Opinie o Soli Infratechnik w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Soli Infratechnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Soli Infratechnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soli Infratechnik w Berlin

Daniel Nowy wpis

Witam obecnych i byłych pracowników,chciałem się dopytać odnośnie pracy przy światłowodach na minikoparce.....jak mieszkania,czy pielgrzymki,jak wygląda tydzień pracy,czy jakieś normy stworzyli,jak zjazdy do kraju i jak pieniążki wyglądają na wstępie.....I czy wszystko z/g z kodeksem pracy niemieckim....reasumując czy warto iść do nich do pracy .Dziękuję za każdą informacje

Martin Nowy wpis

Nie płacom died ani nadgodzin suknia u nich

Magdalena Nowy wpis
@Martin

Czyli nadgodziny tylko do odebrania tak? Bo jakoś muszą je rozliczać :P

Piotr Nowy wpis

Poproszę kilka zdań na temat tych luxusow w tej firmie..trochę mnie dziwi bo firmy jak porządnie traktują pracowników i uczciwie się rozliczają z godzin za pracę,kwaterę...raczej nie mają problemów ze składem.....coś więcej.Bardzo z góry dziekuje

Daniel

MAM PROPOZYCJE WYJAZDU NA SWIATLOWODY OPERATOR KIEROWCA ...16,50 E +DIETA 10 ERO DZIEN......CZY KTOS POLECA,JAK TO WYGLADA OD STRONY KASY,PRACY ...PROSZE O INFO ...JAK ZJAZDY ,GODZINY

Izabela
@Daniel

A kto dał Ci taką propozycję? Poszukują pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Soli Infratechnik? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk przemysłowy w jednym zakładzie pracyy
Berlin
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Driller HDD

Nie polecam pracy przy przewiertach oraz światłowodach. Firma jest niewypłacalna. Nie płaci za przepracowane soboty oraz delegacje. Warunki mieszkaniowe są różne. Czasem trafisz na dobre mieszkanie a czasem na dom w którym mieszka kilkunastu pracowników ze wschodu. Wtedy jest masakra. Przed świetami zwalniają pracowników bez przyczyny żeby nie płacić postojowego czy urlopu. Później na wiosnę wydzwaniają żeby wrócić do pracy. Razem z innymi pracownikami planujemy pozew zbiorowy żeby odzyskać swoje pieniądze. NIE POLECAM

Driller

Firma jest z okolic Hanoveru

Dlasss
@Driller HDD

Witam coś więcej info można o tej firmie. Bo widziałem ofertę i tak się zastanawiam czy wogóle startować. Bo mam jeszcze 2 propozycje i zastanawiam się co wybrać

Ewelina
@Dlasss

Wiesz z tego co widzę szykowali pozew zbiorowy i ktoś się skarżył, że podobno niewypłacalni. To ja na Twoim miejscu chyba bym się tak nie napalała. A te inne propozycje to gdzie masz?

Kajet
@Driller HDD

Można jakis kontakt do Pana przy czym pan pracował wybieram się do tej firmy

Beata
@Kajet

Ooo to jakieś przyjęcia teraz były? Czy dopiero idziesz się dowiedzieć czegoś, powiesz więcej? Z góry dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Soli Infratechnik - Berlin

• Jak się pracuje w Soli Infratechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Soli Infratechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soli Infratechnik?

Soli Infratechnik