Opinie o Pracownicy24 w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pracownicy24. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pracownicy24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownicy24 w Ruda Śląska

Vladyslav Nowy wpis

Praca bardzo dobra. Pieniądze się zgadzają. Atmosfera na zakładzie odpowiednia. zachowane dobre warunki sanitarne, BHP. Pracodawca nie oszczędza na odzieży roboczej. Zakwaterowanie bardzo czyste i zadbane.

MARTYNA Nowy wpis

Pracuje w firmie 5 miesięcy. Bardzo fajna struktura firmy. Pracodawca jest uczciwy na zakładzie trzeba pracować ale gdzie nie trzeba. Panie w biurze zawsze pomocne.

Krystyna Nowy wpis

Już od 2 lat pracuje na produkcji i bardzo mi się ta praca podoba. Dobry kontakt z Liderem zawsze wypłata na czas.

Nowy wpis

Aktualność
Przeżyjmy to jeszcze raz :)
Achhhhhhhhhhh co to był za CUDOWNY CZAS.
Właśnie TAK W PARYŻU na podróży zorganizowanej przez naszego wspaniałego Szafa, dzieciaczki świętowały DZIEŃ DZIECKA ze swoimi rodzicami. Z niecierpliwością oczekujemy tegorocznego wyjazdu do Harry Potter Studio w Londynie.
Dyrektor HR

Wszystko co zostało powiedziane podczas rekrutacji , miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia, Doświadczenie Umiejętności

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Aktualność
W zeszłym miesiącu mieliśmy przyjemność gościć w naszych skromnych progach delegację z Uzbekistanu.
Co nam dało to spotkanie nowe szanse i możliwości nowe wyzwania konkurencyjność na rynku BRAWO MY zatem.....DZIAŁAJMY !!!

Aktualność
Współczesny rynek pracy jest nie tylko bardzo wymagający, ale również niezwykle dynamiczny
W dobie ciągle zmieniających się przepisów prawa, niezmiernie ważne jest poszerzanie naszej wiedzy, aby móc skutecznie i zgodnie z wszelkimi przepisami prawnymi wypełniać zlecone zobowiązania.
Posiadając wykwalifikowaną kadrę możemy sprawnie rozwijać naszą firmę, poprzez wzrost wydajności oraz poprawę jakości naszych usług. Szkolenie pracownika, mające na celu podniesienie jego kompetencji, należy zatem traktować jako inwestycję o dużej stopie zwrotu
Wraz z umiejętnościami rośnie także wydajność, sprawność w rozwiązywaniu problemów, szybkość podejmowania decyzji itp.
Jest to szczególnie ważne w przypadku osób kierujących zespołami – menedżerów i team leaderów.
Dlatego też z dumą informujemy, iż nasi pracownicy:
Dyrektor Generalna Marzena Kudlek i
Dyrektor Operacyjny w Departamencie Cudzoziemców Agnieszka Klinner-Wantuch

ukończyły Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim - "Zarządzanie procesem legalizacji i zatrudniania cudzoziemców w Polsce".
W imieniu całego zespołu System Group dziękujmy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesu
Lisia

Firma przywraca wiarę w uczciwych i empatycznych pracodawców! Dobra płaca i motywacja ;) mega elastyczność i ŚWIETNY Zespół!

@Lisia

Dziękujemy za pozytywną opinię, tego typu słowa są dla Nas niezmiernie ważne.

@Lisia

Dziękujemy za miłe słowa.

Pablo

Pracodawca jest uczciwy. Wypłata jest zawsze na czas. Dużo szkoleń, inwestycji w pracownika. Bonusy, opieka medyczna i sportowa.

@Pablo

Dziękujemy za miłe słowa.

Iryna

Wspaniałe kierownictwo, super benefity, stała możliwość rozwoju osobistego. Miły i zgrany zespół. Pracując w firmie ponad rok czasu mogę powiedzieć że zawsze jestem usłyszana a jeżeli mam jakiś problem to za każdym razem mogę liczyć na wsparcie i pomoc kolegów i nawet (a zarazem przede wszystkim) samego prezesa. Więcej by takich firm i pracodawców.

@Iryna

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Szczerze doceniamy Twoje spostrzeżenia.

Yana

Pracuję już trzeci rok i jestem zadowolona ze wszystkiego - doskonałego zespołu, najlepszego zarządzania, ciągłego ruchu do przodu i rozwoju.A najważniejsza jest rodzinna atmosfera)

@Yana

Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się swoją dobrą opinią.

EB

Pracuje w firmie od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas. Firma daje duże możliwości rozwoju i zwiększania sowich kompetencji. Często organizowane są kursy i szkolenia. Dodatki w postaci karty Multisport, Luxmedu Atmosfera pomiędzy pracownikami jest bardzo, przyjazna wszyscy traktują się z wielką dozą szacunku . Nie wyczuwa się żadnego dystansu, czy traktowania z góry. Będąc w środku widać, że spółka bardzo intensywnie się rozwija. Przemawia za tym chociażby coraz większa liczba zrekrutowanych pracowników. O szefie można zaśpiewać tylko jedno " jak dinozaury wymarły ,jedyny egzemplarz to On " :D bo rzadko można spotkać szefa który wykazuje się taką charyzmą, zawsze znajdzie czas wysłuchać pracownika, dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem. W pracowniku zawsze stara się dostrzegać dobre strony. Motywuje do działania. Wielkim wsparciem we wszystkich procesach, jest również Dyrektor Generalna, która zawsze znajdzie rozwiązanie, nawet najtrudniejszej i najbardziej zawikłanej sytuacji. Cieszę się , że mogę być częścią tego zespołu.

@EB

Dziękuję za miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i z atmosfery panującej w Naszym biurze.

Barbara

Przyjazny i zgrany zespół, miła atmosfera, wspaniale kierownictwo. Pracodawca stawia pracownika na pierwszym miejscu, daje możliwość chęć rozwoju osobistego (szkolenia, kursy, itp.) oraz korzystania z dodatków na różnych płaszczyznach. Całe kierownictwo służy pomocą w każdej sytuacji, zawsze wysłucha i daje motywację do działania. To wielka przyjemność pracować w takim gronie.

@Barbara

Dziękuję za pozostawienie opinii. Miło nam czytać takie pochlebne słowa na nasz temat.

Pracuję w firmie od roku i nie mam na co narzekać. Z dnia na dzień rozwijamy się coraz bardziej. Praca, atmosfera, zespół..lepiej trafić nie mogłam :)

Dziękujemy za opinię.

GW

Współpracą z firmą od 5 lat i jestem zadowolony. Miła sympatyczna atmosfera, zawsze jak przyjeżdżam na zlecenie czy wykonać jakiś serwis wszyscy uśmiechnięci, brak narzekań że Szef to taki, owaki. Wszyscy zatrudnieni wypowiadają się o kierownictwie w samych superlatywach. Rozliczenia z moją firmą również zawsze w terminie. Generalnie firma godna polecenia.

@GW

Justyna

Hej, orientujecie się czy firma aktualnie rekrutuje do swojego biura? Niestety na ich stronie nie widzę żadnej informacji o aktualnych ofertach. Z tego co piszecie pracuje się tam bardzo dobrze, a mam doświadczenie w podobnej dziedzinie. Jeśli ktoś ma jakieś info dajcie znać :)

@Justyna

Dziękujemy za zainteresowanie Naszymi ofertami pracy. W chwili obecnej, nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na pracowników biurowych. O aktualnych ofertach pracy będziemy informować na bieżąco.

Czy Pracownicy24 ma ściśle ustalone godziny pracy?

EB

Pracownicy biurowi 7-15 lub 8-16

Аня

Здравствуйте. Хочу поблагодарить фирму за сотрудничество. Оставалось месяц био, думала уже ехать домой, но они меня взяли и сразу подалась на карту. Работа нормальная, на конфетах, часов много. Отношение тоже хорошее.

Natalia

я работаю в фирме СортСистем больше года, зарплата по сравнению с другими фирмами очень хорошая, ставка выше чем у работников с других агенций , фирма делает карты побыта недорого а у предыдущего работодателя заплатила в три раза больше

Mykola

фірма нормальна, оплата за час тоже не мала. Работав на других роботах, там зп не очень, тут норм. Після нового года думаю вернуться до них

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownicy24 - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Pracownicy24?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownicy24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownicy24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownicy24?

Kandydaci do pracy w Pracownicy24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownicy24