Opinie o Cinema City Bonarka w Kraków Generała Henryka Kamieńskiego 11

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cinema City Bonarka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cinema City Bonarka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City Bonarka w Kraków Generała Henryka Kamieńskiego 11

Jaaaa_0007

Poszłam z kolezanka do kina wzięłyśmy bilety ulgowe, pan który wpuszczał nie nie chciał nas wpuścić bo nie miałam podbitej legitymacji. Bardzo nie miły pan. Na szczęście miła pani manager nas wpuściła

XD
@Jaaaa_0007

Jeśli nie masz podbitej legitymacji to bierzesz bilet normalny, czego nie rozumiesz? Jedyną problematyczną osobą w tym zdarzeniu byłaś Ty

Zofia Nowy wpis

Korzystałam z Cinema City od lat, już nigdy nie pójdę więcej. Byłam na seansie 29.12.2023, kupiłam dla syna bilet ulgowy bo ma 14 lat (widać że jest uczniem). Nigdy nie brałam legitymacji, bo widać że syn niepełnoletni, Przed nami była para emerytów - chyba bo im legitymacji ani dokumentów nikt nie sprawdził. Nawet o to nie poprosili. A jak przyszła nasza kolej to Pani powiedziała że mnie z synem nie wpuści bo syn nie ma legitymacji. Na pierwszy rzut oka widać że nieletni bo 14 lat ma i do podstawówki chodzi. Rozmowa z menager nic nie dała. Oczywiście musiałam dopłacić durne 4 złote do biletu normalnego, żebyśmy mogli oglądać film. Byłam wiele razy w Cinema City Bonarka i Zakopianka, nigdy nie sprawdzali biletów dla syna. Rozumiem żeby jeszcze syn wyglądał na 18 lat, ale 14 latek? Zresztą do 18 roku życia w Polsce jest obowiązek szkolny, więc do 18 roku wcale nie powinni wymagać legitymacji szkolnej a najwyżej dokumentu potwierdzającego wiek. Rozumiem że mają regulamin, ale dlaczego go przestrzegają wybiórczo? Seniorów nie sprawdzali. Wiele razy korzystałam z tego kina, nigdy nie sprawdzali legitymacji. Jeśli macie regulamin to stosujcie go do wszystkich, albo do nikogo!!!!!!!!!!!!!!!!! Robić awanturę i dopłacać 4 zł do biletu, kiedy za jedzenie i napoje dla 2 osób zapłaciłam ponad 60 zł!!! MASAKRA! NIGDY WIĘCEJ TEGO KINA! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Jaaaa_0007

Urszula
@Jaaaa_0007

Super, tylko to jest forum pracownicze. Chyba, że z tego potencjalni pracownicy mają wyciągnąć, że pan pracownik był niemiły (bo trzymał się procedur), a pani manager miła (bo pozwoliła sobie te procedury nagiąć). Czy aktualnie jest wolny wakat na stanowisko kasjera? Ktoś coś wie? Bez statusu studenta…

Hhhh
@Urszula

Tylko i wyłącznie student / uczeń z zaświadczeniem oraz podbita legitymacja do 26 roku życia

@Hhhh

Same studenty wszędzie... A emerytów się nie opłaca tu przyjmować?

@Jaaaa_0007

bo pracownikom kaza nie wpuszczac, sa kamery i dostaje sie (usunięte przez administratora) za wpuszczanie ale jak ktos zrobi afere jak pewnie ty zrobilas to naginaja te procedury. menadzer to se wszystko tam moze.

XD Nowy wpis

Rozczarowana Nowy wpis

Jeden wielki absurd, przyszłam z dziećmi 30 min przed seansem kupić bilety a weszliśmy w trakcie filmu bo kasy pozamykane panie na barze się nie wyrabiają kolejka kilometrowa. Panie/pani kierownik o co chodzi?

Klient Nowy wpis

Brak słów na ceny które mają tu za jedzenie !!! Dzisiaj wyszłam z synem do kina zapłaciłam 95 zł za 2 porcje nachosow, to są żarty!!! Wspierajcie ludzie miejscowe Kina !!! To jest paranoja kurka wodna brak słów i rozczarowanie, już więcej Ja i moja rodzina nie wybierzemy się do waszego kina jesteście zwykłymi (usunięte przez administratora)!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cinema City Bonarka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Bartek

Z ciekawości. Dalej w kinie na barze jest taka komedia, że jak brakuje komuś na koniec zmiany kartonika na popcorn czy kubeczka na colę to musi wyłożyć z własnej kieszeni jak za pełnowartościowy produkt?

Agrion
@Bartek

Owszem, 04.07.2019 aktualne :D

sarka
@Bartek

w 2022 dalej aktualne XD

@sarka

Ej bo nie czaję chyba. :( W sensie, że do sklepu po to leci?

@Ilona

odliczaja z wyplaty

bylypracownik

Dalej traktuja jak pracownikow smieci. Pracowalam kilka miesiecy. Zeby na przerwe pojsc to musisz sie prosic. Ukladziki sa i jednym nie wolno nic, a innym wszystko. Brak odpowiedniego szkolenia, a potem maja pretensje, ze zle robisz. Dodatkowe przerwy jak sie z team leaderka przyjaznisz i najwiecej zmian dostajesz. A reszcie nie wolno nawet usiasc na piec minut. 10 sal do obsluzenia i 5 godzin jestes sam, bo nie ma po co dawac wiecej pracownikow na zmiane. Potrafili nawet ochrzanic jak ktos bral zmiany od innych i przeciez nie mozna za duzo zarabiac. Czemu? Bo beda musieli za ciebie podatek placic. Nie pracujcie dla tych hien, nie warto.

Kate

Kupuje bilet - płacę - muszę oglądać 30 minut reklam. No coś tu nie gra.

@Kate

Jak to nie gra, właśnie że gra i to z trzydziestominutowym bonusem. ;p I też chyba nie musisz, bo sal raczej nie zamykają na trzy spusty? Może następnym razem przyjdziesz 30 min później po prostu? ;)

Jakie opinie o pracy na stanowisku biurowym ?

Halina

Sądząc po wpisach, jest to raczej praca tymczasowa, dobra dla studentów albo uczniów. Wspominacie o złych stosunkach z kadrą kierowniczą, która została wyłoniona spośród pracowników. W jaki sposób można zasłużyć na awans na stanowisko menagera lub SV? Czy nadal na koniec zmiany pracownik kawiarni musi sprawdzić ilość opakowań, a w przypadku jego braku pokryć koszt pełnowartościowego napoju lub przekąski?

Ann

Pracowałam tam około 1.5 roku temu, na kawiarni. wytrzymałam kilka miesięcy. SV i menagerowie wprowadzali bardzo stresującą atmosferę. Nie można było usiąść nawet gdy przez godzinę nie było żadnego klienta. Nawet jak stanowisko było wysprzątane i wszystko zrobione, to przychodzili i wymyślali jakies bzdurne rzeczy do roboty, generalnie nawet jak nie było nic do roboty, to musiałeś udawać że coś robisz. Oczywiście nie można było używać telefonu etc. Gdy brakowało czegoś, np mleka do kawy, serwetek itp to przynosili z wielką łaską, czasem nie można się było doprosić. na koniec każdegoc dnia trzeba było liczyć WSZYSTKO, nawet kubki jednorazowe. Praca na umowę zlecenie, a wymagania mieli jakbyś pracował na umowę o prsce. Raz mi się zdarzyło że z powodu grypy nie byłam w stanie iść do pracy, zadzwoniłam by o tym powiedzieć, to dostałam "ostrzeżenie". Ogólnie SV i menagerowie za nic mieli pracowników, a przecież sami niewiele wcześniej pracowali jako zwykli pracownicy. Jedynym plusem był elastyczny grafik ustalany co tydzień, chociaż też potrafili się przyczepić do dyspozycyjności. Koledzy i koleżanki byli naprawdę spoko, praca latwa, ale NIE POLECAM że względu na to, jak traktowany jest tam pracownik.

Anita

Słyszał ktoś czy firma szuka aktualnie kogoś do pracy?

Do wiadomości centrum . Jakiś młodociany dupek na segwayu w marynareczce najechał na nogę mojego syna i bez słowa przepraszam odjechał nawet na nas nie spojrzawszy. Ja rozumie ze jest duży ruch ale to lekka przesada. Jak nie umie jeździć to niech łazi na nogach. Niestety spieszyłem się bo na pewno bym tego pana dogonił. Zdarzenie miało miejsce dziś o godzinie gdzieś 18:15. Okolice informacji przy auchan jeśli zależy wam na kłuje tach sprawdźcie monitoring i co za dupek tam jechał.

Podpowie mi ktoś czy są jakieś wolne etaty w firmie?

klientka

Kierownictwu powrastały stołki w (usunięte przez administratora) i wydaje się im ,że są bogami.Pracowników i klientów mają za nic.Odmienne zdanie na jakikolwiek temat,to dla "bogów"osobista obraza!

Jasio

Każdemu zdarza sie pomyłka tak jak i osobom piszącym o firmie a nie będącymi pracownikami a przecież to forum pracownicze!!

Hanna

@anonymous, jak potoczyła się Twoja przygoda z Cinema City Bonarka? Czy pracodawca nawiązał z Tobą kontakt i zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną? Proszę Cię o zabranie głosu w tej kwestii. Jeżeli zostałeś pracownikiem tej firmy to zachęcam Cię jeszcze do krótkiego opisania warunków zatrudnienia w oparciu o które rozpocząłeś z tym pracodawcą współpracę.

Xxxxx1234

Bardzo nie mila obsluga

Hanna

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o CINEMA CITY. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

anonymus
@Hanna

Wysyłasz CV w zgłoszeniu na stronie CC , następnie czekasz na telefon o zaproszeniu na rozmowę - przychodzisz na rozmowę , potem czekasz na telefon o info czy cię zatrudniają czy nie, umawiasz się na podpisywanie umowy. benefity - możliwość chodzenia na filmy w pon-czw do kina w którym pracujesz i tańsze zestawy nachos/popcorn.

@anonymus

Pytanie moje brzmi: ile się czeka na telefon? Mam doświadczenie z pieniędzmi, klientami i aktualną książeczkę (pracowałam w KFC), aplikowałam prawie dwa tygodnie temu a telefon milczy a raczej sądzę że nadaje się do pracy

Hanna

@anonymous Chciałabym jeszcze dowiedzieć się jednej rzeczy. Mianowicie, chodzi mi o atmosferę w Cinema City Bonarka. Jak wiemy, jest to bardzo ważny aspekt pracy, gdyż w miejscu zatrudnienia spędzamy znaczną część dnia. Jaka atmosfera panuje tutaj?

Hanna

@anonymus Dziękuję za tę informację. Możesz jeszcze napisać coś na temat samych warunków zatrudnienia? Jakie one dokładniej są w firmie Cinema City? Będę wdzięczna za tę informację.

@Hanna

umowa zlecenie z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia, co jeszcze Cie interesuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City Bonarka - Kraków

• Jak się pracuje w Cinema City Bonarka?

Zobacz opinie na temat firmy Cinema City Bonarka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cinema City Bonarka?

Cinema City Bonarka