Cinema City Bonarka

Kraków

Opinie o Cinema City Bonarka

Monia

Najgorsze kino w Krakowie. Odesłano moje dziecko ponieważ nie miał legitymacji a im nie wystarcza dzienniczek a pieczątką szkoły(jak w innych instytucjach kultury). Nie dość, że kupujesz bilety przez internet i płacisz 2 zł więcej(ciekawe za co) to i tak bez legitymacji dziecko 13 musi sobie kupić cały bilet. Skandal Gdyby nie maił przy sobie gotówki to pewnie by nie mógł wejść (być może okazał by się przestępcą) Ostatni raz odwiedzam to kino NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m

Prosze spróbować dodzwonić się na podany numer telefonu - automat odsyła do strony internetowej. Kupno przez stronę niemożliwe - po przejściu na stronę płatności strona wiesza się na zawsze. 0 kontaktu z obsługą. Niedoszły widz

Serinde

Pracowałam tam 2 miesiące w wakacje, na barze - bardzo odradzam. Umowa zlecenie za marną stawkę, dodatkowo co 2-3 płaciło się z własnej kieszeni za manko na kasie (a to supervisorzy liczyli kasetki, więc duża szansa że nas oszukiwali). Powroty o 3-4 nad ranem do domu, też ciężko. Nie można usiąść nawet na chwilkę, mimo że czasami przez całą zmianę pojawiło się kilkanaście osób. Jeżeli ktoś już się zdecyduje, nie mówcie na rozmowie kwalifikacyjnej, że macie książeczkę sanepidowską, najlepiej mówić że chce się na obsługę widza.

tores
użytkownik zarejestrowany

bidnystudent, to własnie jest idealna praca dla studenta. Fakt zazwyczaj umowa zlecenie, ale 8-10 zł/h powinni zaproponowac i do tego jest elastyczny grafik, więc da sie to wszystko pogodzić z zajęciami na uczelni.

bidnystudent

Zdecydowanie nie polecam. Ludzie z pracy mili i kontaktowi, ale menadżerowie i supervisorzy to jakaś pomyłka. Pracownika traktuje się tam jak śmiecia, a nie jak dorosłego, pełnowartościowego człowieka. Mogą cię wyrzucić nawet za używanie telefonu na zmianie, gdy nie ma absolutnie ŻADNYCH klientów, lub gdy czekając na posprzątanie sali, usiądziesz przez chwilę na fotelu. Zdecydowanie na warto dla tak niskiej stawki, bo zmiany są 7 - 9 godzinne i we wszystkie święta, poza wigilią.

a

Odradzam! Pracowałam w Cinemie za barem, czyli nakładałam popcorn, lałam colę etc. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak niską stawką za godzinę.. pracowałam za 5,20 na rękę i podobno "bar" zarabiał najwięcej.. Poza tym atmosfera w pracy fatalna, ludzie wpatrzeni tylko w pracę, jak maszyny.. co do zarządu to też porażka, z wielką łaską odpowiadali na zadane pytania, a już poprosić ich o coś to najwieksza zniewaga.. Ogółem nie mogę wskazać chyba ani jednego plusu, od początku mi się tam nie podobało, ale stwierdziłam że nie można się zrażać i że moje pierwsze wrażenie jednak się zmieni.. Niestety, teraz Cieneme omijam szerokim łukiem.. Nie polecam.

m

Za moich czasów to managerowie i supervisorzy to było kółko wzajemnej adoracji, dalej są tam cały czas te same osoby "u władzy" więc zapewne idylla trwa. Pracuje się ogółem dobrze - nie oszukujmy się, nie jest to wymagająca praca, można powiedzieć, że przychodzi się dla rozrywki i dla towarzystwa, z którym ma się zmianę. Minusy to bardzo niska stawka (5 zł z groszami) i szefostwo. Dla ludzi początkujących, dla których to byłaby pierwsza praca to miejsce wręcz idealne.

Jak zapewne wszyscy wiedzą Cinema City to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Musisz robić wszystko co Ci każą jak jesteś facetem to licz się z noszeniem 20 kilowych worków z popcornem. Szanowne [usunięte przez moderatora]mają zero szacunku do kogokolwiek poza sobą. Stawka to 5,40 do 6 zł ale raczej nie licz na 6 bo takową mają "zasłużeni". Zdażaja się przypadki że zwalniają kogoś z dnia na dzień bez przyczyny. A przepraszam, z powodu "wypalenia zawodowego". Jak w takiej pracy można się wypalić? To wie tylko [usunięte przez moderatora]Pozdrowienia dla Buki!

Zostaw opinię o Cinema City Bonarka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City Bonarka