Hello-Coffee Sp. z o.o.

Opinie o Hello-Coffee Sp. z o.o.

gvsjkik

@hazel nie trać nadziei, niebawem może będą szukać kogoś do pracy, ale niestety jeszcze nie teraz...

Zniesmaczony

dodać od siebie mogą, że są oszustami, gdyż od roku są mi dłużni ponad tysiąc (tak wiem, niewiele więc tym brdziej nie rozumiem zadłużenia) i nie odbierają telefonów oraz nie reagują na wezwania do zapłaty... to jest poważna firma.

dzieciorób J.

Nie ma się co dziwić że firma krzak, właściel to kompletny idiota wywodzący się z Nesltle, zatem z sekty... sekciarz ignorant i do tego zapatrzony w siebie adonis, kazdemu podkreślam każdemu kto ma choć odrobinę rozumu i potrafi myśleć jedna rada ... trzymać się jak najdalej od tego syfu !

gosc2

Dokladnie, nie warto wybierac sie nawet na rozmowe kwalifikacyjna.

gość

Byłem na rozmowie i całe szczęście że tam nie pracuję - firma "krzak"

Gość

Firma KANT, traktują ludzi jak potencjalnych złodzeji. Tworzą codziennie jakies idotyczne zebrania z których nic nie wynika. Ogólny bałagan . Brak stabilności i pewności czy jutro też będziesz miał pracę. Nie kuście się na te oferty , praca nie warta przyjścia nawet na rozmowę kwalifikacyjną.

Zostaw opinię o Hello-Coffee Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hello-Coffee Sp. z o.o.