Opinie o Dom Loft Dominik Sikorski w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Loft Dominik Sikorski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom Loft Dominik Sikorski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Loft Dominik Sikorski w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Nena

Ludzie zgłaszajcie się na policję!!! To jest (usunięte przez administratora) i oszust!!!Zaliczkę wpłaciłam prawie pół roku temu.prace nie wykonane do tej pory.zwykly (usunięte przez administratora) Wiem,że już jest kilka powiadomień o popełnieniu przestępstwa i wpływają nowe. Zgłaszajcie się na policję!!natychmiast!!!nie łódźcie się, że ten (usunięte przez administratora) wykona Wam pracę lub odda zaliczkę

Regis
@Nena

Bo to jest szczera prawda. Sam zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka i okradziony z powierzonych do obróbki elementów. Sprawa zgloszona oficjalnie na policję, przyjęte zawiadomienie o (usunięte przez administratora)i przywłaszczeniu mienia.

Jak wygląda ścieżka kariery w Dom Loft Dominik Sikorski? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czyli właściciel nie działa na własna rękę, tylko zatrudnia pracowników? Ktoś tu pisał, ze non stop współpracuje z nim ktoś inny. Z czego to wynika? Jest tu ktoś, kto pracował w firmie i napisze o co chodziło? Szef sam zwalnia, czy faktycznie jest niewypłacalny i stąd ta rotacja?

Cześć, czyli firma zatrudnia jakichś pracowników, tylko coś się nie chcą wypowiedzieć ;) Może jednak? Skąd ta rotacja, że co zlecenie przyjeżdża inna ekipa? Czym to jest spowodowane, małą kasą czy coś innego jest na rzeczy? Klienci mają trochę problemów, a z waszej perspektywy jakim jest szefem? Tu jeśli chodzi o wypłacalność jest OK? Po ile godzin robicie, na jakiej umowie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Dom Loft Dominik Sikorski?

Katarzyna Nowy wpis

Umowy są dla niego nie istotne. podpisuje je dla picu aby być wiarygodnym do zaliczki. dostanie zaliczkę i zniknie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom Loft Dominik Sikorski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katarzyna

(usunięte przez administratora) mężczyzna wyszczekany przez telefon!!! Wziął zaliczkę i na tym temat się skończył. Twierdzi, że wykonał przedmiot umowy ale jak proszę o adres bo chcę przyjechać zobaczyć konstrukcję schodów to adresu już nie podaje, śmieje się do telefonu i ubliża mi. Bardzo nalega aby napisać odstąpienie od umowy na piśmie aby mieć podstawę do nie zwrócenia zaliczki. Sprawa z tego roku tj. sierpień 2023 jeśli ktoś z Państwa chciałby się skontaktować w jego sprawie i może podjąć jakieś kroki prawne wspólnie to zapraszam do kontaktu na adres mail (usunięte przez administratora) proszę podać numer a na pewno oddzwonię!

Iza

Sporo tu opinii klientów i niezadowolonych...a jest ktoś na forum, kto współpracował z Panem Dominikiem i mógłby wypowiedzieć się na temat pracy? Czy może firma jest jednoosobową działalnością i Pan Dominik nie zatrudnia nikogo? Trochę martwię się tymi opiniami związanymi z zaliczkami i niewykonywaniem pracy, że to samo dzieje się z pracownikami jeśli są w tej firmie zatrudniani...A mąż ma na oku tę firmę pod kątem pracy.

Xxx
@Iza

Niech mąż omija tego (usunięte przez administratora) pracownicy to wszyscy z pierwszej łapanki tacy sami jak on, co chwila to inny... Raczej logiczne, że nie będzie miał pieniędzy na opłacenie pracownika jeśli bierze zaliczki i nie kończy swojej pracy.

Nena

Regis
@Nena

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Masz doświadczenie z praca w przedsiębiorstwie Dom Loft Dominik Sikorski w mieście Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno? Twoja opinia jest ważna!

Iza

A jesteś w stanie rozwinąć dlaczego?:) Myślę o pracy w tej firmie, a widzę tu różne opinie i mam mieszane uczucia, zwłaszcza że większość ludzi to klienci na tym forum...wiesz może gdzie znajdę oferty pracy do Dom Loft Dominik Sikorski, nie widzę by miał jakąkolwiek stronę internetową...

Klient

SKANDAL!!!!! NIE ZGADZAM SIĘ Z TYMI BREDNIAMI!!!!! Wykonywał mi ten pan ogrodzenie jak i balustrade , jestem bardzo zadowolona z produktu jak i realizacji, na każdym kroku dostawałam zdjęcia jak przebiegają pracę, wszystko dopięte na ostatni guzik nawet najmniejsze szczegóły.GORACO POLECAMA!!!!! LUDZIE NIE SUGERUJCIE SIE TYMI BREDNIAMI, PISZĘ TO ZA PEWNE KONKURENCJA !!!!!

abcd
@Klient

absolutnie sie nie zgadzam, NIE POLECAM !!! Podejrzewam ze kazdy tutaj z nas ma ewidentne dowody na tego człowieka jak i zarówno na jego prace stąd tez takie opinie. I tutaj- nie potrzeba żadnej konkurencji aby wyrazic opinie.

@abcd

Dowody w postaci np., zdjęć tak? Będziecie je gdzieś upubliczniać może?

@Klient

Jestem gotowa podesłać każdemu,kto uważa ,że komentarze wystawia ,,KONKURENCJA "opinie rzeczoznawcy,(jednego z tylko kilku jeśli chodzi o meble )w Polsce...My mamy straty ponad 100tys.....Otworzyliśmy butik,meble które otrzymaliśmy rozpadły się.(opinia rzeczoznawcy:całeszczęście, że nikogo nie zabiło)..Reszta mebli(całe szczęście)nie dojechała ...Mamy nadzieję, że Ten Pseudofachowiec to czyta!!!!

@Sylwia

Mnie też (usunięte przez administratora) Przed umową super. Super zdjęcia. Wykonanie beznadziejne. Reklamacji brak i wpłaconej zaliczki również.

∆∆∆
@Klient

Skandal to jest co Pan/Pani wypisuje. Ten człowiek to zwykły (usunięte przez administratora) zero kompetencji. Żyje na zaliczkach od ludzi, kłamie klientów, wyzywa, wygraża. Nie potrafi nic zrobić cały czas tylko poprawki i dalej jest źle.Pracowników też ma z pierwszej łapanki. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

W lipcu zamówiłam meble i niestety ich nie otrzymałam. Pieniędzy także nie odzyskałam. Brak słów! To jest jakiś psychol. Kłamie kręci i sam sie gubi w tym co mówi. Sprawa zgłoszona na policję

Zofia

No to nieciekawie i z tego co tu czytam to podobno nie pierwszy raz już. Ciekawa w sumie jestem czy poinformowałaś tego Pana o tym zgłoszeniu? Bo może to by dało jakiś skutek?

Sylwia

Zapraszamy do kontaktu.Nasza sprawa jest już w sądzie, pomiomo smiechu Pana Dominikia...Jesteśmy zdeterminowani aby zakończyć jdzialalnosc jego pseudo firmy!!!!Bez względu na koszta!!

Anonim.

proszę o kontakt na adres email marek334Bolo0@o2.pl

Anka

Chętnie dołączę się.

Zalewska

Ja również jestem zadowolona z realizacji zlecenia (ogrodzenia)pana Dominika,jest to młody ambitny człowiek.Ludzie fałszywymi i negatywnymi opiniami rujnujecie mu karierę!!!!

kkkk
@Zalewska

nie są to fałszywe opinie gdyby ten młody czlowiek wykonywal prace taka jak obiecał i była zawarta w umowie nie było by żadnych opinii a w taki sposób jak on gra - niestety może tą kariere zakonczyc :)

@Zalewska

Ludzie piszą prawdę.

Klient33

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego młodego człowieka.Proszę o kontakt na klient33@onet.pl.Chętnie dołącze do was.Trzeba to zakończyć!

Ilona
@Klient33

skoro jesteś klientem ( sądząc po nicku) to co ci ta osoba zrobiła ? zaliczkę straciłeś jak inni co tu pisali ?

Klient 2

Również straciłem sporo pieniędzy, zaliczka wpłacona, kilka słupków przywiezione, pordzewiałe po kilku dniach.... jak zacząłem się upominać o zwrot zaliczki zostałem zwyzywany (usunięte przez administratora) że wszystko jest gotowe i żebym się lepiej rozliczył, bo naczej będzie ze mną rozmawiał.... kontakt się urwał...

bcde
@Klient 2

mam te same problemy z tym gosciem co Panstwo.Prosze o jakies namiary w celu wspolnej koordynaci dzialan przeciwko temu nieuczciwemu kanciarzowi

agbn
@Klient 2

prosze napisac email skontaktujemy sie z Panstwem

agbn
@Klient 2

prosze o email skontaktujemy sie . Im nas bedzie wiecej tym lepiej.

Ruda
@Klient 2

Dzień dobry, można dowiedzieć się kto u Pana zaczął inwestycji, czy jest to Dominik Sikorski?

abcde

bardzo prosze o jakikolwiek kontakt ? Skontaktujemy sie im nas wiecej tym lepiej.

@abcde

My już złożyliśmy pozew do sądu...Zostalismy oszukani na bardzo duże pieniądze, i nie ważne ile to będzie trwało, nie ważne jakie będą koszta ale nie dopuścimy do tego aby takich jak my ludzi(firm),,TEN"Pseudofachowiec oszukiwał!!!

@Sylwia

No widzę determinacja u was ogromna, a ilu was w sumie jest?

aaaaaaa
@Zofia

a czy to ważne ile? ważne jest to ze jest nas duzo , pseudofachowiec powinien wiedziec ilu ludzi (usunięte przez administratora) w swojej okolicy... A tutaj widze podchodzi troszke pod dochodzeniówke :( Straszne to jest...

Małgorzata
@aaaaaaa

Czemu tak uważasz? Wiesz jak dużo ludzi jest to chyba szanse na wygraną są większe no nie? Więc pewnie stąd pytanie tej pani

Aleksandra

@zalewska zgadzam się z twoją opinią, jeśli macie jakieś wątpliwości zapraszam do kontaktu, pokażę z chęcią realizację na które dałam zlecenie.

Zofia

Słabo, ale może jeszcze to odkręci jakoś? Widziałam, że w innym wątku wymieniłaś się z kimś kontaktem, udało się coś ogarnąć wstępnie w sprawie tej altany?

Alicja

Jako klienci chyba się Państwo orientujecie, czy właściciel te obróbki blacharskie wykonuje sam? Szukam pracy dla blacharza, myślałam że to większa firma.

@Alicja

Nie polecam, (usunięte przez administratora) problemy z wypłacalnością.

adbg
@Klient

bardzo prosze o jaki kolwiek kontakt z Pania. Równiez mamy problemy z nim

@adbg

Proszę o kontakt na email mjagus@o2.pl, już jest spora kwota na którą naciągnął ludzi, warto zadziałać.

Zofia

No przykro się tak rozczarować. :( Zlecasz to komuś innemu może?

abbb

podaj swoje namiary do siebie , skontaktujemy sie z Tobą w sprawie tego (usunięte przez administratora)

bcde

firma do natychmiastowej likwidacji w wlasciciela rozlicz skarbowka

potencjalny klient

@Abcd również poproszę o kontakt pod adresem ap2209@wp.pl

@potencjalny klient

Proszę o podanie nr tel na mjagus@o2.pl, oddzwonię

Klient

Uwaga na tego człowieka. Nie wywiązuje się z terminów, mimo zapewnień, że będzie danego dnia na budowie nie przyjeżdża. Wyroby rdzewieją po 2 tygodniach od dostarczenia. Niesłowny i agresywny przedsiębiorca, jakość jego pracy to (usunięte przez administratora)

Abcd
@Klient

Również mamy problem z tym wykonawcą, chcialibysmy się z Państwem skontaktować jeśli wyrażają Państwo na to zgodę...

@Abcd

Zapraszam do kontaktu drogą mailową mjagus@o2.pl, niestety nie chcę upubliczniać nr tel. Ja już zacząłem działać więc może się Państwo dołączą?

abgg
@Klient

Super, dziekuje za e-mail za chwilke sie skontaktuje z Państwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Loft Dominik Sikorski - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Dom Loft Dominik Sikorski