Opinie o Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty w Kielanówka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty w Kielanówka

anna Nowy wpis

Polecam wykonawcę.Malowanie i układanie paneli -takie prace wykonał P.Andrzej.Wszystko ok,prace wykonane perfekcyjnie i w terminie.

Czy w Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

podwykonawca Nowy wpis

Miałem przyjemność współpracować z P.Andrzejem.Wszystko ok.Wynagrodzenie w terminie i zgodnie z ustaleniami

Piotr Nowy wpis

Świetny jako wykonawca,doskonały jako fachowiec,godny polecenia i zaufania!

Firma Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mariusz

Polecam wykonawcę.Praca wykonana w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Mariusz

Polecam wykonawcę.Praca wykonana w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Tadeusz

polecam wykonawcę

Krystyna
@Tadeusz

Z tego co widzę to Pan podwójnie nawet poleca. ;) Aż ciekawa jestem czemu? Był to remont łazienki czy całkiem coś innego? Ciekawa jestem czy Pan jeszcze czymś więcej się zajmuje?

Tadeusz

polecam wykonawcę

Helena

jak dużą ekipę ma ta firma ? czy w razie chęci wzięcia wolnego nie ma z tym problemu, ekipa jest na tyle duża ze szef nie robi z tym problemu ze jednej osoby w pracy brakuje? mąż szuka pracy więc pytamy po forach :)

Ala

Polecam wykonawcę.

Małgorzata
@Ala

Hej, można wiedzieć jaką robotę dla ciebie robili i ile trzeba było czekać na zlecenie? Znaczy na wolny termin

Ala
@Małgorzata

Do zrobienia była kompleksowo łazienka.Przeróbki hydrauliczne,elektryczne i biały montaż.Płytki pięknie ułożone.Dodatkowo Pan podpowiedział wiele funkcjonalnych rozwiązań .Polecam .A o terminy trzeba pytać .

wojtek

Polecam.Płytki ułożone perfekcyjnie.Piękna łazienka wykonana przez P.Andrzeja.Dodatkowo potrafi doradzić i znaleźć funkcjonalne rozwiązania

Bardzo polecam.Doskonały fachowiec który zna się na swojej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty - Kielanówka

• Jak się pracuje w Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty?

Andrzej Zdeb Az Usługi Glazurnicze i Remonty