Informedia Polska

Opinie o Informedia Polska

moni329

mylisz się.w organizacji wysokiej klasy kongresów, konferencji i warsztatów skierowanych do wyższej kadry zarządzającej kariera jest możliwa

Weronka01

Nigdy nie pisałam na takich forach, ale o tym Praodawcy muszę napisa, aby przestrzec innych. Na rozmowie (specjalista ds. sprzedaży konferenji itp.0 obiecywane są złote góry, plany sprzedażowe do osiągniecia bez problemu, a prawda jest taka, że jest kryzys na rynku konferencji i nikt w dziale sprzedaży nie wyrabia planów - nawet osoby o najdłuższym stażu pracy. Podstawa to śmieszne pieniądze dużo poniżej średniej krajowej. W dziale sprzedaży są ciągle rotacje zatrudnienia, pracodawca nie liczy się z ludżmi, przełożeni nie intersują się pracą podwładnycbh nie motywują do pracy. Pracownicy są celowo zatrudniani niby na okres próbny 2-3 miesiące, a pracodawca już wie, że nie będzie przedłuzał takiej umowy np na okres wakacji. Duża poważna firma, ale niestety niepoważne traktowanie ludzi.

Zostaw opinię o Informedia Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Informedia Polska