VELET Polska

Toruń

Opinie o VELET Polska

Marcin

Zgadzam się z opinią. Firma handlowała ciuchami, teraz chcą instalacjami.(usunięte przez administratora)

velvet do pupy

velet-firmą to to trudno nazwać chyba,oferte handlowa to 4 syfony i 3 szklane grzejniki po 3 koła za szt.kiedyś handlowali szmatami z chinolami.firma widmo.na rozmowie kwalifikacyjnej żenada również, rozmowa mało merytoryczna 2 razy to samo pytali ,najpierw stary potem jego syn.Stary wygląda na starego komucha,wygadywał totalne bzdury,że słuchać się nie chciało.Ogólnie szkoda czasu na tą firmę - toż to firmą trudno nazwać.

Zostaw opinię o VELET Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VELET Polska