Opinie o Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska w Przemyśl

Kasix Nowy wpis

Czy ośrodek funkcjonuje jako prywatna placówka czy na NFZ? :)

Ola Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić obie Panie: Asię i Madzię, wspaniałe dziewczyny. Zaangazowanie, profesjonalizm na wysokim poziomie. Efekty rehabilitacji są widoczne gołym okiem.

Krystian Nowy wpis

Gabinet fuul profeska . Te kobiety mają rece które leczą ;)

Justyna Nowy wpis
@Krystian

Super! A w czym pomogły Tobie?

Agnieszka

Zdecydowanie polecam Reha Kids! Konsultacja pierwszorazowa profesjonalna, super podejście do małego pacjenta, poza tym dokładna nauka ćwiczeń jakie należy wykonywać również w domu, a co najważniejsze ćwiczenia w formie super zabaw które córka bardzo polubiła!

Barbara
@Agnieszka

A czy na pewno to wykonywanie ich w domu jest bezpieczne? Rodziców też szkolą z całej koordynacji? Jak często córka wykonuje te ćwiczenia w tygodniu?

@Barbara

Oczywiscie to są zabawy wspomagające rozwój stóp

@Barbara

Poza tym polecam zadzwonić i się umówić uzyska Pani odpowiedzi na nurtujące pytania :-)

Barbara
@Agnieszka

Dziękuję za odpowiedź. ;) A mogłaby Pani proszę podać numer kontaktowy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Przemyśl
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Aneta

Bardzo polecam, bo warto! Dobry i skuteczny masaż rozluźniający spięte mięśnie i stresy???? Profesjonalne podejście, bardzo rzadko się zdarza żeby ktoś był tak utalentowany i doswiadczony w tak obszernym zakresie. Dziękuję za wszystko!

Grażyna
@Aneta

super! dzięki za opinię! rozumiem że jako stały klient możesz liczyć na jakieś zniżki? :)

Pani Joanna wszytskie zabiegi robi samodzielnie, nie ma nikogo do pomocy mimo tylu zadowolonych klientow? Byłabym chętna :)

Pani Joanna rehabilituje córkę od trzech lat. Nawiązały ze sobą nić porozumienia, co ułatwia cały proces rehabilitacji. Jednocześnie Pani Joanna posiada doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wiedzę teoretyczną! Warto!

Marian

Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zdrowia i uśmiechu dla swoich pociech . Pani Asia metoda Bobath która rehabilitowała mojego syna zdziałała cuda , widać ogromne postępy . Polecam

Magdalena

Z całego serca polecam Reha-Kids i panie fizjoterapeutki, które tam pracują. Pani Asia to kobieta Anioł- spokojna, bardzo sympatyczna, mega cierpliwa, a przy tym bardzo profesjonalna. Rehabilituje 2 moich dzieci i nie wyobrażam sobie, by oddać je w ręce kogoś innego. Również Pani Madzia jest bardzo miłą osobą, o bardzo profesjonalnym podejściu do dzieci, jedna z ulubienic mojego 4 letniego syna :) Kontakt z dziećmi i ich opiekunami na 6+ :) Najlepsza opieka i pewne efekty :) Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska - Przemyśl

Reha-Kids Rehabilitacja Niemowląt Dzieci i Młodzieży Joanna Domagalska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Marii Konopnickiej 44
    37-700 Przemyśl