WORKFORCE NV

5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o WORKFORCE NV

Pracodawca

 Aktualność


PILNIE POSZUKUJEMY!!!

SPAWACZY

ELEKTRYKÓW

MECHANIKÓW POJAZDÓW OSOBOWYCH I CIEŻAROWYCH


OFERUJEMY ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I WSPARCIE KOORDYNATORA

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW: 
LIANA SUCIU
TEL:  +32 490 42 49 64
E-MAIL: liana@work-force.be
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika WORKFORCE NV

Pracownik firmy - Firma

17.05.2023 11:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

WORKFORCE NVikona wywiad

W WorkForce wspieramy firmy w rekrutacji  wyspecjalizowanych fachowców -  na zasadzie outsourcingu. Oferujemy szerokie możliwości pracy, zarówno dla jednych z najlepszych firm w branży, jak i dla nowych czy planowanych przedsięwzięć w całej Belgii.

W jakich miastach prowadzicie Państwo działalność?

WORKFORCE NVikona wywiad

Główna siedziba znajduje się w Antwerpii, a drugie biuro zlokalizowane jest w Gandawie. Działamy głównie w Antwerpii i okolicach, we Flandrii Wschodniej i Zachodniej.

Jak wyglądały początki firmy? 

WORKFORCE NVikona wywiad

Firma rozpoczęła działalność w 2017 roku z zaledwie kilkoma fachowcami i od tego czasu z powodzeniem pozyskaliśmy już ponad 400 wykwalifikowanych pracowników dla różnych branż.

Ile osób Państwo zatrudniacie?

WORKFORCE NVikona wywiad

Zatrudniamy 22 pełnoetatowych pracowników w biurach, a ponad 150 zatrudnionych specjalistów pracuje w ramach różnychi projektów,  w całej Belgii.

Czy rekrutujecie Państwo pracowników tylko do pracy w Belgii?

WORKFORCE NVikona wywiad

Rekrutujemy doświadczonych specjalistów do pracy na terenie Belgii, ale nasza działalność ma charakter międzynarodowy. 

W jakich branżach pracują zrekrutowani przez Państwa pracownicy?

WORKFORCE NVikona wywiad

Pracownicy są zatrudniani w branży przemysłowej, do prac instalacyjnych i w sektorze budowlanym.

Kto rekrutuje pracowników?

WORKFORCE NVikona wywiad

Nasz kluczowy dział HR liczy 4 rekruterów zatrudnionych na pełen etat. W Belgii mamy także zespół 4 opiekunów klienta, który zapewnia pełne wsparcie już zatrudnionym specjalistom.

Jak przebiega proces rekrutacji? 

WORKFORCE NVikona wywiad

Rekrutujemy zdalnie i stacjonarnie. Każdy kandydat musi odbyć rozmowę kwalifikacyjną z rekruterem z WorkForce. Po rozmowie kwalifikacyjnej czas oczekiwania na pracę wynosi od 1 do 3 tygodni.

Jak przebiega proces onboardingu nowego pracownika?

WORKFORCE NVikona wywiad

Każdy nowy pracownik odbywa spotkanie onboardingowe w naszym biurze, w Belgii, gdzie zostają wyjaśnione wszystkie warunki współpracy. Podczas onboardingu pracownik ma możliwość zadania wszelkich pytań związanych z procesem zatrudnienia.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

WORKFORCE NVikona wywiad

Zapewniamy pełnowymiarowe wsparcie, a każdy pracownik otrzymuje dedykowanego opiekuna. Dodatkowo mamy możliwość pomocy w zorganizowaniu mieszkania. Firma organizuje szkolenia dla zatrudnionych specjalistów, m.in.: VCA, uprawnienia na podesty ruchome, kursy wysokościowe itp. Dwa razy w roku organizujemy też duże imprezy firmowe, na które zapraszamy wszystkich pracowników.DX Nowy wpis
Inne

Skąd ludziom wiadomo, że firma za pracownika bierze 40 a wypłaca mu 23 euro? Tak przynajmniej napisano a jednak wolę znać konkret. Pojawiła się przy tym sugestia, że lepiej samemu poszukać. skąd taka pewność? to co skłania do tego by korzystać z usług agencji? Jakie plusy z tego wynikają?

Niko Nowy wpis
Były pracownik

Banda (usunięte przez administratora), płacą 23€ a biorą za Ciebie 40+, jak coś się odezwiesz ze zle to grożą ze wypłaty nie dostaniesz, odradzam na maxa, lepiej samemu poszukać bezpośrednio u Belga, pozdrawiam

XS Nowy wpis
Inne

Wyjaśnicie temat tego jakiegoś odcinania pensji? Teraz niedawno ktoś tak napisał, ale nie wiem o co może chodzić? co występuje względem tego na samej umowie? chciałem popatrzeć za ta oferta dla mechanika, która jest tu widoczna. Piszą o 25 euro od godziny w górę zależnie od doświadczenia i znajomości języka. Ile maksymalnie dają?

Anonim Nowy wpis
Pracownik

Byłem w tym biurze brak wsparcia do tego odcinają pensje warunki mieszkaniowe 3/4 osoby na mieszkaniach niski standard zdecydowanie odradzam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie WORKFORCE NV na stanowisko Spawacz TIG / MIG / MAG? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
TI
Inne

Utrzymywał ktoś ruch tam w Belgii i mógłby się o tym wypowiedzieć? Ciekaw jestem warunków na miejscu. przede wszystkim atmosfery i tego czy często cos się tam u nich psuje? W tej ofercie tez piszą o pokojach jedynkach. A reszta mieszkania jaka jest? jaki stan? Ile innych osób?

Employee
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat
 Pytanie

Good evening sir I am interested job work pipe fitter 7 years experience please reply massage

DI
Inne

Dzień dobry. :) co to jest to „A1”? jest więcej obszarów dla spawaczy? Ktoś jakiś czas temu zadał pytanie w kontekście pracy, mój partner również posiada doświadczenie w spawaniu wiem zastanawiam się czy by nie mógł sobie czegoś tu znaleźć. Tylko co to za obszary?

Yoloswagger
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś pracuje jako spawacz w firmie na a1? I może coś powiedzieć na temat pracy?

Administrator

WORKFORCE NV poszukuje pracownika na stanowisko Elektromechanik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Pracodawca

 Aktualność


PILNIE POSZUKUJEMY!!!

SPAWACZY

ELEKTRYKÓW

MECHANIKÓW POJAZDÓW OSOBOWYCH I CIEŻAROWYCH


OFERUJEMY ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I WSPARCIE KOORDYNATORA

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW: 
LIANA SUCIU
TEL:  +32 490 42 49 64
E-MAIL: liana@work-force.be
Piksel
Pracownik

Prace dla WF zacząłem w maju 2022, słyszałem kilka negatywnych opinii nt. agencji, natomiast myślę, że to ludzie są zbyt roszczeniowi. Ogólnie dla mnie osobiście agencja bardzo na plus. Mogliby jedynie trochę więcej płacić, ale myślę, że do tego dojdą sami z czasem. :)

Pracodawca

@Piksel

Hi and thanks for the feedback. While working with WorkForce there is possibility to get a hourly raise after completing 6 months working within the company and the 2nd raise after completion 1 year working in the company.

Beata
Kandydat

widzieliśmy z chłopakiem parę ofert w sieci i są nawet bez doświadczenia, więc trafione w punkt. co o aktualnych kwaterach możecie napisać? na forum akurat ich temat nie został szerzej poruszony. na start lepiej z pomocy firmy skorzystać? jak pomaga w tym zakresie? jakie są najczęstsze problemy jakie na takim wyjeździe mogą się natrafić? jaka reakcja?

Pracodawca

@Beata

Hi, we are looking for the technicians with experience and who can speak English. We will provide help and assistance for everyone who is coming first time to Belgium and we can also provide housing if needed.

Kamil
Pracownik

Pracuje w firmie od 2017r. I od tego momentu nigdy nie zdarzyło się żadne opóźnienie w opłatach faktur. Zapewniają ciągłość zleceń. W kwestii kwater - nigdy nie korzystałem. Wynajmuje w Belgii swoje mieszkanie. Widziałem natomiast dwa domy pracowników i standard w nich był bardzo dobry. Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o WORKFORCE NV - Antwerpen

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w WORKFORCE NV?

    Zobacz opinie na temat firmy WORKFORCE NV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w WORKFORCE NV?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WORKFORCE NV
Przejdź do nowych opinii