Opinie o Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wojtek Nowy wpis

Jest ok, dużo informacji można się dowiedzieć. Czasem szukają studentów do dodatkowej pracy.

Dorota Nowy wpis
@Wojtek

Teraz coś jest może dla studiujących?

Stary Nowy wpis
@Dorota

;) spytaj dyrektorów w pracy

Kamil Nowy wpis

Atmosfera 10/10 a moim zdaniem to się liczy. Odszedłem bo musiałem wyjechać. Pzdr

Julia

Polecam, ludzkie podejście do każdego pracownika. Każdy wie co ma robić i robi swoją robotę.

Czy zarobki w firmie Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Co przekonało cię, aby zostać pracownikiem w przedsiębiorstwie Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o w miejscowości Kraków? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy potrzebuje twojej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń sp. z o.o