Praca tam to najgorszy wybór szantażowanie że nie dostaniemy wpłaty na czas, poniżanie nas przy pracownikach i klientach, straszenie nas nagraniami z monitoringu, zero życia prywatnego np. ma się dzień wolny ale nagle coś się dzieje że nagle w ten dzień wolny jesteś w pracy to szefostwo nawet nie zapyta czy dasz radę przyjść do pracy każdy ma rodzinę życie własne nawet do lekarza trzeba się wybrać ale nie zapytaj czy dasz radę przyjść.
Pseudo szef który jest szefem ale no nic nie robi na początku miły i wogule nawet czasami jego zachowanie podchodzi pod molestowanie ale nagle coś mu się od widzi i zachowuje się jak by chciała cię (usunięte przez administratora) Główny szef z którym ma się podpisaną umowę ma kompletnie wywalone w firmę zrobi za niego mamusia naprawdę bardzo śmieszne że dostał ale już nie potrafi prowadzić firmy. Nie wspomnę o że trzeba robić za pięciu i wogule, (usunięte przez administratora) za niewinność nawet nie potrafią przeprosić, nawet przedstawiciele mają wyrobią o nich opinię więc już wiadomo że jest coś nie tak z nim.
Zachowują się jak by byli nad nami dobrze są szefami ale na szczeblu społeczności jesteśmy na tym samym wystarczy jeden błąd będą u kogoś innego pracować i będą musieli zwijać interes naprawdę nie polecam tam pracy można się nabawić nerwic i wgl a jeśli potrzebujecie nagle schudnąć przez nerwy to można iść na parę miesięcy ale później radzę uciekać