Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Czy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys występują paczki/bony świąteczne?

Firma

Tak występują bony/ paczki świąteczne

FH Marketing Agency

-wyjątkowa firma. Świadczą swoje usługi na terenie całego kraju. Doradztwa, pośrednictwo finansowe…realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z problemami finansowymi…znajdą ofertę dla każdego. Szybko i tanio…numer od znajomego bez zbędnej zwłoki mogę polecić usługi tej sprawdzonej-realnej i bardzo atrakcyjnej firmy.*

Spółka jawna B&De TR.
@FH Marketing Agency

(Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia finansowego firmy bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze z możliwych rozwiązanie)

PAULINA T.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą. Jest to firma z osobami bardzo profesjonalnymi. Znają się na swojej pracy, a przy tym firma i osoba zarządzająca bardzo miła i słowna. Uzyskanie kredytu na własne finansowanie wydawało nam się praktycznie niemożliwe, ale wlasnie dzięki pośrednikowi nam się udało. Rewelacyjnie przeprowadził nas przez całą procedurę. Szybo,uczciwie i rzetelnie! Fachowość i skuteczność poparta doświadczeniem! .” -Dziękujemy-

zainteresowana
@PAULINA T.

Czy wpłacali Państwo zaliczkę przed otrzymaniem pomocy finansowej? Jak długo czekali Państwo z a pieniędzmi i czy pożyczka jest faktycznie z własnych środków? Jest pożyczką prywatną?

Zuza
@zainteresowana

Otrzymała Pani przelew ? Proszę o odpowied

PAULINA T.
@Zuza

„Proszę przeczytać mój komentarz raz jeszcze. Pani pytanie jest zawarte w mojej opinii i na każde z powyższych pytań w moim komentarzu jest pełna i kompletna oraz wyczerpująca odpowiedź. Reasumując tak otrzymaliśmy pożyczkę szybciej niż mogłam się spodziewać. — Firmę mogę polecić z czystym sumieniem co oznacza że ta firma jest uczciwa, rzetelna i sprawdzona— jak widać jesteśmy kolejnymi zadowolonymi klientami.”

Polecam Mila obsługa Szybka pożyczka Parę godzin i na kącie przelane środki Wygodne warunki umowy. Korzystna oferta i ogólnie pomocna firma.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland

Polecam dla osób które nie mają czasu przeglądać wszystkich ofert kredytowych, tutaj wszystko można załatwić w jednym biurze, pomoc w formalnościach szybka decyzja, polecam.

KamilMM
@Andrzej

To już któryś kredyt w moim życiu dlatego mogę śmiało powiedzieć że Firma wybitnie wyróżnia się pośród innych doradców i pośredników. Szybko, profesjonalnie z zaangażowaniem. Kredyt jak po maśle. serdecznie polecam bo ich oferta jest rzetelna i skuteczna.

Xxxxx
@KamilMM

Bardzo miła i fachowa obsługa. Gorąco polecam tę firmę.

Amadeusz

Czy Owa Firma i jej właściciel są uczciwi ? Realizują usługę finansową jak trzeba ? Nie jest to wielka ściema ?

Do Anadeusza
@Amadeusz

Czy Pan nie czyta komentarzy ? czy to jest forum? Dla mnie komentarze pozytywne i załatwienie mojej sprawy w sposób profesjonalny plus pozytywne opinie szerokiego grona klientów to wystarczający powód żeby stwierdzić czy chciałbym nawiązać współpracę z rzetelną firma. W mojej ocenie jeżeli masz wątpliwości co do firmy i świadczonych przez nią usług kieruj sie rozumem i nie zadawaj niemądrych pytań tylko szukaj czegoś co nie będzie musiało Ci spędzać sen z powiek.

Aisha

Witam Ten Pan to legit czy ściema?

@Aisha

firma bardzo uczciwa i godna zaufania bez wątpliwości polecam dalej

Piro
@Amadeusz

Jak najbardziej Firma uczciwa i Pan Krystian cały czas w kontakcie. Dzwoni , telefonuje i mówi otwarcie o sprawie. Przepraszam za słowa i cofam słowa które tutaj napisałem względem tego Pana. Pozdrawiam.

Bąbel

JA CZEKAŁEM TYDZIEŃ I MEGA SIĘ CIESZĘ Z TEGO BO SUMA SUMARUM UDAŁO SIE PO MOJEJ MYŚLI SUPER I BARDZO DZIĘKUJE PANU ZA WSZYSTKO

Czy dostał Pan środki.??

Argo

Tak uczciwa Ok

Aldo
@Aaaaa

Tak dostałem Więcej Niż Chciałem Początkowo Dlatego Polecam Bo Znam Tylko Zadowolonych Klientów Firmy

Zdenek
@Amadeusz

Firma uczciwa i konkretna ufam bo wiem że nie zawodzi

Kkk

Oczywiście i nie tylko ja dlaczego miałbym nie dostać

Aaaaaq

Ile czekała pani na pieniądze???

Jula
@Aaaaaq

U mnie sytuacja jest trochę skomplikowana ale z tego co się orientuje czeka się różnie tydzień, dwa lub kilka dni najważniejsze że jest duża przyznawalność i pomoc finansowa

Tomasz G
@Amadeusz

Oprocentowanie oferty jest korzystne, prowizja moim zdaniem także. Obecnie chyba najlepsza oferta Plus za dobry kontakt

Bartłomiej S.
@Tomasz G

Dziękuje za pomoc w doborze kredytu. Znajomi mi polecili tą firmę i się nie zawiodłem, obsługa na wysokim poziomie!

TOGER
@Bąbel

Ja czekałem zgodnie z ustaleniem dwa dni i tak samo jestem bardzo zadowolony z udzielonej pożyczki polecam wszystkim którzy mają problemy z otrzymaniem gotówki w banku i innych para bankach

Michał Mok

To jest firma i doradca/Obsługa MEGA, szybko i profesjonalnie./Bez zastrzeżeń. Udane finansowanie. Polecam

Artur Ks.
@Michał Mok

„Bardzo dobra znajomość i pomoc przy finansach oraz analiza na korzyść klienta.Przy wyborze kredytowania.Można liczyć na dobrą ofertę aby obniżyć koszty przy tak różnych i nagłych zmianach na rynku-szybko,konkretnie i profesjonalnie.Polecam”

Łukasz K.
@Artur Ks.

Firma jest bardzo kontaktowa,osoby z profesjonalnym podejściem do klienta. Posiada szeroko pojętą wiedzę w branży banków i kredytów. Jestem mega zadowolony bardzo fachowa obsługa i przede wszystkim szybka. Gorąco polecam!!!????

Merytoryka Op

Firma z polecenia i ja pragnę polecić...wszystko zgodnie z wcześniejszym ustaleniem...a czas oczekiwania przybliżony do innych firm finansowych czyli w porządku,moim zdaniem w normie,szybko...kontakt dobry i miły z dobrą radą i fachowym podejściem do klienta.Jednym słowem pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy przebiegło wzorowo...

Adam Gesek
@Merytoryka Op

Ja również chciałbym polecić bo takiego zaufanego i rzetelnego doradcy trzeba się nie źle naszukać./Ja Polecam Firmę/ kompleksowa usługa z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klientów. Na prawdę zgadzam się z poprzednikiem warta polecenia firma.

Andrzej Janik
@Adam Gesek

Brałem przez nich kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Krakowie i jestem bardzo zadowolony PoLeCaM ! !

EM&Ee
@Merytoryka Op

To już mój drugi kontakt z tą Firmą i chcę potwierdzić, że słowa o profesjonalizmie nie są słowami rzucanymi na wiatr. Pan Krystian w pełni odpowiedzialny , kompetentny,a przy tym bez zbędnego narzucania się. Bardzo dziękuję za pomoc w wyszukaniu kredytu i finansowania.

Stanisław

Jak długo czekaliście na finansowanie? Ja czekam od prawie miesiąca i nie mogę uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi.

@Stanisław

Ja również czekam na wypłate i w dalszym ciągu nic,poza tym nikt nie odbiera telefonu i nie odpowiedzi na wiadomości.

Klient
@Stanisław

Tez mam taka sytuacje. Ponad 5 tygodni czekania i zero reakcji. Czy takich osob jest wiecej?

Danuta

Polecam

Natalia

Ja również polecam z całego serca. PAN KRYSTIAN JEST BARDZO KULTURALNYM CZLOWIEKIEM ZAWSZE PONOZE WYTLUMACZY WSZYSTKO...POLECAM POLECAM

Urszula
@Natalia

…zgadzam się i polecam # polecam u mnie też wszystko przebiegło sprawnie i szybko to wyjątkowo pomocna firma z bardzo kulturalnym personelem…

Mirosław
@Urszula

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Pomógł mi w sprawach finansowych trochę zoptymalizować mój budżet. Polecam wszystkim.

KLIENT

„(Firma bardzo uczciwa-Usługowa oraz hurtownia sprzedająca i pośrednicząca w sprzedaży towarów rożnego rodzaju’’’firma świadczy usługi wsparcia biznesu oraz pośrednictwo kredytowe. € Atutem Jest szybka realizacja umowy i duża wiedza na temat finansowania również przedsiębiorców POLECAM !)”

Klient Ewa
@KLIENT

Profesjonalizm firmy i pośrednika pomógł przebrnąć przez wszystkie przeciwności i problemy, które pojawiły się podczas finansowania. Bardzo dziękuje za fachową pomoc i doradztwo oraz załatwienie niezbędnych formalności a przede wszystkim za cierpliwość i dobre słowo przy obsłudze mojej sprawy. Z czystym sumieniem polecam 5/5!

Natalia

Ja również polecam .. firma godna polecenia. Kontakt bardzo dobry . Usługa w porządku Pan Krystian bardziej kulturalny pomocny bardzo ułożonym. Polecam serdecznie

Alfa

Witam. Chciałbym zapytać czy faktycznie firma jest ok i w 100 % świadczy rzetelnie swoje usługi ? Proszę o informację bo nie wiem czy wchodzić z tym Panem we współpracę ? Pozdrawiam.

@Alfa

witam jak widać po opiniach sami zadowoleni klienci opinie mogą być różne a kto nie ryzykuje nie pije szampana ja również pozostawiam swój pozytywny komentarz a jak masz wątpliwości co do danego przedstawiciela lub firmy to radzę poszukać czegoś co nie będzie rodzić twoich wątpliwości :-)

MALWINA
@Alfa

firma ok…usługi świadczone rzetelnie i profesjonalnie…zawsze był dobry kontakt i fachowe podejście do tematu…również mogę bardzo polecić

STAŁY KLIENT
@MALWINA

JA TAK JAK WYŻEJ POLECAM I ZOSTAWIAM POZYTYW ZA KOLEJNE UDANE FINANSOWANIE __ SZYBKO SPRAWNIE I BEZ PRZESZKÓD

Antoni

Czy firma jest uczciwa? Jak długo czeka się na finansowanie? Proszę o odpowiedź osoby, które już podjęły współpracę lub są w trakcie finalizacji. Dziękuję Pozdrawiam

Ewa A.
@Antoni

Konkretna i interesująca rozmowa o kredytach. Pośrednik pomógł mi w spłacie chwilówek a i przy okazji parę groszy udało się jeszcze uzyskać. :-) czas oczekiwania pewnie zależy od klienta w moim przypadku było to cztery dni robocze. Znam osobiście przypadki w których finansowanie trwało dwa dni lub z dnia na dzień. Pełna kultura i zaskoczenie bo o dziwo dużo są w stanie pomóc.

Tomasz (ccc)
@Antoni

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Trafiliśmy na nią z polecenia i my na pewno też będziemy polecać. Korzystna i kompletna oferta, a cały proces jest sprawny i bardzo profesjonalny. Szybka realizacja oraz wysoki poziom wiedzy. Solidna i godna zaufania marka.

@Tomasz (ccc)

Ja również polecam firmę z całego serca. Pan krystian jest rzetelnym mądrym i kulturalnym człowiekiem . Zawsze wszystko wytłumaczy pomoże ... I przede wszystkim jak cos obieca to to robi... polecam wszystkim którzy mają wątpliwości co do firmy

Strefa PL
@Antoni

SZYBKO - DWA LUB TRZY DNI. Firma sprawdzona plusy to dobranie oferty pod klientów i doradztwo - oraz Duże zaangażowanie

Aaaaa

Czy ktoś miał taką sytuację że pan zapewniał o wysłaniu przelewu a pieniądze nie docierały?

@Aaaaa

Ja miałem sytuacje gdzie pracownik firmy informował o wykonywanym przelewie i zawsze tak było. Jeżeli dostaniesz informacje o wysłaniu przelewu to otrzymujesz środki błyskawicznie na konto. Wpłata robiona jest przelewem błyskawicznym.

Janusz

Czy udało się komuś uzyskać finansowanie? Jak długi czas oczekiwania?

Zeeee
@Janusz

Napisze że mi ale nie wiem czy coś to da bo dziesiątki osób pisze pozytywy a Pan zadaje denne pytanie Tak udało się uzyskać finansowanie mi i znajomej tez firma super

BIURO Rt
@Janusz

Z tego co czytam i wiem finansowanie otrzymało 90% aplikujących osób na potwierdzenie moich słów ocena firmy i moje zadowolenie z usługi Finansowej

Branża finansowe
@Janusz

Pod komentarzami są dwie główki jedna uśmiechnięta i druga smutna uśmiech oznacza na tak i pozytyw smutek oczywiście komentarz na nie. Popatrz na ogólną ocenę plus to o czym pisze to nie bierze się jak jyz ktoś napisał znikąd i ja POLECAM

Pępek
@Janusz

Ja daje pozytyw i dziękuje za usługi finansowe oraz krótki czas oczekiwania

GEOHits
@Janusz

Dziękujemy za wybór projektu oraz doradztwo finansowe i realizacje umowy w wyznaczonym terminie polecamy firmę wszystkim realnym j rzetelnym klientom

@Janusz

JA OTRZYMAŁEM FINANSOWĄ USŁUGĘ Z POLECENIA KOGOŚ A WSZYSTKO PRZEBIEGŁO W MIŁEJ I PROFESJONALNEJ ATMOSFERZE

Kkkk

Jaki był czas oczekiwania na pieniądze?

Spółka jawna
@Kkkk

Kolega czekał chyba niecałe dwa tyg a ja podajże trzy dni,,,nie zapominaj że każdy jest inny a ja czekałbym tyle ile by było trzeba bo grunt to pozytywne załatwienie finansowania,,,to jedyna moim zdaniem chyba rzetelna Firma finansowa która może faktycznie pomoc klientowi

Nie długo
@Kkkk

czas oczekiwania Ok tydzień czasu w skrajnych wypadkach dzień lub dwa

Jarek J.
@Janusz

Ja POLECAM kolegę z branży i dzięki za pomoc

OK

WSZYSTKO OK

Klient CLA
@OK

Tak polecam i zapraszam do współpracy

KLIENT CEZARY

co tutaj więcej pisać oceny i pozytywne opinie pod komentarzami na tak mówią same za siebie wysoka ocena usług nie bierze się znikąd

Klient Aleksandra
@KLIENT CEZARY

Witam też to samo dzięki za udany deal i pomoc oraz że za każdym razem poszedł mi pan na rękę bede polecać ode mnie 10/10 :-)

Klient K
@Klient Aleksandra

wszystko w porządku zgodnie z ustaleniami i umową u mnie też pełna satysfakcja z udanej transakcji

Ok

Polecam i dziękuje

Laki

Zawsze profesjonalnie i bezproblemowo kontakt super i perfekcyjna finalizacja umowy dziękuje i oczywiście dołączam do grona-zadowolonych klientów

RACHUNKOWOŚĆ S.c.

Na rynku pożyczek pozabankowych w ostatnich latach pojawiło się wiele wartych uwagi firm o bardzo zróżnicowanym profilu działalności. Nie brakuje w niej rożnego rodzaju alternatyw, pożyczka dla zadłużonych bądź osób widniejących w bazach nie zawsze oznacza finansowanie Twoich zobowiązań mimo dużego zaufania w udzielaniu wsparcia finansowego każdy ma inną sytuację finansową i zwykle zaciągniecie kolejnego zobowiązania może już przerastać twoje możliwości finansowe. Nie każdemu można pomóc a żadna firma nie bierze odpowiedzialności za Twoje zobowiązania i wpisy w bazach. Zawsze na kilku zadowolonych klientów będzie ktoś niezadowolony to zwykle osoba która raczej chce wyłudzić pożyczkę bez zamiaru jej spłaty wtedy pożyczkobiorca może odmówić ci udzielenia pożyczki bez podania przyczyny.

Dokładnie
@RACHUNKOWOŚĆ S.c.

TAK i polecam firmę mi się udało No nie każdy się kwalifikuje to zrozumiałe numer z internetu teraz poleciłem znajomej finansowanie oraz doradztwo finansowe na najwyższym i profesjonalnym poziomie

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój