Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Ludzie nic nie dostaniecie, żadnej pożyczki, wpłacicie tylko zaliczke i będzie was mamił z dnia na dzień,(usunięte przez administratora)

Kloszard

Oczywiscie jestem jednym z ludzi (usunięte przez administratora) przez pana Krystiana K... moje pytanie jest inne... (moja zaliczka wynosiła 700zł) jest szansa aby odzyskać te pieniądze?

Dziś o 18 idę zeznawać na policję doczekał się kłamczuch karma wraca

didi

Olo lepszego prezentu nie mogłeś mi zrobić... na nadchodzący nowy rok! śmiem twierdzic że ,, mecenas,, Krystek tez się bardzo ucieszy! wszystkiego dobrego dla wszystkich co mieli z tym panem nie miła przyjemność kontaktu. i prosił bym w tym nadchodzącym roku... byśmy sobie nie odpuszczali takich gości i tylko zbierzmy się w (usunięte przez administratora) i udowodnimy nie tylko krystkowi... ale wszystkim jego pokroju ! że w kupie siła... i podobno nie ma takiej mocy.... bo kupy nikt nie ruszy! heheh to tak z poczuciem humoru.... aby ten cały nowy rok był bardziej z uśmiechem na twarzy! i z świadomością, że karma nigdy nie zapomina! wszystkiego dobrego.

Witam czy ktoś dostał zwrot pieniędzy??

Dziś o 18 idę zeznawać na policję doczekał się kłamczuch karma wraca

@Wiola

czy może mi i ktoś napisać... z tych co byli już na policji. czy faktycznie potwierdził że napewno siedzi Pajac Krystek.... i czy jest w areszcie... fajnie jak by ktoś wiedział gdzie sobie"Mecenas" Krystek wypoczywa . w którym zakładzie.... jak ktoś coś się orientuję . proszę o wiadomości.... pewnie nudzi mu się tam... mozna by bylo coś na to zaradzić!

GH
@didi

Na policji dostałam informację że siedzi. Tylko tyle wiem. Ale mam nadzieję że szybko stamtąd nie wyjdzie.

didi

@Polecam bo wszystko było zgodnie z wcześniejszym ustaleniem jeżeli chodzi o mnie to zadowolony jestem z usługi nie tylko finansowej ale i udanej transakcji@

Natalia
@@anonim

Ile Pan czekał na transakcje

@DalamSieNabrac

W 100% prawda! (usunięte przez administratora) w biały dzień. Zgłosiłam podejrzenie popełnienie przestępstwa.

Konkurencja nie śpi
@@DalamSieNabrac

()Firma uczciwa i rzetelna człowiek zajmujący się pożyczkami profesjonalista, kompetentny i słowny, pomoc otrzymałem następnego dnia co pozwoliło spłacić mi inne zobowiązania to najlepsza firma pożyczkowa w jakiej aplikowałem a było tego trochę. 100% zadowolenia dlatego chciałbym polecić firmę()

Sławek
@Konkurencja nie śpi

Świetna obsługa klienta. Bardzo korzystne oferty. Polecam!

Klient Www

Polecam pożyczki najlepsze z jakimi się spotkałem z polecenia dlatego czyje obowiązek polecić dalej mają bardzo dobre oferty.

Zofia

To niestety prawda. 3 tygodnie zwodzenia, potem blokada telefonu. Stracone 500 zł przelane blikiem już nie do odzyskania.

@Natalia

3 tygodnie obietnic i nic. strata 500 zl na koszty umowy.

@Konkurencja nie śpi

ja niestety dałam się nabrać.

didi

Jak to mówią.... karma wraca... ona nigdy nie zapomina... tych poszkodowanych będzie dużo... tak śmiem twierdzić. dlatego apeluje do wszystkich... by się zgłaszali ma komendę... i mówili jak było.... nie odpuszczajcie.... ktoś się trochę musiał namęczyć.... by w końcu zainteresować odpowiednie służby tym panem... a przedewszystkim! rozgryźć że pan Kamil to zwykły ... nitomana.... któremu coś się odłączyło od rzeczywistości... i myślał że tak bez karnie... będzie naciągał ludzi .... i za to sobie beztrosko będzie żył... beszczelnie jeszcze zastraszając! Krystek nie tym razem ! popraw tą przerzadzoną krzywkę! będziesz miał tam branie! heheh

Kloszard Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski

Ten pan to sam pracuje? Czy zatrudnia w biurze jakichś finansistów? Kończę właśnie studia i chce zorientować się co do możliwości odbycia jakiegoś stażu lub podjęcia pierwszej pracy. Będę wdzięczna jak dacie znać czy ktoś tu pracuje

jo Nowy wpis
@…

serio kończysz studia, i pytasz się o pracę u tego gościa....? w jego niby firmie? poczytaj sobie forum i opinie o tej firmie, a szczególnie te negatywne, i jak najbardziej realne! nie wierzę....!

Marzena

Spora dyskusja swego czasu była tutaj widzę co do miejsca pobytu właściciela. No a co z ludźmi, którzy dla niego pracowali/pracują? Czy dostaje się tam wypłatę normalnie i czy w ogóle jest jakaś praca?

Bercik

Czy ktoś korzystał z usług tego pana przez OLX ?

Seko Grażka
@Bercik

Ja korzystałam, potrzebowałam porady prawnych….ponieważ słabo orientowałam się w temacie. Firma pomogła – doradztwo finansowe i dzięki nim wybrałam najkorzystniejszą ofertę a pieniądze otrzymałam szybko i na najlepszych warunkach…..(Naprawdę warta polecenia Firma)

Partners
@Bercik

Firma świadczy usługi nie tylko za pośrednictwem portalów ogłoszeniowych jak np. „Olx”. przy zaangażowaniu agentów, partnerów i innych. To Firma Handlowo Usługowa posiadająca swoją bazę klientów. Firma jest wielobranżowa z pośrednictwem, handlem hurtowym, transportem oraz pomocą finansową i prawną.

Spółka Jawna N&N
@Partners

Pośrednik finansowy a dla klientów Firmy doradzanie i pomoc w zakresie prawnym Szybko,,,sprawnie i bardzo konkretnie Również polecamy !

Eko Da&Du
@Spółka Jawna N&N

Polecam również pożyczka w jeden dzień bez zbędnych formalności korzystna oferta pożyczki plus pomoc prawna wszystko zgodnie z ustaleniami telefonicznymi SUPER

Karol D
@Eko Da&Du

. Bardzo polecam. Fachowa pomoc. Sprawa kredytu załatwiona do końca. Bez problemu z licznymi konsultacjami. Gorąco polecam! .

@Karol D

Piotr Zakrz.
@Eko Da&Du

Świetna obsługa klienta. Bardzo korzystne oferty. Polecam!

Kolego nie fejkuj jeden i ten sam komentarz tylko piszesz pod różnymi nazwami firma jest bardzo uczciwa człowiek słowny i konkretny solidna osoba zresztą ty jeden piszesz jakieś farmazony których nikt nie czyta a tym bardziej nie bierze pod uwagę znam zadowolonych klientów a oceny innych osób tak wielu osób mówią same za siebie może nie da Ci się pomóc w żaden sposób a może właśnie ze względu na to jaki jesteś a po twoich komentarzach wiem dlaczego nie jesteś zadowolony, przestań fejkować i spamować !

Bolo
@Piotr

Dlamnie jest to (usunięte przez administratora) krecenie ludzi

Bolo
@Bolo

Wpłacasz 500 zł i czekasz tydzień czasu a Pan Krystian Komotajtys cię kręci cały czas mówi ze czekamy na przelew

Wpłaciłeś 500 zł?

Firma Viqus

nie każdy może otrzymać pożyczkę jak wszędzie Ale większość otrzymuje i tak Polecam

Złodziej i tyle

@Wiola

Jak (usunięte przez administratora) Bi tez czekam i nic?

@Firma Viqus

Najlepsza firma złoty i uczciwy człowiek dziękuje bardzo za wszystko

@Klient

To jest doradca. Dobry prawnik,?Obsługa MEGA ! Super firma pożyczkowa Polecam.

Klient Arek
@Firma Viqus

Polecam firma bardzo dokładna i zaufana do tego słowna i kompetentna

Sławomir P
@Klient Arek

Świetna obsługa klienta. Bardzo korzystne oferty. Prawnik dla klientów,. Polecam!

Klient1
@Bercik

Ja korzystałem. Wpłaciłem pieniądze jako prowizja i do tej pory nic, nawet tel nie odbiera.

Ravenn
@Klient

Taki uczciwy że dostałem wezwanie na policję w charakterze świadka w sprawie tego pana

Poszkodowana.
@Bercik

Tak ,ja korzystałam.Teraz wezwanie na policję.To oszust.Juz siedzi.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

GH

Radziłabym trzymać się z daleka od firmy Krystiana K. który obecnie siedzi w areszcie za (usunięte przez administratora) finansowe.

Wiola

Mojemu dziecku obiecał że dostaniemy pożyczkę na komunię wziol 500 i zablokował trzeba być (usunięte przez administratora) by dziecko okradać biznesmen bez kasy

@Wiola

Już siedzi w więzieniu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam gdzie jego miejsce

Blondynka 42
@Wiola

Też potrzebowałam pożyczki ale zapaliło mi się czerwone światełko jak powiedział że zaliczkę potrzebuje . Czułam że to (usunięte przez administratora) a wydzwaniał pisał kiedy wpłacę a ja jego specjalnie zwlekałam . Bardzo dobrze że poszedł siedzieć tylko szkoda ludzi ze stracili tyle nerw i ostatnie pieniądze na takiego cwela.

Eliza

Boże ile on musiał ludzi okrasc i pieniędzy wyudzic przez tyle czasu... A ci co pisali te pozytywne opinie i wprowadzali innych w błąd przyczyniając się do (usunięte przez administratora) powinni ponieść konsekwencje bo są wspolwinni okradania ludzi

Eliza

Dziwi mnie brak pozytywnych opinii teraz... gdy rzekomo taki wspaniały pożyczkodawca siedzi za kratami osobiście składałam zeznania powiedziano mi ze sprawa jest dość gruba i Pan szybko nie wyjdzie...

Ona

Żyłam z tym człowiekiem 3 lata i niezorientowanalam się że nabrał na mnie pożyczek i kredytów. Jednak nic się nie zmieniłeś.. wrócisz znowu tam gdzie byłeś.

@Ona

witam i współczuję. pani to dopiero musi się kiepsko czuć! prosił bym o kontakt... w wolnej chwili. gdzieś jest kilka razy podany mój adres mail pod nickiem Didi.

X

Odpisz proszę...

@Ona

(usunięte przez administratora) się nie zmieniają na ludzkiej krzywdzie daleko nie zajechał żerował na ludzkiej krzywdzie biznesmen za dychę

Anonymous

(usunięte przez administratora) Miesiąc temu trafiłem na tę firmę i tego człowieka. Najpierw mówił, że tyle i tyle na taki okres z taką i taką ratą. Wziął wszystkie dane, wraz z 500zł „zaliczki”, umowę śmieszną ale podpisałem. Wysłałem na wskazany adres, została odebrana. Przelew miał być tego samego dnia co odebrana umowa ponieważ wszystko było w już realizacji itd. Do dziś zero odzewu, sprawa ciągnie się już około miesiąca. I prawdopodobnie zostałem zablokowany na numer telefonu. Chore. Spróbuję coś z tym podziałać.

@Anonymous

Poza tym dodam, że firma ta widnieje na Czerwonej Skarbonce i nie jest wpisana w żadne dane aby mogła finalizować albo pomagać jako pożyczkodawca chociażby prywatny.

@Anonymous

A wszystkie tutaj pozytywne opinie, to są albo boty podstawione, albo pracownicy bądź ktoś komuś zapłacono aby pisał pozytywne opinie. (usunięte przez administratora) po prostu.

@Anonymous

Hey. brawo. powiem tak jak by wszyscy co korzystali z usług pana Krystiana. poświęcili trochę czasu na opisanie sytuacji chodzibym tak ja Anonymous. było by nas zdecydowanie mniej! wiecie dlaczego bo wtedy by miały szansę się przebić przez te pozytywne recenzji.... ale niestety nie realne.... i wtedy szybka feryfikacji przed skorzystaniem z usług tego pana nie pokaze 5 gwiazdek czy nawet 4.5 tylko zdecydowanie mniej . dlatego następni się grubo zastanowią czy warto korzystać z pola się Boże firmy UH KK parodia nie firma.

Szczery
@Anonymous

Idz na policje...jest sprawa przeciwko niemu.dzis bylem skladac zeznania w tej sprawie

Ravenn
@Szczery

W poniedziałek byłem zeznawać przeciwko temu typowi i z tego co wiem szukają wszystkich po danych z przelewów.

Krystek idzie do pierdla
@Ravenn

Policja zajęła się tym łysym (usunięte przez administratora)- osobiście złożyłam zeznania. Nie sądziłam ze po roku karma cię dojedzie

@Krystek idzie do pierdla

Dokładnie (usunięte przez administratora) mnie (usunięte przez administratora) na 2000zl też składałam zeznania oby zgnił w więzieniu

Przedsiębiorca

Przyznam że nie mam złotej historii kredytowej, ale pożyczkę udało uzyskać się bez problemu, bardzo prosta i szybka procedura...znalazłem tą firmę w internecie a kolega korzystał z usług świadczonych przez tego Pana firma godna polecenia

Trans Car
@Przedsiębiorca

dzięki za transport i podstawiony samochód polecam i jeszcze raz dziękuję

Kama
@Przedsiębiorca

Witam chciałam zapytać czy faktycznie pożyczkę udało się uzyskać.

Zebra
@Kama

Podbijamy pytanie. Nie wiem co o tym myśleć. Ktoś naprawdę i faktycznie otrzymał usługę finansową od tego Pana ? Jeśli to prawda proszę o komentarz.

No Name
@Zebra

Oferta usług pozabankowych pełna jest wygodnych rozwiązań, które stanowią dobrą alternatywę dla finansowania. Firma zajmuje się pośredniczeniem w całej procedurze, aby ułatwić klientowi wybór w otrzymaniu pomocy finansowej. Firma usługowa, handlowa i Wielobranżowa otrzymałem również wsparcie Finansowe (usługę finansową) w krótkim czasie.

ZbkGroup
@Przedsiębiorca

Polecam finansowanie również pomoc prawną ZG.

zebra ja wiem o czym mówisz zapraszam do kontaktu peryk16@gmail.com. ważne

Zebra
@didi

Nie wiesz co mówisz nie wiesz o czym pisze i dam nie wiesz co piszesz ! Otrzymałam pożyczkę już odbierałam gotówkę do nowej atrakcyjniejszej oferty pana Krystian ta firma i ten człowiek to skarb. Polecam wszystkim i pozdrawiam !

@Przedsiębiorca

Panie Krystianie ja bym na Pana miejscu to spac nie mogła ze Pan tyle ludzi (usunięte przez administratora) Przyznam ze bajere Pan ma i mam nadzieje ze juz nikogo Pan nie nabierze. A te komentarze ze jest Pan uczciwy i profesionalny to znajomi Pana piszą.

A teraz siedzisz
@Zebra

Krystianku i wyszło pisanie samemu sobie komentarzy

Xmen
@A teraz siedzisz

Oj tak zgrywal cwaniaka i specjaliste w prawie ????????ciekawe gdzie studjowal te prawo chyba w wiezieniu

Angelika Grz…

Powiedzieć że Pan Krystian to specjalista w swojej dziedzinie to nie powiedzieć nic. Pana Krystiana cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, indywidualne podejście, przemiły kontakt i stała gotowość do pomocy. Pan Krystian trafia w potrzeby klienta jak nikt inny. Polecamy z czystym sumieniem i z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z jego doradztwa, wiedzy i profesjonalizmu w działaniu i świadczonych usług.

Wiolka
@Angelika Grz…

Wszystko ok bardzo miły i kontaktowy człowiek. Gorąco polecam!!!

KAROL
@Wiolka

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo sprawne działanie oraz pozytywny efekt końcowy :) Polecam serdecznie Tą firmę z każdej strony.

@barbara
@Angelika Grz…

Specjalista od brania zaliczek, a później pożyczki i kontaktu brak

@@barbara

Ja tez czekam i tak samo dzis jutro i nic nie ma:(

@Angelika Grz…

Jaki profesjonalizm wstydz się co piszesz i polecasz w de ma pozyczkidawcow ponaciagał i zablokował. Tyle w tym temacie udaje profesnionaliste sypie jak z rękawa kodeksem i paragrafami a na niego powinien być paragraf.

@Klient

Panie Krystianie pobrał Pan opłaty wiec proszę oddać wszystkim którzy nie dostali pożyczki . Jeżeli Pan mówi o punktach w pożyczce to są tak samo ważne jak Pana wypłacalność .

Policja
@@barbara

Proszę złożyć zawiadomienie w najbliższej jednostce. Jest prowadzona sprawa przeciwko temu Panu w Komisariacie policji w Rabce Zdroju RSD-230/22, 4150-5Ds.1761.2022

@Policja

z tego co się orientuję większość pokrzywdzonych. nie dość że zostało (usunięte przez administratora) to później były zastraszane! po tym gdy zorientowały się że padły ofiarą wyłudzenia mienia i danych. żądając zwrócenia swojej własności, ten pan KK miał czelność zastraszać ich że nie znajomość prawa, nie zwalnia ich z obowiązku który dotyczył punkt 5i6 umowy. i że nie takich (usunięte przez administratora) uczyli rozumu. i dopiero mogą na sobie poznać co to znaczy móc kancelarii. i kilka jeszcze innych epitetów co skutkowało na tyle, że szybko odchodzono od roszczeń zwrócenia mienia. jak i również rezygnowano ze zgłoszenia całej sprawy na policji . piszę to dlatego tutaj. ponieważ śmiem twierdzić... że grono wielu pokrzywdzonych przez pana KK. czytając komunikat Policji. jest dla nich mało wiarygodny na tej stronie, biorąc pod uwagę ile razy w tym miejscu . przez pana KK było wprowadzanie w błąd przez różnego rodzaju wpisy, które nic nie miały wspólnego ze stanem faktycznym danego przedsiebiorstwa. więc śmiem twierdzić że duża część pokrzywdzonych zastraszonych (usunięte przez administratora) byłych klientow p.K. widząc komunikat Policja. jest święcie przekonana że to kolejna intryga p.k by uciec od odpowiedzialności. Apelował bym o bardziej wiarygodne źródła dotarcia do pokrzywdzonych. gdyż naprawdę byli oni sastraszani na różne sposoby. więc muszą mieć pewność 100% z kim będą mieli teraz przyjemność. a nie że to jest kolejne (usunięte przez administratora) ze strony firmy UH KK.

krolowa
@Patryk

Mnie też tak straszył wyudzil ode mnie 2000zl jak dodałam to tutaj żeby ostrzec innych zaczęły się telefony i smsy z groźbami ze jego prawnicy mnie zniszczą itd... zażądał publicznych przeprosin tutaj na portalu na szczęście już jest tam gdzie jego miejsce i nikogo więcej nie oszuka ???????????? CHWALĄ BOGU

Gośćdexster
@Patryk

Nie rozumiem ludzi dali się oszukać i co??? Przykład mnie by (usunięte przez administratora) to bym go znalazł i porozmawiał ???? jeżeli nie dało by rady to ma żonę dzieci dziadków itp... z nimi można porozmawiać!!!

@ewelka
@krolowa

Norma dziś dostałam w końcu informacje od dzielnicowego który sam mnie szukał bo Pan Krystian został zatrzymany w końcu zabezpieczhli pieniądze będą chcieli je oddać pokrzywdzonym.Ta osoba mnie nawet wyzywała straszyła i poniżała na co na szczęście mam wiadomosci

Xmen
@@ewelka

I dobrze ze odzyska pani pieniadze ciekawe czy domnie zadz

@Gośćdexster

wiesz co masz rację.... tylko że to ludzie przeważnie co mieli noz na gardle.... naprawdę potrzebujący... którzy cały czas mieli nadzieję że jego tłumaczenia mają sens i lada moment dostaną przelew.... po nie kad ich rozumiem... w mojej sytuacji było poślizgnięcie jeden dzień co było obiecane z czasem faktycznym.... propozycja wpłaty kolejnej zaliczki.... i już wtedy wiedziałem że to wał.... i leciałem z grubej rury! i powiem Ci na tyle beszczelny jest.... to on mnie zaczol straszyć... że nie takich baranów uczyli rozumu.... itp. użył parę paragrafów.... zwormulowan prawniczych i że mi pokarze móc kancelarii. Gościu wiesz co jak nie masz styczności z prawem tak jak większość ludzi... wygląda to realistycznie i chyba latego rezygnowali i machali ręką! na mnie to inaczej zadziałało, gdzie też nie mam nic wspólnego z tą branżą prawniczą... ale wzielem go na logikę parę razy podpuscilem... i wyszło szydło z worka że to pirmityw... z umową dla (usunięte przez administratora)z neta. na koniec mu napisałem. że myślałem za bardziej abitnie będzie. a on dalej się odgraża i straszył! kurde żałuję tylko że o Dwa dni za szybko mi go sprzątnęli! co się odwlecze to nie uciecze!

Natalia
@Xmen

Dzwonią do wszytkich pokrzywdzonych, również dostałam dziś telefon z (usunięte przez administratora)o (usunięte przez administratora)i zatrzymaniu pana

ALICJA

Ludzie nic nie dostaniecie, żadnej pożyczki, wpłacicie zaliczkę i będzie was mamił z dnia na dzień,

ALICJA

Aleksandra

Widzę że nie tylko ja zostałam (usunięte przez administratora) zastraszana. Faktem jest że trochę czasu minęło od końca czerwca ale zastanawiam się czy nie zgłosić tego na policję, gdy 2czesniej pisałam komentarze na tej stronie po paru minutach były usuwane a ja od tego (usunięte przez administratora)dostawałam groźby, że poda mnie do prokuratury bo niby chciałam (usunięte przez administratora)pożyczkę, potem że zgłosi mnie za stręczycielstwo.... Wyłudził ode mnie 1000 złotych a na koniec chciał jeszcze 600 niby za zwolnienie środków i tak w kółko.

Patryk

ten pan jest już na wczasach... i szybko z nich nie wróci śmiem twierdzić! dlatego Hans proponował bym się udać na komendę i przyczynić się do dłuższego pobytu tego pana w odosobnieniu!

Robak

Czyste (usunięte przez administratora) finansowe z szyderczym uśmiechem na ustach. Wyłudzanie przedpłat na poczet rzekomej pożyczki. Sprawa została już zgłoszona na policję, chociaż znając opieszałość tej instytucji nic nie wskóram. Nie dajcie się nabrać. Czytajcie opinie na Czerwonej Skarbonce!

@Robak

To prawda. Z naszych prowizji chyba udzielane są pożyczki. Niestety tylko wybrańcom.

@Robak

Mnie zwodził od czerwca ,wziol dwie zaliczki i na tym koniec (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój