Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Andrzej A. Z.

Polecam !

Urząd Miasta

Firma usługowo handlowa z bardzo szerokim PKD co do realizacji naszej sprawy dziękuje zostawiamy pozytywną opinię i polecamy dalej

Ala

Polecam firma godna zaufania

Zbyszek Z.

numer warty zapamiętania pomocny i wiarygodny firma pewna na 100% rzetelna i opinie są odzwierciedleniem danej usługi faktycznie osoba godna zaufania i polecenia dalej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Sołtys

Witam zadzwoniłem bo znalazłem ofertę firmy w internecie-wystawiam pozytywny komentarz za miła rozmowę i profesjonalną realizacje mojej sprawy/ która wcale nie była taka prosta-dziękuje i serdecznie polecam firmę.

Polecam polecam wszystko super

ANNA 1985

Jak dla mnie wszystko super polecam :)

Darbud

Dostałem nr od znajomego czas realizacji przedłużył się lekko za to wszystko z drobnymi detalami zgodnie z umową dlatego ode mnie bardzo duży pozytyw ! !!

Grzegorz przeprowadzki

Chciałbym wyrazić moją opinię zadowolenia oraz zaznaczyć że transakcja przebiegła wzorowo Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta o czym sam się przekonałem

Wera

Bardzo dziękuje !!

Kontrahent klient

Sprawdzona, rzetelna i uczciwa osoba a firma kierowana przez pośrednika bardzo pomocna oraz świadcząca różne pomocne usługi ja należę do osób zadowolonych zresztą jak widać nie tylko ja. Numer sprawdzony bezpieczny godny polecenia oczywiście i ja się pod tym podpisuje.

Beata

Pan wywiązał się z ustaleń i zrealizował umowę zgodnie z oczekiwaniami serdecznie polecam i dziękuje za miłą i owocną współpracę

Biuro finansowe

Dziękuje i polecam firmę w 100%

Klient 12345

Polecam 10/10 dziękuje i ode mnie duży pozytyw!!!!!!!!!!!

Hurtownia art chemicznych

świetny kontakt szybka realizacja zgodnie z umową mogę polecić firmę usługowo

Kierowca Marcin

Super firma, wypłacalna i terminowa, sprawa zawsze załatwiana jest na bieżąco na nic się nie czeka no chyba ze na kontakt ze strony pośrednika który profesjonalnie podchodzi do klienta

Osoba prywatna

firma usługowa,pośrednik osoba godna zaufania i polecenia

Prezes zarządu

POLECAM POŚREDNIKA FIRMA WIELOBRANŻOWA

Klient Kinga

Usługa dobrze wykonana dziękuje za szybką realizacje zamówienia

Kontrahent

10/10 Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój