Czak Tychy

Tychy

Opinie o Czak Tychy

olo
użytkownik zarejestrowany

nie zawsze tak jest jak mówisz, czasami tez to rozumiem, że zdaży sie jakas mała obsówka w terminie wypłat, wiem,że to też jest denerwujące bo każdy czeka na tą wypłate, ale nie ma co przez to ich negatywnie oceniać.

pracuje tam juz kilka lat i jest ok, pracowac trzeba, a jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic i zmienic prace, jak sie jest uczciwym i lojalnym to sie to docenia.

zbulwersowany Heniek

Te [usunięte przez moderatora] nie płacą tak jak ustalają zabierają ci za odzież mówią że to jest utylizacja.Krzyczą w miejscu pracy po tobie ze jesteśmy partaczami,nie u dacznikami i [usunięte przez moderatora] na robocie się nie znamy a ich hasłem firmowym jest rozebrać zwolnić. Nie polecam Pozdrawiam

anonim - 2009-03-12 11:56:03 Dodaj opinie o Czak Tychy - Tychy. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Odradzam stanowczo!

Anonim

Wielka beznadzieja!!!! 50% na konto 50% do łapki. Złodziejstwo!!!! Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Czak Tychy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czak Tychy