Opinie o Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jemieni

Totalne (usunięte przez administratora) i krętacze. Firma prowadzi (usunięte przez administratora)wobec pracowników, w ciągu paru miesięcy pracy przez firmę przewinęło się ponad 20 pracowników. Umowa B2b żeby łamać kodeks pracy, stawki wydają się dobre na rozmowie kwalifikacyjnej lecz potem okazuje się ze to nic niewarte pieniądze za taki stres. Obiecują złote góry potem wychodzi kiszka. Po zakończeniu współpracy utrudniają wszystko, rozliczenia PIT i cała księgowość wszystko utrudniają co tylko jest możliwe, (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Mówią ze to firma amerykańska natomiast to zwykła ukraińska bujda. Menager z poznania to zwykly baran i stosuje mobing wobec pracowników na niepojęta skale, ktoś powinien to nakręcić ukryta kamera i do uwagi z tym iść. Cieszę się ze udało mi się opuścić ten przybytek. Pracownikom współczuje, przełożonymi gardzę za traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Yemieni to zwykly pajac. Wszyscy są pochodzenia ukraińskiego ale przyjmują przybrane imiona amerykańskie, praca działa na granicy prawa w USA i ciagle ich blokują i zgłaszają a oni zmieniaja nazwe firmy lub otwieraja kolejna udając ze wszystko jest wporzadku. NIE POLECAM NIKOMU . Modlą się i nie odprowadzają żadnych składek np do emerytury

Głupoty, czyli? Chodzi ci o te wszystkie negatywne komentarze o firmie? Bo jesli tak, to chyba nie bez powodu przewija się tu temat współpracy na zasadzie b2b czy na śmieciówce? :P No chyba, że o te pozytywne? Chociaż ich jest bardzo mało

Carolina Logistics to prawdziwy (usunięte przez administratora) Oddział w Bydgoszczy to pomyłka. Kierownik to zwykły ukraiński knur. Jest on określany różnymi nazwami (Conor, Jack, Eugen), udaje Amerykanina, a jego angielski jest gorszy niż mojej córki w przedszkolu. On ma racowników za (usunięte przez administratora) Jedyną dobrą rzeczą jest to, że siedzi w pracy przez dwie godziny dziennie. Ogólnie zespół jest dobry i zgrany. Zarobki wyglądają bardzo dobrze. Z doświadczeniem można dostać 7-8 tysięcy netto. Osoby, które pracują od kilku lat i mają własne grono klientów zarabiają 12-15 tys. netto. Rekrutacja jest ciągła, bo 90% osób odchodzi ze względu na tak dobrego managera.

I te podpisywane warunki są dla każdego zainteresowanego tak naprawdę jasne? ciekawi mnie ostateczna decyzja w tym zakresie. Zdarzały się osoby, które rezygnowały zaraz przed złożeniem podpisu? I w druga stronę, czy po odejściu dla przykładu na rok można tu z powrotem wrócić?

Jemieni

Jadzia
@Jemieni

Tak czytam komentarze i się zastanawiam czy tam w takim razie nikt nie ma szansy, aby otrzymać umowę o pracę? Wszyscy na B2B działają? Skąd w sumie ta rotacja o której mówisz, ludzie sami odchodzą z firmy? Ogólnie to założenie działalności mi nie przeszkadza, o ile można dobrze zarobić i dają płatny urlop w ramach "benefitu". Jak to z tej strony wygląda?

Marta Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. Klasyczny przykład tzw. "firmy krzak". W trakcie rekrutacji mnóstwo niedopowiedzeń, oferowanie śmieciówek. Zestaw obowiązków łączył w sobie kilka stanowisk. Brak informacji zwrotnej. Jeśli ktoś ceni sobie swój czas, to radzę odpuścić i nie zaprzątać sobie głowy.

Wow no to niezła kasa ta 12-15 tys. Super. A na jakiej umowie można tyle wyciągnąć? Na UoP czy na kontrakcie b2b? I właśnie jak ma się swoją bazę klientów i ktoś odchodzi z pracy, to może zabrać ze sobą tę baze i kontakty do tych klientów?

Nick Nowy wpis

Oni pracuja tylko na B2B. Po zwolnieniu ta baza klientów nic ci nie da. W trakcie zatrudnienia podpisujesz umowę o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy. W rzeczywistości, po pracy w Carolina Logistics nie będziesz mógł ponownie pracować w logistyce przez kilka następnych lat.

Carolina Logistics to prawdziwy (usunięte przez administratora) Oddział w Bydgoszczy to pomyłka. Kierownik (usunięte przez administratora)On ma racowników za (usunięte przez administratora) Jedyną dobrą rzeczą jest to, że siedzi w pracy przez dwie godziny dziennie. Ogólnie zespół jest dobry i zgrany. Zarobki wyglądają bardzo dobrze. Z doświadczeniem można dostać 7-8 tysięcy netto. Osoby, które pracują od kilku lat i mają własne grono klientów zarabiają 12-15 tys. netto. Rekrutacja jest ciągła, bo 90% osób odchodzi ze względu na tak dobrego managera.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carolina Logistics Eu Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 31 stycznia na Pracuj.pl.

Radek

Nie polecam w ogóle aplikowanie do firmy Carolina Logistic. Po rozmowie kwalifikacyjnej zaczelo na moj mail i tel przychodzic pelno spamowych ofert i reklam poniewaz kliknalem i wypelnilem ankiete,ktora przyslali.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Koordynator?

Odpowiedź

Nie, 5 dni w tygodniu od 14 do 24 w biurze

Sylwia
@Odpowiedź

Dzięki za informacje. Tylko takie godziny są możliwe? Nikt nie robi na pierwszą zmianę? Na jakie zarobki w ogóle można tu liczyć? Dasz znać?

Odpowiedź
@Sylwia

Rynek Amerykanski, czyli od 8 do 18 EST. Polskiego czasu 14 do 24. Zarobki na b2b ok 5k netto. Nie da sie wyrobić premii bo rynek stoi. Da sie tylko pieniądze stracić ale nie będę nic mówił bo szkoda słów. Ludzie są przyjmowani i zwalniani w zawrotnyn tempie.

@Odpowiedź

wspomniane zawrotne tempo to ile tak w rzeczywistym ujęciu? zastanawia mnie po prostu stała liczba chętnych skoro widać, że jakieś rotacje występują. Jaki jest powód, że stale chcą się przyjąć?

Jabadalad
@Odpowiedź

5k netto na jakim stanowisku? HR ?

@Jabadalad

HR? a co tu wchodzi w zakres obowiązków na tym stanowisku w takim razie, że piątkę na rękę można byłoby według Ciebie wyciągać? Na uop też da radę?

Klient !

Carolina Logistics Eu sp. z o.o. Stanowczo odradzam współpracę a szczególnie z Panem Oleksandr Pizhik, śmieszny Pan który wysyła współrzędne na środek autostrady i prosi kilkukrotnie o wysyłanie już autka bo klient czeka. Omijać szerokim łukiem oczywiście bez zapłaty za stracony czas i najechane km oraz zablokował na giełdzie.

Jak często w Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 października na Praca.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pierwsze szkolenie odbywa się zaraz po podpisaniu umowy i trwa 5 dni. Szkolenie ma na celu wdrożenie do pracy w logistyce, zapoznanie się z geografią Stanów Zjednoczonych i poznanie ogólnych wartości, którymi kieruje się nasza firma. Kolejne szkolenie odbywa się w pierwszym miesiącu pracy. Dotyczy ono poszerzenia wiedzy z obsługi klienta i pracy z trudnymi klientami. Potem szkolenia odbywają się kwartalnie i dotyczą innych zagadnień z branży logistycznej. Dodatkowo, jeśli chodzi o rozwój, współpracuje z nami coach językowy, który jest native speakerem i dba o rozwój językowy naszych pracowników.

Ilona

Faktycznie widać, że przekładają tutaj sporą uwagę to tego całego przeszkolenia. ;) Chociaż zmartwiła mnie wzmianka o tych trudnych klientach, faktycznie tak często się tutaj zdarzają? Stawkę netto widziałam, zastanawia mnie jeszcze wspomniana premia za wyniki. Na jaką wysokość można byłoby liczyć? Jest jakaś średnia wartość firmowa?

@Ilona

Szkolenie dotyczące trudnych klientów ma na celu przygotowanie, jak radzić sobie w różnych sytuacjach. Proszę nie zapominać, że praca polega na rozmowie z klientem zagranicznym i ludzie mogą trafić się naprawdę różni. W związku z tym, Carolina Logistics kładzie ogromny nacisk na przygotowanie naszych pracowników na każdą ewentualność, nawet tę trudniejszą. Nie oznacza to jednak, że trudni klienci zdarzają się nagminnie. Jest to sytuacja raczej jednostkowa. Co do premii, wyliczana jest na podstawie osiąganych wyników.

Kassssia

Rekrutowałam na stanowisko spedycyjne, rekrutacja bardzo ciekawa, Panie w HR miłe, oceniam dwa etapy rozmów na plus. Niestety mój wyjazd za granicę z chłopakiem uniemożliwił podjęcie pracy, ale na pewno będę aplikowała ponownie. Firma ciekawa, praca rozwojowa, atmosfera przyjazna, zarobki dobre.

GiveMeFive

Na ogłoszenie o pracę natknęłam się przypadkiem, wydawało się atrakcyjne więc długo się nie zastanawiałam i aplikowałam. Na odpowiedź nie czekałam długo, po dwóch etapach rozmowy, które odbyły się w języku polskim oraz angielskim, dostałam pracę. Z perspektywy czasu polecam całą firmę, mają oni kilka lokalizacji w Bydgoszczy. To, co przede wszystkim zaskarbiło sobie moją sympatię to ludzie. Od dziewczyn rekrutujących poprzez pracowników, aż do menadżerów. Oczywisty jest fakt, że w każdej pracy trzeba zmagać się z różnego rodzaju wyzwaniami, jednak z żadnym problemem nie pozostajesz sam. Jeśli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję o pracy w tej firmie, zrobiłabym to.

Zebra

Pracuję dla Carolina Logistics EU od ponad trzech miesięcy i mogę polecić to miejsce, szczególnie biuro przy Kaszubskiej. Świetna atmosfera, fajni ludzie, aż chce się przychodzić do pracy. Zakres obowiązków jest jasny, a dziewczyny z HR wszystko świetnie wytłumaczą i przeprowadzą przez proces rekrutacji. Zarobki również spełniają moje oczekiwania. Polecam tę firmę wszystkim tym, którzy cenią sobie terminowość wypłat, pracę z językiem oraz nowe wyzwania.

Zostaw merytoryczną opinię o Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carolina Logistics Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.?

Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.