Opinie o Kpa Automotive Sp. z o.o. w Ciężkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kpa Automotive Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kpa Automotive Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kpa Automotive Sp. z o.o. w Ciężkowice

Mogę prosić was o więcej informacji na temat zakwaterowania? Piszecie ze warunki nie są złe. A coś więcej na ten temat? W ile osób mieszkacie? Jak się dogadujecie między sobą? Jest w miarę przyjemna atmosfera na lokum ?

Da2 Nowy wpis

Nie ma reguły na kogo trafisz na mieszkaniu. Ekipa w tej firmie jak już pisałem niegdyś to jej bardzo mocna strona. Nie spotkałem tam patalachow chyba że z wypożyczenia przymuszeni wiecznie niezadowoleni. Warunki w czystych mieszkaniach, kuchnie wszystko zawsze było, dbali o ludzi. Zaplecze narzędziowe kolejny mocny punkt. Reszte sprobuj a ocenisz sam. Wszedzie jest Mega Super gdzie Nas nie ma.... Powodzenia

Nowy Nowy wpis

Ekipa to dużo powiedziane. Kolega po prostu trafiał na dobrych ludzi i zgranych bo niestety jest coraz więcej osób "problematycznych". Warunki mieszkaniowe są różne. Raz jest lepiej raz gorzej. Czasem stoisz do nocy i czekasz na mieszkanie bo nie ma kontaktu z szefem. W pokojach przeważnie po dwóch na Europie a w Ameryce to przeważnie każdy ma swój i ogólnie jest tam wyższy standard

Tomasz Nowy wpis

Cz są przyjęcia w firmie ?

Jaka umowa obowiązuje w Kpa Automotive Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na czas określony na 3 miesiące

A.

Witam. Pracuje już prawie 2 lata w tej firmie i różnie bywa w sensie pracy. Nie zawsze jest i czasem trzeba poczekać ale ogólnie warunki mieszkaniowe czy płacowe lepsze są na Stanach niż w Europie. Jak jest dużo kontraktów to można i troszkę ponegocjować wtedy odnośnie stawki ale raczej one są sztywne. Często o wyjeździe można dowiedzieć się parę dni przed podróżą lub dostać po prostu bilet i tylko informacje z biura czy bilet dotarł. Jak chodzi o fachowców to nie specjalnie jest różnica. Dla nich ważna jest jednostka gdyż tak mają płacone za kontrakty i nie bardzo ich interesuje czy gość się zna na robocie. Ma po prostu tam być. Wiąże się z tym fakt że niestety ale trzeba takich gości pilnować i nie raz robić za nich. Ale szefów to nie za bardzo interesuje

@A.

Ciekawi mnie ile trwa taki jeden kontrakt? czy różnie z tym jest? I jakie mogą być przerwy pomiędzy kontraktami? Nie za krótko i nie za długo?

Różnie z tym bywa z założenie jest 3 na 1 lub w USA 6 na 2 ale czasem może być krócej lub dłużej. Wszystko zależy od danego kontraktu. Czasem jest 1 wyjazd czasem kilka w to samo miejsce

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kpa Automotive Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy firma przyjmuję nowych pracowników? Jakie są wymagania od kandydatów ?

zico
@Paweł

wystarczy żeby być poziom pracowników jest różny są wysokiej klasy fachowcy około 5%.Jako mechanik wystarczy umieć trzymać młotek.

Xxx

Firma nie wypłacalna cześć wynagrodzenia pod stołem w chwili odejścia z firmy kasa uzgodniona pod stołem nie została wypłacona jedynie tyle by mieć czyste papiery

@Xxx

No to chyba masz odpowiedź już na całe życie dlaczego nie warto się godzić na takie warunki pracy. Ale oprócz tej przykrej sprawy z finansami to jest tu coś na co jeszcze możesz narzekać?

Milena

Ile zarabia sie na h?

Last stand
@Xxx

Nie ma możliwości by nie wypłacili Ci kasy bez powodu. Albo coś "odwinales", albo ukradłeś. Pracowałem tam i chociaż z lekkim opóźnieniem wypłacili co do grosza. Nikt na początku nie ma lekko, spróbujesz to się dowiesz. Tylko się nie zachlysnij dobrobytem...

Helena
@Last stand

Czyli potem, jak człowiek się wdroży jest lepiej niż na początku tak? No i podbijam pytanie co do stawki :) Zdradzisz widełki? Lub chociaż czy wynagrodzenie jest adekwatne do pracy?

Jak się pracuje z ludźmi z Kpa Automotive Sp. z o.o.?

Helena

A jakieś jeszcze mocne strony firma ma? Gdzie byś zaliczył kwestie wynagrodzenia? Warto aplikować? ;)

Kon
@Helena

Trzeba sprobowac :). Z biegiem czasu w kazdej firmie cos sie zmienia tak wiec reszta to indywidualna sprawa kazdego pracownika. Myślę że dowiedzą się Państwo na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam

Pawełl

Czy firma aktualnie potrzebuję nowych pracowników?

Faul

Wyplaty ze sporym opóźnieniem. Podstawa na czas. Na resztę czekasz ile? Czasem tydzień czasem dwa chyba ze mają "zły humor" to 3. Brak dodatkowych benefitów. Z mieszkaniami też różne przejścia ale to zależy kto jak trafił. Bywało że było brudno bywały pałace dla wybranych i pod!@##%aczy. Podobnie jak wszedzie im więcej przyjętych "fachowcow" dla bicia godzinek tym bardziej poziom firmy zaczal spadać. No i rzecz jasna szacunek zanika dla tych którzy naprawdę coś potrafią.

@Faul

Po co przyjmować ludzi dla samego "bicia godzinek", bo chyba nie bardzo rozumiem?

@Edyta

Czy to ważne po co ? Dostaje każdy pieniądze za to ze jest w pracy czy tez za prace nie rozumiem zachodzenia w głowę po co na co

@Karol

No ja to bardziej z perspektywy firmy teraz postrzegałam, bo po co robić sobie samemu tak, że się płaci komuś za nic?xd Takich ludzi z reguły się nie zwalnia?

Last stand
@Edyta

Czasem zapotrzebowanie jest tak duże, że przydadzą się każde ręce, nawet gdy obie są "lewe". Nie zawsze ten, który coś potrafi jest dostępny w danej chwili a druga rzecz, nie da rady nikt na już wykopać spod ziemi fachowca. Jeśli klient godzi się na kolejnego pomocnika, zawsze można spróbować go czegos nauczyć.

Praca ok ale nie zawsze jest Warunki mieszkaniowe ok Wypłaty z opuźnieniem

W sensie nie zawsze jest praca? Są jakieś przestoje? Duże opóźnienia z wypłatami? :(

Karol

Skoro miesiąc spóźnienia jest ok to ok

XXX

Witam, jak wyglądają warunki pracy w Ameryce? Jak to wygląda? Jak z mieszkaniami?

@XXX

Wyglada to wszystko spoko tylko pensji nie płacą i pracowników nie szanują po za tym wszystko git. Chociaż czasami trafiają się rudery, że się boisz o życie ale jest git

prawdaWoczyKole

Na początku było spoko. Tylko odkąd jeden z szefów obrósł w piórka i ma gdzieś swoich pracowników, jest lipa ogolnie. Drugi próbował być jak najdłużej normalny ale juz tez ma mózg wyprany. Próbujesz coś załatwić się dowiedzieć to nie masz możliwości dodzwonić się do któregokolwiek a panie w biurze mówią tylko, że nie mają pojęcia co się z prezesami dzieje, a tak na prawdę siedzi obok i sam karze im tak mówić.(usunięte przez administratora)rzeba robić bunty w postaci strajków żeby odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze w danym miesiącu. Nie liczą się z ludźmi, że mają rodziny i zobowiązania.(usunięte przez administratora) Wszystko się powaliło, widziałem wielkie perspektywy w tej firmie przez to jaką byliśmy ekipą. Nie było roboty która by nas zaskoczyła ale podejście prezesów wszystko zniszczyło.

Cześć wszystkim, Chcę zapytać w kwestii warunków pracy. Czy pracodawca gwarantuje dodatkowe benefity? Dzięki.

Jaja

W żadnej postaci, nie.

@Jaja

:( A można się dowiedzieć dlaczego?

Jaja
@Edyta

Bo to prywatna spółka i prezes robi jak uważa?

@Jaja

Ok już zawsze jakaś informacja. Pytanie tylko czemu uważa, że są zbędne. Jakimś innym sposobem motywują tu ludzi do pracy?

Robson

umowa zlecenie czy umowa o prace jest zawierania w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Kpa Automotive Sp. z o.o. - Ciężkowice

• Jak się pracuje w Kpa Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kpa Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kpa Automotive Sp. z o.o.?

Kpa Automotive Sp. z o.o.
  • Św. Floriana 11
    33-190 Ciężkowice

Kpa Automotive Sp. z o.o.