Opinie o Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o. w Kętrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o. w Kętrzyn

Koleś

Warunki w jakich ludzie pracują tragiczne. Cieknący dach, powódź na korytarzu, to kilka dowodów na to, iż obiekt jest reliktem przeszłości. Magazynierzy mają po trzy etaty, Ukrainki chodzą na zwolnienia, a polki muszą robić nadgodziny, bo trzeba zrobić robotę. Współpracownicy obgadują cztery litery za plecami, zarząd ma gdzieś ludzi i wozi się nowymi autami, a na podwyżki brak funduszu. Czterech mechaników, a tylko jeden się zna na maszynach. Bajzel w papierach i kadrach. Ogólnie jako przystanek na kilka miesięcy na umowę zlecenie jak najbardziej ale bez większych perspektyw.

Lurker Nowy wpis

Nie pracowałem, nie znam, nie wiem. Jednak patrząc na poziom twojej wypowiedzi to wspaniale firmę reprezentujesz. :) To pewnie o ludziach twojego pokroju jest napisane w opinii. Pracy w takim miejscu z brakiem szacunku do kogoś, kto po prostu wyraził swoją opinię był nie podjął.

Pracownica Nowy wpis
@Koleś

To skoro warunki takie tragiczne to po jaka cholerę się pchaleś do pracy nie rozumiem tego to po pierwsze a po drugie to nie wiem skąd ty sobie wziąłeś trzy etaty hahaha. Ja widzę że kolor włosów idealnie opisuję twój podły charakter. Bajzel w papierach?! Coś ci się pomieszało w główce chciałbyś mieć taki idealny bajzel u siebie w domu (usunięte przez administratora) A tak na koniec to powiem ci że przydałby ci się dobry specjalista ale wydaje mi się że żaden nie podejmie się twojego wyleczenia i z tym (usunięte przez administratora)mózgowym będziesz musiał żyć niestety

JaWSzoku Nowy wpis
@Pracownica

Kolejna wspaniała reprezentantka firmy. Kierownictwo też na takim poziomie jak wy komentujący? Płacą wam chociaż za te komentarze czy wy tak za darmo się poniżacie? Zanim był Internet to tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mateusz Kocisz

05.04.2023 10:04

Mateusz Kociszikona wywiad

Chcę podzielić się historią mojej pracy w firmie Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Mateusz Kociszikona wywiad

Pracowałem na stanowisku magazyniera. Praca polegała na przyjmowaniu i wydawaniu towaru, a także nad wysyłką ww. przedmiotów.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Mateusz Kociszikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy było nieprzedłużenie umowy. Miałem umowę zlecenie od początku lutego do końca marca. Firma nie przedłużyła ze mną umowy, gdyż ja nie chciałem tego, ponieważ narastały konflikty między mną, a kierownictwem.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Mateusz Kociszikona wywiad

Pracowałem w tej firmie dwa miesiące.

Mateusz Kociszikona wywiad

Jeśli szukałby pracy na szybko, to tak.

Mateusz Kociszikona wywiad

Nie było szansy rozwoju ani awansu.

Mateusz Kociszikona wywiad

Nie było szkoleń. Wynikało to ze słabej organizacji.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Mateusz Kociszikona wywiad

Niektórzy pracownicy "do rany przyłóż". Inny obgadują. Jak w każdej firmie były różne osoby.

Mateusz Kociszikona wywiad

Warunki nie były konkretnie ustalone, co później zaowocowało konfliktami. Domyślnie miałem być magazynierem i zająć się magazynem w firmie. Na umowie zlecenie miałem prace pomocnicze na magazynie, nie zostały ustalone moje funkcje, które mam wykonywać, jednak dogadaliśmy się, choć nie było to określone w umowie. Z czasem otrzymywałem dodatkowe obowiązki, które również nie były uwzględnione w umowie, co powodowało moje konflikty z kierownictwem, ponieważ co innego jest wykonywać zadania magazyniera zgodnie ze stanowiskiem, a co innego zajmować się logistyką w firmie, nie pełniąc takiej roli. Kolejnym powodem konfliktu oraz mojej negatywnej opinii o firmie był też brak komunikacji w firmie, otrzymywałem czasem dokumenty wysyłkowe z opóźnieniem, przez co była wywierana na mnie ogromna presja i musiałem w pośpiechu wszystko załatwiać.

Pracownica

Pracuję ponad rok, warunki lokalowe są jakie są, ale wiadomo już tez że wkrótce to się zmieni. Dużo ważniejsza dla mnie jest przyjazna atmosfera i pewność że otrzymam wynagrodzenie na czas. A pracować trzeba, jak wszędzie, po to przychodzimy do pracy. I jak w każdym zakładzie można szukać powodów do narzekania lub skupić się na swoich zadaniach.

szwaczka

pracuje w tym zakładzie od początku i co piszesz jest nieprawdą szewostwo dba o nas jak może warunki są złe dlatego od sierpnia przeprowadzamy się do nowego lokalu a właściciele zaczynają budowę nowego zakładu po godzinach nie pracujemy a jak się zdarzy to kto chce i za pieniądze

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kolesiówa

Pracuje wiele lat jako szwaczka,między innymi w byłej Warmii. Każdy wie jak było. Z dnia na dzień zostaliśmy bez pracy i środków do życia. Dzięki inicjatywie pracowników powstała nowa firma,która zatrudniła wielu byłych pracowników Warmii i wielu nowych. Firma stara się rozwijać i utrzymać na rynku w dobie kryzysu. Pana opinia jest krzywdząca i nie do końca zgodna z prawdą,bo wszyscy wiemy kto jest autorem tego wpisu. Nie pozdrawiam

Mateusz
@Kolesiówa

Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to się wypowiem. To jest pomówienie. Nie ja jestem autorem tego wpisu. Także uważam, że jest krzywdzący ale trochę racji ma. Może wszystko jest wyolbrzymione, jednakże proszę nie przypisywać mi wszystkich zasług z tego wpisu. Pozdrawiam, Mateusz były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.?

Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 5
    11-400 Kętrzyn

Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe w A Sp. z o.o.