Opinie o Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Agata z Białe Lwy Nowy wpis

Nasi doradcy i menedżerowie uczestniczą regularnie zarówno w szkoleniach wewnętrznych jak i w zewnętrznych. W przypadku zainteresowania szczegółami zapraszam do kontaktu bezpośrednio. @Pracodawca

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. na Doradca Klienta? 3 lipca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Agata bialelwy.pl Nowy wpis

Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z zawartą umową o współpracę, jest to prowizja zależna od wartości transakcji. Zapraszam do kontaktu z nami w celu uzyskania więcej informacji. @Pracodawca

Karol

Cześć. Chcę zacząć karierę w nieruchomościach. Widzę z wpisów tutaj, że firma nie zatrudnia na umowy tylko osoby, które chcą mieć własną firmę. Taką osobą jestem. Czy dostanę odpowiednie wsparcie merytoryczne i szkolenie oraz pomoc chociażby z prowadzenia firmy? Nie mam w tym doświadczenia i nie chcę jakiejś gafy popełnić. A kto wie może mi się uda.

Gosia
@Karol

Dostaniesz wsparcie merytoryczne w zakresie pośrednictwa - szkolenia, system mentorski, ale też po prostu inni agenci, którzy chętnie służą pomocą i radą. Jeśli chodzi o prowadzenie firmy, możemy coś podpowiedzieć, ale tu najlepiej po prostu zdać się na dobrego księgowego. Zapraszamy do kontaktu!

Ile jest zmian w Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.?

Agata z Białe Lwy

To bardzo ciekawe pytanie, w szczególności w kontekście informacji zamieszczanych zarówno tutaj jak i specyfiki stanowisk w branży znanych osobom aplikującym. To roboty zadają takie losowe pytania, aby zwiększać zasięgi czy wynajęte osoby przez portal działające metodą "kopiuj - wklej" - wrzucające cokolwiek "aby się działo"? Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszam do kontaktu z firmą i zadawania pytań bezpośrednio. Nie ma żadnych tajemnic przed naszymi przyszłymi partnerami biznesowymi. Natomiast czy informacje zamieszczane tutaj są rzetelne i pozwalają na faktyczną ocenę pracodawcy, czy też raczej zamieszczane w większości przez anonimowe trolle czy nawet automaty, wyłącznie po to aby podbić zasięgi? Myślę, że łatwo samemu wyciągnąć wnioski. W każdym razie dobrego dnia życzę :)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. na stanowisko Doradca ds. nieruchomości? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

W mieście Warszawa poszukiwano Doradca ds. Nieruchomości. Jakie tam proponowano zarobki?

Agata z Białe Lwy

Oferujemy współpracę B2B i prowizyjny system wynagrodzeń. Standardowe prowizje zależą od wyników pracy i są na poziomie 60-90%. Po więcej szczegółów zapraszamy do umówienia się na indywidualne spotkanie lub wzięcie udziału w organizowanym przez Białe Lwy - Nieruchomości cyklicznym spotkaniu "Kariera w nieruchomościach".

Agata
@Agata z Białe Lwy

Czyli podstawy nie ma żadnej?

@Agata

Nie zatrudniamy, ale współpracujemy z przedsiębiorcami i wyłącznie w systemie prowizyjnym. Dlatego nie ma podstaw ani pensji, ani też innych benefitów typowych dla umów o pracę. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane prowadzeniem własnego biznesu w nieruchomościach. Serdecznie pozdrawiam,

de

Rekrutacja: jeden etap. Umowa o współpracy czyli nici z "gruszy". Jedno z najniższych wynagrodzeń dla agenta. Praca na Własnym sprzęcie. Biuro dysponuje bagatela jednym komputerem stacjonarnym i tylko nim. Telefonu czy aparatu fotograficznego nie dostaniesz. CiekaWe czy płacą regularnie i czy i za co potrącają jakieś koszty?

@de

Dzień dobry, Ciekawe spostrzeżenia. Nasi doradcy to osoby prowadzące działalność gospodarczą, współpracujące B2B. Nie zapewniamy sprzętu osobistego, za to oferujemy jedne z najwyższych prowizji na rynku - 60-90% wypracowanych przez nich prowizji trafia do naszych Doradców. Mamy także możliwość podjęcia współpracy z osobami spoza branży lub z krótszym doświadczeniem rynkowym. Takie osoby w początkowym okresie (kilku transakcji) wynagrodzenie mają niższe, co pozwala na zapewnienie nowym osobom wsparcia przez Doradców z dłuższym stażem. Natomiast z pewnością nie jest to miejsce dla osób poszukujących etatu, stałej pensji czy pracy stacjonarnej. Co do terminowych płatności - wynagrodzenia naszych agentów są wypłacane w ciągu 2 dni roboczych od przekazania nam FV. Pozdrawiam, Agata

Agata
@de

Jedno z najniższych wynagrodzeń dla agenta, czyli masz na myśli, że to jest najniższa krajowa?

Wanda
@Agata z Białe Lwy

Dzień dobry, czy na stanowisko agenta potrzebne są jakieś specjalne wymagania/kursy? Trzeba mieć już doświadczenie w branży? :)

@Agata

Dzień dobry, dziękuję za pytanie. W Białe Lwy nie zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Poszukujemy przedsiębiorców lub przyszłych przedsiębiorców gotowych rozwijać swój biznes w nieruchomościach a współpraca odbywa się na warunkach B2B. Wynagrodzenie jest prowizyjne i zależy od zaangażowania i liczny przeprowadzonych transakcji przez danego Doradcę. Nie mamy ani minimum, ani też maksimum. Wypłacane prowizje w Białe Lwy są wysokie, prawdopodobnie jedne z najwyższych w branży. Pozdrawiam!

@Wanda

Dzień dobry, Do naszego zespołu mogą dołączyć zarówno osoby z doświadczeniem w branży jak i osoby, które dopiero chcą zacząć. Dla nowych Doradców zapewniamy kilkuetapowy program szkoleniowy przygotowujący do zawodu lub umożliwiający osiąganie lepszych wyników. Osoby z poza branży lub z krótkim doświadczeniem mogą liczyć w początkowym okresie na wsparcie Mentora lub / i Menadżera ds. rozwoju. Od osób które nie pracowały dotychczas jako agent / doradca ds. nieruchomości wymagamy doświadczenia w sprzedaży, marketingu lub w obsłudze klienta. Natomiast kryterium nie są ukończone jakieś konkretne kursy, gdyż i tak po naszej stronie jest zapewnienie właściwych szkoleń. Pozdrawiam i zapraszam do umówienia się na spotkanie w naszej agencji.

Honorata
@Agata z Białe Lwy

a ten etap szkoleniowy jest płatny dla "pracownika"? Ile takie szkolenia trwają?

@Honorata

Dzień dobry, szkolenia wstępne dla nowych osób (SMART Agent) trwają około 5 tygodni. Edukacja podzielona jest na dwa etapy, po pierwszym z nich nasi Doradcy aktywnie działają już na rynku i uzupełniają / poszerzają swoją wiedzę na kolejnych modułach. Dlatego konieczność odbycia szkoleń nie spowalnia znacząco wejścia na rynek. Nowe osoby, które rozpoczynają współpracę z Białe Lwy Nieruchomości sp. z o.o. nie ponoszą z góry opłat za szkolenia wstępne. Zapraszam do kontaktu z nami lub sprawdzenie informacji na naszej stronie www.bialelwy.pl w zakładce Kariera.

@Agata z Białe Lwy

Nie do końca się zgodzę. Z tego co się orientuję to osoby z licencją i kilkuletnim stażem (i to dłuższym niż Państwa liderzy) trafiają do zespołu adaptacyjnego (gdzie prowizja nie przekracza 40%). Wsparcie doradców z "dłuższym stażem" ogranicza się do naganiania co do wypełniania na każdym kroku tabelki statystycznej i rozmów z Menedżerem zespołu adaptacyjnego, która to osoba przekracza pewne granice "wchodząc z butami" w czyjeś życie. Z tego co wiem, dla Państwa każda transakcja nie jest liczona tak samo. Na początku sugerujecie Państwo, że po 4-5 transakcjach "rzekomo młody adept" opuści zespół adaptacyjny - a potem okazuje się, że nie 4-5 transakcji tylko dwa razy tyle i też nie na pewno się na tym skończy. Podobno gwarantujecie Państwo coś w rodzaju premii, dodatkowego funduszu reklamowego dla każdego współpracownika. Przy rozmowie rekrutacyjnej pada hasło 5%, a w rzeczywistości jest to 2,5% i jeszcze..... mimo zgromadzonej określonej kwoty nie można z niej skorzystać w całości pokrywając np. koszty banerów - tylko połowę z faktury. Od osób niegdyś współpracujących z Państwa biurem wiem, że agenci też są rozliczani w sposób ilościowy z podpisanych umów. Podpisujesz umowy to fajnie i super, nie podpisujesz wcale też rewelacja. A jak klasyfikujesz się człowieku "w środku stawki" to dostajesz po łapkach bo za dużo i za mało. I obyś człowieku podpisywał tylko umowy ekskluzywne bo tylko takie "szanujemy" a jak z przyczyn od Ciebie, drogi agencie , niezależnych podpiszesz umowę otwartą (bo klient podpisuje tylko takowe) (usunięte przez administratora) Konkurencyjne biura przynajmniej raz do roku robią spotkanie integracyjne. Z tego co wiem, u Państwa tylko kilka wybranych osób raz na miesiąc czy kilka tygodni wychodzi na "lancz biznesowy", a reszta do roboty... Mało tego, spotkania przedświąteczne to też farsa. "Jajeczko" czy spotkanie wigilijne jest organizowane tylko w celach promocyjnych - Wigilia tylko dla współpracowników a i zapraszane są osoby, które nawet takie spotkania sprowadzają do prezentacji swoich "wyrobów" czy "produktów" (i z mocno wyśrubowanymi cenami). Co do współpracy z agentami od konkurencji też bywa różnie. Czy warto podjąć taką współpracę? Mocno wątpię. Aż chce się rzec: "Współpraca z nami dla mega naiwniaków, którzy wyskoczą z kaski" na utrzymanie biura czyli ekspresu do kawy, szafeczki mniejszej niż w filmowej "szuflandii" i nawet na cukierki reklamujące firmę możesz sobie tylko popatrzeć. Parafrazując powiedzenie "Nie dla psa cukerek".

@Honorata

Nie są płatne dla pracownika, co najwyżej należy się liczyć z ewentualną "odpłatnością" za kurs w przypadku rezygnacji na zbyt wczesnym (wg biura) etapie.

Agent
@de

Bardzo dużo informacji jak na "zasłyszane"... ;) I, jak to często bywa, z "zasłyszaną" informacją - wiadomo, że coś dzwoni, ale nie do końca wiadomo, gdzie :) Doświadczeni agenci pracują na indywidualnie ustalonych warunkach - nie znam umów poszczególnych osób, ale jeśli się na nie decydują to znaczy, że warunki im odpowiadają. Fundusz marketingowy jest WSPARCIEM dla osób, które SAMODZIELNIE inwestują w marketing swoich ofert. Można otrzymać zwrot połowy poniesionych kosztów. Jak dla mnie to super rozwiązanie! Nie zgadzam się, że agenci nie mają wpływu na to, jakie umowy podpisują. Są tacy, którzy pracują tylko na wyłącznościach więc widocznie się da... Nie oznacza to, że ci, którzy podpisują otwarte są gorsi - może po prostu potrzebują czasu, aby nauczyć się pracować w innym systemie, a może też zwyczajnie sami się do nich przekonać. Na lunche wychodzą co miesiąc agenci z pierwszej trójki. Czy to coś złego, aby w taki sposób wspólnie świętować swoje sukcesy? Każdego miesiąca może to być ktoś inny (nie "kilka wybranych osób"). Nie wiem, o jakie problemy ze współpracą chodzi. Co do zasady agenci współpracują, ale to zawsze jest kwestia ludzi (po obu stornach!) - jeśli coś nie działa, zawsze warto o tym rozmawiać.

Agent
@de

Gdzieś coś dzwoni, ale nie wiadomo gdzie, i wyszły z tego głupoty. Po krótce: - zespół adaptacyjny opuszcza się po 5 umowach sprzedaży, zawsze, jest to zapisane w umowie. W trakcie adaptacji udzielane jest wsparcie opiekuna, zawsze adekwatne do potrzeb nowego pracownika. I proszę nie używać niedomówień - wynagrodzenie nie przekracza 40%, bo właśnie tyle wynosi - fundusz marketingowy wynosił i wynosi 2,5% - coś się pomyliło, bo na 5%, to zwykle podpisujemy umowy ;) - podpisywanie umów - jeśli ktoś ma z tym problem, to się z nim nad tym problemem pracuje. Wsparcie biura jest w tej kwestii ogromne, nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Jeśli komuś po prostu się nie chce, to ma problem ze sobą. Opowieści o umowach otwartych szkoda w ogóle komentować. Jesteśmy odpowiedzialnymi za siebie ludźmi, Twoja sprawa jakie umowy podpisujesz. - spotkania integracyjne organizowane są często, atmosfera w pracy jest bardzo przyjacielska. Trzeba tylko chcieć się integrować :) - współpraca z innymi agencjami to u nas standard - a cukierkami można objadać się do woli :) Podsumowując - dawno takich głupot nie czytałem, nie polecam tego allegrowicza. Zapraszamy do współpracy Lwy i inne drapieżniki :)

@Agata

Nie, nie chodzi o najniższą krajową (pensję). Tylko najniższą stawkę prowizji dla agenta

@Agata z Białe Lwy

Może i ciekawe spostrzeżenia, ale spisane na podstawie relacji osób, który miały średnią przyjemność współpracowania z Państwem. Odniosę się w punktach: - Nawet jeśli zgłosi się osoba z licencją i dłuższym stażem niż Państwa liderzy to i tak trafia do zespołu adaptacyjnego. - Przy rozmowie podajecie Państwo, że po 5 transakcjach ta osoba opuści zespół adaptacyjny - gdy osiągnie ten cel, to dopiero wtedy doprecyzowujecie że chodzi o 5 transakcji sprzedażowych, a jeśli chodzi o najem to na 1 transakcję składają się dwa czy trzy najmy. - Przez okres adaptacyjny adept otrzymuje 40% prowizji, a przy okazji współpracy z agentami innych biur nawet nie to, bo trzeba się podzielić z innym agentem mimo, że wykonało się pracę za siebie i za niego, - Mentorami są osoby, które owszem mają transakcje ale również takie, które przez okres 5-7 miesięcy nie zrobią nawet jednej. -

Firma Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Doradca Ds. Sprzedaży?

de

Na początek 40% - zespół adaptacyjny . Po 5 sprzedażach podobno więcej... Ale, ale

Dzień dobry wszystkim, Chcę zapytać o wasz pogląd w sprawie możliwości współpracy w firmie. Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Czy pracodawca gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Agata z Białe Lwy

Dzień dobry, Nasi kandydaci najcześciej uczestniczą w spotkaniach informacyjnych a następnie są umawiani na indywidualne rozmowy. Proces jest zależny od kandydata i jego potrzeb oraz sytuacji. Nasi Doradcy to przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą a ich wynagrodzenie stanowi prowizja. Nie zapewniamy pensji, ani umów o pracę, nie wypłacamy też podstaw. Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane wysokimi zarobkami i systemem prowizyjnym, jednym z najwyższych na rynku. Zapraszam do kontaktu!

Agata z Białe Lwy

W Białe Lwy Nieruchomości jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które mają doświadczenia w sprzedaży, marketingu lub obsłudze klienta i chciałyby zmienić zawód albo już pracują w branży i szukają lepszych możliwości i większej samodzielności. Rekrutacja składa się z kilku etapów. Sserdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym kariery w nieruchomościach, aby następnie umówić się z wybranyki kandydatami na indywidualne interview. Oferujemy: Aktywne programy szkoleniowe dotyczące branży nieruchomości i rozwoju osobistego, w tym 6 tygodniowy program autorski dla nowych agentów “SMART Agent” oraz wiele szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o prowizje (jedne z najwyższych w tej branży na polskim rynku) Przyjazne środowisko i dobre warunki pracy w biurze (w Warszawie blisko stacji metra) Wsparcie administracyjne, technologiczne i marketingowe Coaching, a dla osób nowych w branży program mentorski Dostęp do systemów i narzędzi wspierających pracę Doradców ds. nieruchomości Możliwość rozwoju, budowania zespołów sprzedażowych, specjalizacji Możliwość uczestnictwa w unikatowym programie rozwoju dla inwestorów i przyszłych inwestorów - uczymy nie tylko jak zarabiać na nieruchomościach, ale też jak w nie inwestować

Zostaw merytoryczną opinię o Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.?

Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Rakowiecka 30A
    02-528 Warszawa

Białe Lwy Nieruchomości Sp. z o.o.