Opinie o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska w Łódź

Eliza

Bardzo dobre miejsce. Widać też, że osoby tutaj pracujące mają duże doświadczenie, ponieważ usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie także na pewno tutaj wrócę

Izabela

Byłam tutaj już kilka razy i ogólnie klinika zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miałam wszystko dokładnie wytłumaczone jak będzie wyglądało leczenie, do tego też dużym plusem są koszty, które nie należą do wygórowanych

Natalia

W końcu trafiłam na dobrą i przede wszystkim sprawdzoną klinikę stomatologiczną. Bardzo dobrze wykonywane usługi i co ważne w przemiłej i całkowicie bezstresowej atmosferze ;)

Serdecznie polecam. Od jakiegoś czasu przychodzę tutaj i faktycznie stomatolodzy mają dobre podejście do każdego pacjenta, dodatkowo dużym plusem jest też to, że terminy nie są wcale odległe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ada

Zapisałam się tutaj w ostatnim czasie na leczenie kanałowe i byłam ogólnie mile zaskoczona, ponieważ nie odczułam nawet żadnego bólu, atmosfera również jest tutaj bardzo dobra ;)

Inga

Jak najbardziej polecam ;) Przychodzimy tutaj z rodziną od jakiegoś czasu i faktycznie nie mamy żadnych zastrzeżeń

Teresa
@Inga

A co sądzicie o cenach ich? Jeżeli macie jakiekolwiek porównanie do innych gabinetów oczywiście.

Darina

Jestem bardzo zadowolona z wyboru, ogólnie leczenie kanałowe wykonane zostało profesjonalnie, nie odczułam nawet żadnego bólu

Ewelina

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego miejsca. Świetni stomatolodzy i dodatkowo też ceny nie są wcale wygórowane

Dariusz

Bardzo dobre miejsce. Ogólnie od jakiegoś czasu często tutaj przychodzę, mam sporo zębów do wyleczenia, ale spodobało mi się podejście do pacjentów i fachowo wykonywane leczenie

Mariusz

Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, ogólnie tutaj w końcu przełamałem się i nie boję się już wizyt u stomatologów

Martyna

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobre miejsce, miła atmosfera i przede wszystkim leczenie wykonywane jest profesjonalnie

Krystyna

Bardzo miłe panie w rejestracji, ogólnie co do terminów wizyt to nie są wcale odległe. Jak dla mnie jest to najlepsza klinika stomatologiczna w Łodzi

Wiktor

Moje dziecko bardzo chętnie tutaj wraca, ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ wcześniej mojego syna było bardzo ciężko namówić na wizytę u stomatologa

Krzysztof

Regularnie przychodzę tutaj z moimi dziećmi do kontroli. Podejście do dzieci jest naprawdę fantastyczne, moja córka w końcu przestała bać się wizyt u stomatologa

Witek

Jestem pacjentem od niedawna, ale faktycznie to miejsce zrobiło na mnie dobre wrażenie. Mili dentyści i przede wszystkim bardzo angazują się w to by pomóc pacjentom

Marcelina

Trafiłam tutaj w ostatnim czasie z bólem zęba. pan doktor przyjął mnie bez żadnego problemu, ogólnie leczenie przebiegło bardzo sprawnie i co ważne cena nie była wcale wygórowana

Nikola

Co do leczenia kanałowego to nie spodziewałam się, że wykonane zostanie tak sprawnie, tym bardziej, że nie odczułam nawet żadnego bólu, więc na pewno ponownie się tutaj zapiszę

Alicja

Leczenie odbywa się w bardzo komfortowej i miłej atmosferze. Tutaj można całkowicie zapomnieć o strachu, dlatego polecam jak najbardziej!

Mariola

Bardzo polecam! Wspaniałe podejście do pacjentów, stomatolog wcześniej wszystko tłumaczy i co ważne leczenie jest bezbolesne co jest wielkim plusem

Dagmara

Jestem stałą pacjentką bo wiadomo, że przez strach przed dentystą unikałam wizyt, ale tutaj wszystko się zmieniło. Moje zęby zostały wyleczone i przede wszystkim tutaj nie odczułam żadnego stresu

Zostaw merytoryczną opinię o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska - Łódź

• Jak się pracuje w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska?

Zobacz opinie na temat firmy Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska?

Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska
  • Tatrzańska 61