Opinie o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska w Łódź

Lila

Miejsce naprawdę godne polecenia. Bardzo profesjonalnie wykonywane usługi i do tego personel jest bardzo miły i życzliwy. Ogólnie jestem pewna, że jeszcze tutaj wrócę

Klara

Mój mąż ostatnio był tutaj na odbudowie zębów i faktycznie efekt jest świetny, dodatkowo też na termin wizyty nie musiał wcale długo czekać

Joanna

Niedawno zapisałam się tutaj na wyrwanie zęba do chirurga szczękowego i szczerze mówiąc nie odczułam nawet bólu, wyrwanie zęba przebiegło bardzo szybko i sprawnie

Olga

Raczej widzę tu opinie od zadowolonych pacjentów, to akurat dobrze się czyta ale zastanawiałabym się jak wygląda tutaj praca jako asystentka? Raczej można liczyć na dobrą atmosferę? Ktoś może pracował i opowiedziałby jak to w praktyce wygląda?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Z czystym sumieniem polecam! Dla mnie jest to najlepsze miejsce jeśli chodzi o stomatologię ;)

Antonina

Przyszłam tutaj z bólem zęba i trafiłam na naprawdę dobrego stomatologa. Ząb został wyleczony, a ja przede wszystkim odczułam wielką ulgę bo przez ostatnie noce nie mogłam spać z bólu

Magdalena

Niedawno zapisałam tutaj mojego syna na leczenie i faktycznie pani stomatolog okazała się bardzo miła, miała świetne podejście do dzieci

Kamil

Jeśli chodzi o protetykę to polecam jak najbardziej! Cała usługa wykonana została bardzo sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń

Wiola

Ze względu na swój strach przed dentystami miałam duże problemy, ale na szczęście tutaj jest zupełnie inne podejście do pacjentów, ogólnie atmosfera jest bardzo miła, całkowicie bezstresowa

Gabriela

Zapisałam się tutaj na leczenie kanałowe i faktycznie nie odczułam żadnego bólu! Jestem pewna, że jeszcze tutaj wrócę

Julia

Bardzo dobra klinika stomatologiczna, zapisałam się tutaj niedawno i byłam mile zaskoczona świetnym podejściem i naprawde fachowo wykonywanym leczeniem ;)

Dorota

Wcześniej gdy chodziłam do poprzednich stomatologów to obawiałam się bardzo znieczulenia, ale tutaj wykonane zostało całkowicie bezboleśnie, w ogóle podczas leczenia nie odczułam bólu, więc polecam jak najbardziej!

Zuzanna

Byłam tutaj już kolejny raz i szczerze mówiąc nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo mili stomatolodzy, bezstresowa atmosfera

Serdecznie polecam. Bardzo nowoczesna klinika i co ważne stomatolodzy mają naprawdę duże doświadczenie, leczenie wykonane zostało całkowicie bezboleśnie

Klaudia

Naprawdę świetne podejście do pacjentów, bardzo miła atmosfera i przede wszystkim tutaj nareszcie pokonałam swój strach przed stomatologiem

Maja

Jak dla mnie jest to najlepsza klinika stomatologiczna. Ogólnie leczenie jest bardzo fachowo wykonywane także nie mam zastrzeżeń ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska - Łódź

• Jak się pracuje w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska?

Zobacz opinie na temat firmy Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska?

Atj Agnieszka Toll-Jasek Arkadiusz Jasek Spółka Partnerska
  • Tatrzańska 61