Opinie o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

Sebastian Andrzejewski

Surowo odradzam bus nie przyjechał miał być 21-22 gdy zadzwoniłem po 22 bo nikt się ze mną nie kontaktował a od 17 czekałem na telefon odebrał pan. Który twierdził ze nie odbierałem telefonu a następnie powiedział , ze i tak nie ma miejsca istna tragedia firma kszak

miki

Nie polecam. Podróż trwała ponad 25 godzin. Trzy przesiadki. Przerwy mimo poznej godziny i faktu ze wszyscy podrozujacy w busie spali byly co godzine co wszystkich doprowadzalo do szału bo bylo to tylko wydluzanie trasy ktora i tak trwala juz zbyt dlugo. Kierowca busa ktory zabieral nas z Polski ledwo co po polsku mowil i nie poinfornowal nawet ze znajduje sie juz w wyznaczonym miejscu przez co czekalismy na siebie po dwoch roznych stronach stacji paliw . Totalna porażka. Nigdy wiecej nie skorzystam z ich uslug. Są busy w tej samej cenie ktore odbierają spod domu i dowożą pod dom, przejazd nimi jest znacznie krótszy a tutaj to jeszcze prawie doba drogi na trasie którą mozna pokonac w polowe tego czasu. Jesli komus zalezy na czasie i wygodzie to nie polecam uslug efect bus.

Agnieszka

To nie firma przewozowa ,to jakas pomyłka !!! Zatwierdzony przejazd, zapłacony przewóz i tyle. Bus nie przyjechał. Zero kontaktu . Zero powiadomień.Podejrzewam , że nawet nie powiadomiono kierowcy ,że siedzę i czekam na niego. Nie polecam. Jeśli macie takie praktyki ,to prędzej czy później splajtujecie. I pewnie nikt nie będzie po was płakał. Zastanówcie się ludzie ,zanim kiedykolwiek zamówicie EFFECT BUS!

Traba

Firma (usunięte przez administratora)ogłaszają się że jeżdżą Mercedesami podjeżdża się ledwo trzymający kupy ford. Poza tym miało być 550 zł kierowca przyjeżdża i mówi 600

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jolko

Tydzień temu koleżanka wracała z tą firmą,trzech nietrzeźwych pasażerów.. zabierają pijaków bo kasa, omijajcie szerokim łukiem..do tego jeden, nieżywy że zmęczenia kierowca

Pasażer

Porażka, kierowca pali w aucie jakby jechal sobie sam swoim prywatnym autem, w dodatku cham, miał pretensje, że zwracam mu uwagę, dodatkowo nie uważa na bagaże. NIE POLECAM !!!! OMIJAC TA FIRME Z DALEKA !!!

Mszana

Dzięki za szybką i sprawną jazdę do domu !Nezastapiony kierowca pan Konrad ????

Berg

Nigdy więcej tej firmy, i szczerze odradzam. Podczas składania zamówienia miałem zapewnione ze na miejsce dojadę najpóźniej o godzinie 23.00. Wyjazd miał być o godz. 10.00 z Warszawy, Ok. W dniu wyjazdu o godz 6 dzwoni kierowca ze będzie o 8.30. Ok będę wcześniej na miejscu. Ok 8 dzwoni i potwierdza godzinę, ale pare minut później dzwoni dziewczyna z biura i mówi ze bus się spóźni i będzie Ok 14.00. Informuje ze dopiero co rozmawiałem z kierowca i mówił o innej godzinie, a pani uparcie ze to jskis błąd i bus będzie o 14. Dzwonię ponownie do kierowcy i potwierdza godzinę 8.30 o której zreszta jest. Ok jestem jadę ale 2,5 godziny po Warszawie bo jeszcze 2 pasażerki oraz przesyłki do rozwiezienia ???? po 11.00 zmiana busa pod Pruszkowem. Przestrzeń bagażowa zalana olejem z jakiejś maszyny budowlanej która wyciągają przy nas, wiec mała szansa ze moj bagaż będzie czysty. Ok wreszcie jedziemy ale gdzie? Po kolejne osoby do Gorzowa, No Ok, pewnie potem na Berlin i do Niemiec. Nie nie nic bardziej mylnego, bo jedziemy na A4 zjazd obszar Krzywa i tam przesiadki. Prawie 1 000 km po Polsce gdzie normalnie moja trasa to 930 km. Już o tej godzinie to nawet autobusem to byłbym na miejscu. Ok ruszyliśmy, ale przed granica tankowanie które zajmuje prawie 0,5 h!!!! Dobra jedziemy, granica, tunel i co? Telefon… nie zabraliśmy jednej osoby wiec zatrzymujemy się na parkingu ciemnym co prawda z toaleta i czekamy 1,5h… ostatecznie dojechałem na 3.20 a na 4.00 miałem do pracy wiec wszystko na biegu i bez snu cały dzień w pracy. A firma co na to? Trzeba było się zapytać ile i skąd mamy pasażerów a to ze miał Pan być o innej godzinie na miejscu to nie ich wina, wiec co? Moja? Tragedia… bus świecący się błąd silnika, coś wyło w tylnym moście i dyskomfort jazdy i to tyle kilometrów, drzwi przesuwne otwierają się tylko z zewnątrz i za każdym razem kierowca wychodzi i je otwiera. Co w przypadku wypadku? Brak możliwości wyjścia… to tak po kratce, ale nigdy więcej tej firmy!!!!

Kierowca
@Berg

Człowieku piszesz tu jakbyś wynajął busa tylko dla siebie . To jest bus przewozowy i normalne że zajeżdża i zbiers osoby z innych miejsc

@Kierowca

Proszę nauczyć się organizacji przejazdów od innych firm ....panie kierowco..trzeba jeszcze zabierać tych innych pasażerów ... no mnie państwo nie zabrali i nawet nie poinformowali ze nie przyjadą...wiec ...może trzeba zmienić profesje i zamiast przewozić ludzi zająć się chodowlą jedwabników...

Turbo Jaworzno

Jestem zadowolony z usługi ,”przewóz paczki” jak powiedziała pani przez telefon tak było. Szybko i na czas. Kierowca Patryk miły poinformował mnie że przesyłkę zabrał , a przed dotarciem do celu dał znać dokładnie o której będzie na miejscu. Dzięki Ekipa Bus Effekt, będę o Was pamiętał przy następnej przesyłce.???? Pozdro Borys

Nie polecam

Bardzo nieodpowiedzialna firma nie będę sie opisywac ale jesli szanujecie swój czas i peniądze to dalekim łukiem od tej firmy , jazda prawie 30 godzin do niemiec polske odwiedzicie od północy do południa od morza do gór tego nie da się opisać . NIE POLECAM NIKOMU .

@Pracodawca

Nie polecam!nie mam tu pretensji do kierowców,lecz do samej firmy.Jak można puszczać kierowcę samochodem nie przystosowanym do jazdy , który w trakcie wyprzedzania stracił moc a z nad przeciwka jechało auto,ledwo się otarliśmy o nieszczęście!!!!!Wracając do podróży dramat na granicy Polsko -Niemieckiej czekaliśmy 5 h na drugiego busa trzy przesiadki ????Kierowcy robią postoje na spanie bo nie dają rady,bardzo czułam się niebezpiecznie! Podróż Holandia Polska 25 h.Panie kierowniku niech pan zacznie czytać komentarze o swojej firmie!!!!!!!!Nigdy więcej tej firmy!

NIE POLECAM

Tragedia nie przewozy , czas jazdy do Holandii z Jarosławia 34 h TRAGEDIA .

Dagmara

Nie dajcie się nabrać ludzie ☺️ na Facebooku znajdziecie kilka pozytywnych opini, pewnie pisane przez znajomych i rodzinę pseudo pracowników :-) Po kilku miesiącach starania się o urlop w pracy w końcu się udało, zarezerwowaliśmy busa w tej pseudo firmie, przez telefon usłyszeliśmy ze płatność gotówka, kierowca nawet zatrzyma się przy bankomacie jak będzie trzeba haha, obiecywali złote góry i inne (usunięte przez administratora) W dziej wyjazdu kierowca miał zadzwonić o 15, nie dzwonił wiec to my wykonaliśmy telefon A pan w szoku, ze z takiego adresu wyjazd, jak i co (formularz był wypleniany a żeby się upewnic dzwoniłam dwa razy) po czym powiedział ze taka rezerwacja nie istnieje? Zostaliśmy na lodzie, kilka dni urlopu zamieni się w max 2, zanim wyruszymy z kolejnym (istniejącym) przewoźnikiem Było mi okropnie przykro, bo wszystkie plany poszły się walić brzydko mówiąc. Ale jestem również oburzona, Jaki fun mają Ci panowie z (usunięte przez administratora)ludzi Wszystkie poniższe opinie to 100% prawda. Piszę, aby ostrzegać ludzi i nie dać się nabrać Sprawy na pewno tak nie zostawię, a Wam odradzam zdecydowanie!! Firma krzak która nie istnieje, albo przynajmniej nie wykonuje takiej pracy, o jakiej zapewnia :))) a Was drodzy pracownicy nie pozdrawiam i kij wam w (usunięte przez administratora)

Pasażerka

Jechałam 28.09.2023 polecam serdecznie , dzień przed wieczorem kierowca zadzwonił poinformował o której będzie kolejnego dnia. W dniu wyjazdu kierowca kontaktował się przyjechał na czas co do minuty. Jestem bardzo zadowolona, Pan Kacper bardzo miły , fajna atmosfera podczas jazdy. Polecam ????

Ostrzezenie

Nie polecam!!!!!! Wczoraj potwierdzają rezerwacje, a dzisiaj godzinę przed wyjazdem dzwonią i kłamią, że jakaś grupa się rozmyśliła i nie wyjeżdżają. Jakby ciężko wczoraj było powiedzieć, że nie jada, żeby była jeszcze szansa znaleźć coś innego. Ciekawe, kto zwróci pieniadze za niestawienie się na jutrzejszym szkoleniu, w pracy, bo na ostatnią chwilę firma informuje, że nie wyjeżdżają. Żałuję, że tak późno przeczytałam komentarze, które krążą po całym internecie na temat tej firmy, wtedy na pewno nie zamawialibysmy u nich przejazdu. Nieodpowiedzialna firma.

Pasażer
@Ostrzezenie

Ta sama u mnie sytuację tyle że mi zaproponowali że wezmą 80 km od celowego miejsca albo się zgadzam albo mnie nie zabierają . Bus niesprawny kierowca wulgarny .....masakra NIE POLECAM !!!!!!!

@Pasażer

Ale na stronie tak pięknie wypisane....z adresu pod adres ...pokonujemy dla ciebie kilometry .....uważam że ta firmę powinno się ukarać za pisanie nie prawdy na stronie i wprowadzanie w błąd ludzi ...ponieważ to pasażerowie ponoszą konsekwencje ich postawy .....

@Sony

Nie polecam. Bus nie przyjechał po mnie. Nawet nie dali znać. Tragedia

@@Sony

Po mnie też nie przyjechali nie wykazali nawet minimum profesjonalizmu żeby mnie poinformować, nie dają numeru do kierowcy umawiaj się na noc biuro czynne do 21 tak żeby nie zawracać im gitary jak nie przyjadą....

Edi

Do firmy Effect Bus ..czekałam cała noc prawie na (usunięte przez administratora) busa który w Efekcie nie przyjechał nikt nie zadzwonił . To jest jakaś kpina , to w jaki sposób traktujecie ludzi jest poniżej poziomu człowieczeństwa . Mam wrażenie że wasze wiejskie móżdżki nie znają podstaw marketingu . Ludzie to nie są krowy z obory i czas się tego nauczyć drodzy państwo . Nazwa państwa firmy oznacza ...W ..EFFEKCIE NIGDZIE NIE ZAJEDZIESZ .....brak słów żeby opisać nie kompetencje tego przewoźnika . Nie polecam jest 4rano już nie czekam na państwa ...poprostu idę spać a rano zadzwonię do innej firmy ..do takiej która szanuje siebie i klientów. Żegnam

BasiaH

Kierowca Filip powinien się nauczyć korzystania z nawigacji a potem dopiero wsiadać za kierownicę. Po wysłaniu pinezki z moją dokładną lokalizacja o którą tak prosił przyjechał pod adres 5 km dalej! Język za zębami tez powinien trzymać, te chamskie komentarze do młodych dziewczyn... tragedia

Wszystko co ludzie o nich to prawda jedna z najgorszych firm przewozowych w Polsce.Przez telefon mówią że mają ładowarki klimę luksus a w rzeczywistości nic nie działa.Biuro to tragedia nie potrafią wystawić rachunku na czas cały czas kłamią.podróż że Skarżyska do Bremy trwała 18 go jeszcze ludzi zbierali w Niemczech tragedia.

Nie polecam firmy kompletny (usunięte przez administratora)wracałem z Holandii do Polski w aucie 2 (usunięte przez administratora)żuli śmierdzących... + 2 godzinki spóźnienia zamawiam teraz busa spowrotem do Holandii miał być o 14 planowo później dostałem SMS że bus się (usunięte przez administratora) i jest na warsztacie i będzie po mnie o 20-22 jest 23 nikogo nie ma a kierowca twierdzi że będzie po 12 w nocy nigdy więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. - Bełżyce

• Jak się pracuje w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kazimierska 2
    24-200 Bełżyce

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.