Opinie o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

porażka

Kierowca cham i burak w dodatku (usunięte przez administratora) , takiego wiesniaka jeszcze nie widziałam - cały czas palił w samochodzie i najprawdopodobnie śmierdzało od niego alkoholem . Nie polecam nikomu - po tzw przesiadce trafiam do jekały kierowcy , naćpanego .TO TRZEBA ZGŁOSIC DO ODPOWIEDNICH SŁUŻB . -------------------TRAGEDIA JAK CHCECIE ŻYC OMIJAC BOKIEM -----------------------------

Krzysztof W.
@porażka

Na 21 miałem zarezerwowany wyjazd do Polski.. z Niemiec. Potwierdzone dzień przed. Nikt nie zadzwonił nie poinformował że kurs odwołany. Pisałem SMS do biura . Czekałem do rana . Zadzw wrescie do firmy kierowca niby chory. Zwalili na kierowcę . Porażka z tą firmą. Olewają pasażera. Nigdy więcej z tą firmą nie polecam.

Obrońca roznych firm

Ludzie jezeli piszecie negatywne komenatrze i tacy mocni w pisowni jesteście to wpiszcie swoje imie i nazwisko. NIE BADZICE anonimowi i skad dokad jechaliscie NIE bojcie sie!!. bo widze pisza ludzie którzy naprawde przez cala droge milczeli a pozniej w Internecie co to nie oni i kierowca i firma zla. Jezeli macie problem to zadzwoncie to biura pretensjami i porozmawiajcie co bylo nie tak dlaczego tak dlugo itd. Numer do biura znacie jak kierowca spozni sie 15 min to wydzwaniacie jak poparzeni. A jak jest probelm to juz strach jest zadzwonic tylko najlepiej napisac i to w dodatku anonimowo!Pozdrawiam

Ryszard. S
@Obrońca roznych firm

Jaka kolwiek próba kontaktu z pretensjami zostaje bez odpowiedzi..mam dowody jeżeli ktoś nie wierzy! Podzielam opinie wielu nie zadowolonych z usług firmy Effekt Bus..Dobre promo w internecie to nie wszystko! Ostrzegam innych przed korzystaniem z usług tej firmy.. chyba że ktoś lubi ostre przygody chamskie zachowania kierowców..klijeta mają za nic a dzięki nim jeszcze istnieją!

Z całego serca polecam, super atmosfera, podróż bez żadnych komplikacji, kierowcy pomocni i kulturalni. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Adama i Pana Przemka! Na pewno jeszcze skorzystam.

Natalia Nowy wpis

Nie polecam przewozów Effect bus . Dramat ! Kierownica bardzo nie miły , czas czekania na przesiadkę to 3 h . Czas samego przewozu ponad 20 h (1100 km ) rozumiem że nie jestem jedyną osobą która wysiada ale jechać tyle czasu bez postoju bo kierowca chcac nadrobić 3 h obsuwę nie stawał a sam palił w aucie. 40 min przed moim miejscem docelowym kierowca stwierdził że musi zawiesc jeszcze paczkę i inna osobę w efekcie w domu byłabym 3 godziny później . Nie pozostało nic innego jak wysiąść w tym momencie aniżeli być w domu 3 h później . Dno i wodorosty i to nie za małe pieniądze ! NIE POLECAM !!!!!

Kacper - korzystam od 2 lat

Witam, Nie rozumiem tego całego hejtu jaki spływa na solidna i rzetelna firmę Effect Bus. Ja korzystam regularnie od dwóch lat z usług tej firmy i zawsze wszystko jest dobrze zaplanowane i na najwyższym poziomie. Nie przypadkowo firma rozwija się z dnia na dzień, usługi są co raz bardziej dopasowane do klienta, kierowcy przygotowani do trasy a busy sprawne i czyste. Rozumiem, że to może wpływać źle na zazdrosne otoczenie, ale ludzie….. bez przesady !! to prawdziwi PROFESJONALIŚCI w swoim fachu. BARDZO POLECAM i pozdrawiam, Kacper M.

@Kacper - korzystam od 2 lat

co ty (usunięte przez administratora) jako kierowca to piszesz pozytywy przestan (usunięte przez administratora) glupoty ta firma to dno i (usunięte przez administratora) .

Wojtek Nowy wpis

Nie wiem skąd te negatywne opinie, trafiłem przypadkiem na tego przewoznika, udało mi się wyjechać jeszcze tego samego dnia. Przed przesiadką dostałem sms jak to ma wyglądać. Wszystko sprawnie, busik wygodny

Olo Nowy wpis

Odradzam odradzam. Pierwszy i ostatni raz. Brak rozkładu kiedy ktoś przyjedzie odebrać. Odpowiedz: jak kierowca się wyśpi. Potem po 2,5 po wiochach tak że odjechałem raptem 57km. Odradzam oni za paczka po całych Niemcach ludzi będą wozić. Nie wiadomo kiedy się dotrze do domu. Ogólna informacja to po 8.5 godzinach pobytu w tym super busie że w Berlinie będzie przesiadka. Czyli 550 km w 8.5 godz. Rekord. Ja i moi pracownicy już napewno nie skorzystamy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
@Pawel

Nie polecam najgorszemu wrogowi ty się umawiasz a oni zostawiają cie nalodzie i próbują jeszcze tobie wmówić winę poczym sprzedają twój kurs innej firmie to perfekcyjnie cyjne (usunięte przez administratora) nie powinno już istnieć

@@Pawel

@.

@.

polecam

konkretna firma,szybki dojazd na miejsce

Zadowolony pasażer

Polecam wszystkim ,wygodne busy mili kierowcy

Kacper - korzystam od 2 lat

????

Beata

Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy przewozowej. Przejazd z Polski do Holandii trwał 27h, przez co nie zdążyłam do pracy. Z każdą inną firmą, zawsze byłam przed czasem. Kierowca Andrzej, nie przygotowany do takiej trasy, mówi, że zrobi sobie jedną krótką drzemkę a zakończyło się łącznie na 4h postoju. Nie wspomnę o nagminnym paleniu papierosów bez zapytania pasażerów czy może komuś to przeszkadza. Oglądanie w nocy filmików podczas jazdy również dobrze nie świadczy o kierowcy. Brak odpowiedniej komunikacji między kierowcami a biurem, skutkuje pomyłkami w docelowych adresach przez co czas podróży dodatkowo się wydłuża. Stanowczo odradzam podróż z tą firmą!!

Mateusz Konopko

(usunięte przez administratora) nie przyjechali po mnie. Dzień wcześniej dzwoniłem potwierdzic godzinę przyjazdu niby wszystko ok dzień później sciemnianie przez telefon ze bus się zepsuł itp. po 6 godzinach opóźnienia informacja szukaj se pan czegoś innego. Omijac szerokim łukiem

X

Najgorsza z możliwych firm.W sobotę 20 kwietnia nadalem torbę i do dnia dzisiejszego tj.24.04.24 torba nie dotarła z Niemiec do Polski.W dodatku panie obsługujące telefon są bardzo nie kulturalne.Uwazam,że powinno się tę firmę omijać szerokim łukiem.Sprawe kieruje na policję.To jest zwykłą kradzież.Nie pozdrawiam.

Nie polecam nowy Sącz studggard 22 godziny jazdy przesiadka masakra całe Niemcy zwiedzić i powdychac kierowcy gadania i tytoniu

Daria

Tragedia. Na stronie przedstawia sie jako tanio i szybko .. najdrozszy bus jakim jechalam, a droga trwala wiecznosc. Kierowca ciagle jara fajki i nie potrafi korzystac z nawigacji. 7 godzin krazenia po holandii a w niemczech czekanie ponad godzine na przesiadke. Najgorsza podroz w zyciu. Nigdy wiecej. Absolutnie nie polecam !

@

Zostałem wyrzucony z busa bo byłem pod wpływem alkoholu wiem że źle zrobiłem ale to jak potraktował mnie kierowca to najgorsze co mnie spotkało nawet bagażu podręcznego nie otrzymałem zwykły (usunięte przez administratora)Patryk nie jeździjcie z tymi kierowcami ostrzegam

Kierowca Patryk
@@

Witam serdecznie . Pasażer wielokrotny upominamy żeby nie pił . Przeszkadzał innym klientom w busie . Kładł się na nich , zionął wódką , narobił (usunięte przez administratora) . Wyproszony na stacji benzynowej . Bagaż wydany parokrotnie pytany czy wszystko zabrał . Klienci mu podawali zeczy a ten "bagaż podręczny "to reklamówka z pustymi butelkami po wódce i śmiecie . Niestety na takie sytuacje nie możemy być obojętni

Nika
@Kierowca Patryk

Zamówiłam kiedyś waszego busa i spotkało mnie to samo nie zostałam zabrana ,nie zdążyłam na pogrzeb nikt mnie nawet nie przeprosił. Ilość negatywnych opinii o waszej firmie jest rekordowa ....polecam zmienić profesje bo w tej jesteście najgorsza firma przewozową w Polsce ...

Arek

Dno dna, nawalony kierowca, pali papierochy, gubi droge, takie firmy powinny byc zlikwidowane, bo stanowia zagrozenie zycia i zdrowia a zamiadt pisac komentarze zglaszac do inspekcji ruchu drogowego, za granica tez, maja w nosie klienta to klient ich tez, dno dna

Bardzo polecamy jechałyśmy z panem Przemkiem miła i komfortowa podróż! ????

@ klient Piotrek

Ogromnie odradzam ! Na kilka przejazdów.. ostatni z nich został potwierdzony przez dyspozytora dzień przed wyjazdem po czym w dzień wyjazdu nikt się nie odzywał do zapowiadanej godziny, po moim telefonie powiedziano mi ,że kierowca się rozchorował.. i muszę świecić oczami przed pracodawcom. Poprzednie przejazdy to również pasmo sytuacji nie do przyjęcia -spoznienie się kierowcy o 4 godziny -zjezdzanie z trasy by pomóc zmienić żarówkę innemu kierowcy -wyrzucenie bagaży na środek drogi gdy byłem w toalecie podczas przesiadki -brak informacji o auto do którego trzeba się przesiąść -kierowca opowiadał ,że przez 48 godzin spał tylko 4 Rozumiem ,że zdarzają się różne sytuacje na drodze i spoznienia ,ale takie traktowanie klientów musi się skończyć ! Nigdy więcej !!

Polska-Holandia

Nie polecam, kierowcy jeżdżą jakby wozili worek ziemniakom, zajeżdża z trasy po jakąś paczkę ale żadnej nie bierze tylko raczej paczkę do nosa, na autostradzie w nocy pisze przez telefon i jedzie 80km:h przez 100km. Żenada

wariaci

Tez mnie olali pare godzin przed powrotem do Polski stwierdzili ze maja awarie busa kpina , rozumiem ze auta sie psuja ale sa jakies alternatywne wyjscia lub info dla klienta zeby sobie szukal cos innego a u nich całkowita olewka jak sie dodzwonisz ( jak !!!!!!!) to moze cie poinformuja ze bus nie przyjedzie ---zenada 100 procentowa --- NIE POLECAM NIE POLECAM WIELOKROTNIE

Greg.1974

Przestrzegam przed tym przewoźnikiem!!!Miałem jechać z Polski do Niemiec pani z biura zapewniała mnie, że dzień wcześniej będzie kontakt z kierowcą w celu podania godziny odjazdu...Nikt nie zadzwonił!!!W kolejny dzień zadzwoniłem do biura, pani stwierdzła...że coś ważnego wyskoczyło dla kierowcy i nie zabiorą mnie do Niemiec....fajnie a ja do pracy.....Ludzie nigdy z tą firmą!!!!

Joanna gie
@Greg.1974

Mieliśmy taką samą sytuację. Masakra. Pół godziny przed planowany wyjazdem stwierdzili ze nie przyjadą .masakra jakas

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. - Bełżyce

• Jak się pracuje w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kazimierska 2
    24-200 Bełżyce

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.