Opinie o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. w Bełżyce

AdrianZDR

24godz trasy do Monachium ???? dosyć że jeden (usunięte przez administratora) wziął z Radomia od innego klienta paczkę i trzeba było się wracać i oddać i juz 1:30 godz w plecy to w dodatku przesiadka w Berlinie prawie 3 godz stania X (usunięte przez administratora)

porażka

Kierowca cham i burak w dodatku (usunięte przez administratora) , takiego wiesniaka jeszcze nie widziałam - cały czas palił w samochodzie i najprawdopodobnie śmierdzało od niego alkoholem . Nie polecam nikomu - po tzw przesiadce trafiam do jekały kierowcy , naćpanego .TO TRZEBA ZGŁOSIC DO ODPOWIEDNICH SŁUŻB . -------------------TRAGEDIA JAK CHCECIE ŻYC OMIJAC BOKIEM -----------------------------

Noki
@porażka

Tak prawda ten bus to są OSZUSTY pare godzin przed wyjazdem mąż dzwoni pyta się o telefon dlaczego kierowca nie dzwoni po czym z biura odpowiedź. Kierowca śpi później zadzwoni. Wieczorem mąż dzwoni pyta się kiedy kierowca będzie. Odpowiedź z biura. Kierowca dzwonił i się nie dodzwonił pojechał. OSZUSTY nikt nie dzwonił mężowi zależało na wyjeździe. Był umówiony na poniedziałek a przez tych oszustow nie wyjechal zostawiają człowieka na lodzie. HAMSTWO I NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI. NIGDY JUŻ NIE POJADĘ ANI JA ANI MÓJ MĄŻ Z TYMI KLAMCAMI

Informator 60
@porażka

Następnym razem sprawdź jaka firma jechałaś i potem dodawaj komentarz bo to nie był kierowcą z formy effect

@11.11.2023
@porażka

Kierowcy pala papierosy podczas jazdy. Niewiarygodne. Jest to niedozwolone i karalne. Szok. Napewno zgłoszę to do

Hhhhan
@porażka

Dokładnie, podpisuję się pod tym. Całą drogę było mi niedobrze przez to palenie papierosów co 10 minut. Tragedia!! A ich rozmowy przez telefon z kolegami to jakiś żart ,zero wstydu. Takie bractwa i chamstwa jeszcze nie doświadczyłam nigdzie! To była pierwsza i ostatnia moja podróż z nimi.

Krzysztof W.
@porażka

Na 21 miałem zarezerwowany wyjazd do Polski.. z Niemiec. Potwierdzone dzień przed. Nikt nie zadzwonił nie poinformował że kurs odwołany. Pisałem SMS do biura . Czekałem do rana . Zadzw wrescie do firmy kierowca niby chory. Zwalili na kierowcę . Porażka z tą firmą. Olewają pasażera. Nigdy więcej z tą firmą nie polecam.

w busach (usunięte przez administratora) brud i pijanstwo kierowca pali co 5 min mozna sie udusic w pojezdzie dno dno i jeszcze raz dno do (usunięte przez administratora) z wami

Małgorzata

Nie polecam nikomu. Brak kontaktu gdy chce się dodzwonić a na koniec bus nie przyjeżdża i wymyślają jakiś denny powód Śmieszna firma niepoważnych ludzi

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Klient Paweł

Jej ktoś chce pić w busie to nie polecam firmy, bardzo dobra reakcja kierowcy właśnie udaje się za dortmund niestety imienia kierowcy nie pamiętam ale bardzo kulturalny kierowca

Zadowolony klient

Polecam! Solidna firma z solidnymi kierowcami! Części dotarły w nienaruszonym stanie, w umówionym przez kierowcę czasie. Śmiało mogę polecić, sam nie raz jeszcze skorzystam. Dobra robota chłopaki i do zobaczenia!

Polecam, paczka w wyznaczonym terminie odebrana, chłopcy młodzi sprytni z pozytywną energią polecam z pewnościa jesli będe w potrzebie [ponownie zlecę paczkę

Haha

Myślę że firma nie jest tak zdesperowana żeby wystawiać sobie samemu opinie i wcale nie jest tak źle skoro dalej prosperuje i ma zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają. Przypominam że miała Pani przejazd busem z innymi pasażerami, a nie ekskluzywną limuzyną.

Ewelina

Panowie którzy dostarczyli mi moje paczki uśmiechnięci, od początku pełna komunikacja. co? Kiedy ? Gdzie ? Na bieżąco byłam informowana. Na pewno nieraz skorzystam ponownie. Polecam !

Z POLECENIA
@Ewelina

Masz racje paczki tez przewoza tez bez problemu, w innych firmch nie zawsze chca zabierac.

Z POLECENIA!

Kolezanka mi polecila ta firme i ja tez POLECAM . Naprawde fajna podroz , bardzo wygodnie i duzo miejsca. Kierowca uprzejmy i pomocny. Po drodze nie bylo zadnych komplikacji. Jestem na prawde zadowolona. Do zobaczenia nastepnym razem.

adam_adam

jechalem wczoraj i jeszcze kilkka razy wczesniejj. nie zdarzyla sie zaadna ,,straszna,, rzecz oktorych piszecie. jakos dojechaliscie i do pracy i do domu. ludziie!! dajcie spokoj. jezdzimy z nimi do pracy. oni tez pracuja ii chca zarobic tak jak my. pozwolmy im normalnie pracowac.

Z całego serca polecam, super atmosfera, podróż bez żadnych komplikacji, kierowcy pomocni i kulturalni. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Adama i Pana Przemka! Na pewno jeszcze skorzystam.

jacek.w.

Szczerze polecam! Duże mega komfortowe busy i sympatyczni kierowcy, na każde pytanie dostałem odpowiedź. Miałem przesiadkę do innego busa, ale oczywiście z ich firmy duży i komfortowy. 2-3h przed przesiadka dostałem smsa do którego busa mam się przesiąść (nr rej., imię kierowcy) Cała podróż przebiegła sprawnie i bez najmniejszych problemów. POLECAM!

Klientka

Bardzo niekompletna firma. Początkowo przejazd miał być w godzinach porannych, najpierw brak informacji o dokładnej godzinie przyjazdu, później po samodzielnym skontaktowaniu się łaskawie poinformowali i wydłużeniu przyjazdu o 2 godziny. Po 2h 30 min oraz ponownym kontakcie z własnej strony, pan z biura twierdzi, że nie wie o co chodzi i czemu kierowca nie zadzwonił. Mówi że zaraz oddzwoni po kontakcie z kierowcą. Po upływie 20 minut dzwoni inna pani informując, że właśnie dowiedzieli się o tym, że bus miał stłuczkę i że kierowca nie odbierał od nich telefonu. Wszystko składa się w jeden, bardzo wielki i dziwny zbieg okoliczności. Kontakt i obsługa klienta również pozostawia wiele do życzenia. Mylą się w tym co mówią i piszą. Zapytani o rekompensatę zaoferowali 10€ z całej kwoty 140€. Gdyby poinformowali ludzi wcześniej o odwołaniu przejazdu, ufam że mogliby znaleźć sobie jakaś inną alternatywę transportu. A w ten sposób było już za późno żeby znaleźć cokolwiek innego. Pewnie gdyby nie dobijanie się do nich osobiście, uzyskanie informacji od nich potrwałoby jeszcze dłużej. Nie polecam, naprawdę nieprzyjemne doświadczenie

KlientPaweł

Bardzo przyjemna podróż z Panem Marcinem oraz Panem Krystianem Komfortowa i bezpieczna podróż na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy

Jestem klientką firmy Effect Bus od długiego już czasu, zawsze pełny profesjonalizm, zarówno biuro jak i kierowcy. Busy duże i wygodne. Warunki podróży naprawdę bardzo dobre. Nie szukam już innych przewoźników.

Gosc123

Polecam firmę jak najbardziej. Jechałem z nimi z Deinze na lubelskie. Podróż jak podróż pewnych kilometrów nie da się przeskoczyć, za to atmosfera super, kierowcy bardzo pomocni. Pozdrawiam Przemków !!!!

Małgorzata

Ta firma to rzeczywiście jedna wielka porażka, już nigdy nie pojadę z tą firmą. W dniu 23 lutego 2024r. miałam wcześniej zarezerwowany przejazd z miejscowości Schweich do Polski. W tym dniu dzwoniłam do firmy o godz. 14 i otrzymałam informację że kierowca będzie po mnie w godzinach 18-20, a może wcześniej. O godz. 15 dzwoni Pani z firmy i mówi że bus się popsuł i nic nie mogą zrobić, że nie pomogą mi. Ja musiałam w tym dniu opuścić to mieszkanie, nie miałam co ze sobą zrobić. Zaczęłam wydzwaniać po innych firmach ale już było za późno by znaleźć transport w tym dniu. Byłam tak zdenerwowana nie wiedziałam co mam robić. Jestem przekonana że firma skłamała, pewnie coś im nie pasowało i zostawili mnie na lodzie. Innym razem, w dniu 31 marca 2023r. zarezerwowałam busa na przejazd z Trier do Polski, w tym dniu dzwonił kierowca, potwierdziłam wyjazd i o umówinej godz. podjeżdża po mnie bus i o dziwo z zupełnie innej firmy, mały busik. Ja do kierowcy mówię że chyba pomylił adresy bo ja zamawiałam dużego busa -Effect busa, kierowca na to że mam wsiadać bo tamta firma mnie „sprzedała”. Pragnę nadmienić że musiałam 30Euro drożej zapłacić w tym busie niż gdybym zamawiała transport bezpośrednio u nich . Jeszcze nadmienię że jeden kierowca w busie na tak dalekie trasy to jest skandal, zasypiał po drodze.

Oksana

Polecam serdecznie!!! Zdecydowanie z mojej strony najlepszy przewoźnik pod słońcem ....Super wygodne busy , mili,pomocni oraz przesympatyczni kierowcy...Szczerze polecam!!! Tak trzymać ...... BRAWO WY!!!!!

Iga123

Polecam!! Zdecydowałam się na przejazd z Effectbus z Hagi do Wrocławia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kierowcy kulturalni, pomocni i mili. Podróż przebiegła bez żadnych problemów. Mogę polecieć i sama na pewno skorzystam nie raz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. - Bełżyce

• Jak się pracuje w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kazimierska 2
    24-200 Bełżyce

Effect Bus Joanna Wójtowicz Ilona Lis sp.j.