Multiservice

Kraków

Opinie o Multiservice

bartek55

hahahhaha nie jest źle ?? To kiedy będzie zle jak dostaniesz 3 zł za godzinę ?? To chyba jakiś żart ta wypowiedz ! Poza tym co do tego mają niepełnosprawni ?? Przecież to jest taki sam człowiek jak ty i należny mu sie taka sama płaca! Jest w czymś gorszy ? Ze według Ciebie normalne że dostaje mniej niż pełnosprawny. Ludzi ocknijcie sie bo dostajecie jakieś grosze, w Rumunii tak płacą ludziom a wy piszecie jakieś idiotyzmy ze nie jest źle, przecież jesteśmy w europie a pan Balcerowicz 30 lat temu mówił że będziecie zarabiać za 25 lat tyle co na zachodzie teraz chcą Ci dać 1850 zł patrz 450 euro a ty piszesz że nie jest zle ??? Przez takich jak ty warunki pracy w tym kraju sa tak beznadziejne bo jak na miejsce pracy za 1850 zł brutto jest 20 takich którzy twierdzą ze nie jest źle to jak ambitniejszy człowiek może powiedzieć ze on nie pójdzie pracować za takie grosze ?? Jednym słowem tych którzy chcieli by zarabiać wiecej takie głupki które nie mają poczucia odrobiny wartości ograniczają. Ba wy działacie na szkodę rynku, własnych dzieci i ogólnie całego kraju !

klos

PORAŻKA - jak najdalej

pro poblico bono

co myslicie?

Zostaw opinię o Multiservice - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiservice