Opinie o Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. w Sosnowiec

Graźka Nowy wpis

Nie otwierają się jakieś nowe stanowiska? Mąż szuka pracy jako elektromonter, widział tu oferty, ale nawet ta z marca nieaktualna już. Długo chyba tam nie trwają przyjęcia w takim razie?

Olaf Nowy wpis

Witam , Polecam firmę bardzo dobry pracodawca, wynagrodzenie zawsze na czas i super atmosfera ;)

Pleple Nowy wpis
@Olaf

Ojej, naprawdę? Bravo, sukces, bo nigdzie tak nie ma. Hahaha...

Szukam pracy dla siebie w okolicy. Widziałam na stronie firmy, że zajmuje się również sprzedażą. Wiecie może czy przyjmują osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego? Piszecie, że wypłaty są na czas. A jesteście zadowoleni z wynagrodzenia?

Zdziwiło mnie, że umowę na okres próbny proponują w ogłoszeniu , ciekawe na ile. Zazwyczaj jak elektromonterów szukają to od razu dają na rok albo więcej. Ciekawe czy to jakaś stała praca czy się szybko skończy w sumie, nie wiem czy opłaca się czy szukać gdzie indziej.

Firma Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. prowadziła rekrutację na stanowisko ELEKTROMONTER R134/2056-1037/23. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Nie ma tutaj zbyt wielu informacji na temat warunków pracy, oprócz tego, że wynagrodzenie jest na czas. Na stronie firmy widnieje informacja, aby aplikować, jeżeli chce się dołączyć do zespołu, lecz nie ma tam żadnych aktualnych ofert... Orientujecie, jak często tutaj kogoś poszukują? I na jakich warunkach zatrudniają? Umowa o pracę? Jaka wysokość wynagrodzenia? (tak mniej więcej) Szukam pracy

Walker

Pensja jest zawsze na czas nawet wcześniej jak wypada w weekend

Urszula

No czy wszystko gra czy nie to jeszcze nie wiem, może się przekonam. widziałam, że jest ogłoszenie na Elektromontera. Ty na jakim stanowisku byłeś i na jakich warunkach?

Dzień dobry, Muszę zapytać w odniesieniu do specyfiki pracy w firmie. Czy rozmowa rekrutacyjna składa się z kilku etapów? Czy pracodawca gwarantuje premie? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Iwona

A jest chociaż ta wypłata rzeczywiście na czas? Bo widzę że dość ponura ta twoja wypowiedz

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.?

Zostaw merytoryczną opinię o Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.?

Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.
  • Biała Przemsza 35
    41-208 Sosnowiec

Energo Instal Serwis P. Kwiecień R. Karkowski K. Drożniewicz s.c.