Opinie o PPHU Sewd Pietrzak sp.j. w Barlinek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PPHU Sewd Pietrzak sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPHU Sewd Pietrzak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Sewd Pietrzak sp.j. w Barlinek

Zadowoleni jesteście z pracy w firmie? Jakieś zmiany w tym roku zaszły, o których warto wiedzieć? Może podwyżki były?:D Fajnie, jakby ktoś dał znać jak sytuacja wygląda obecnie, bo wpisy z tamtego roką są tak różne, że ciężko sobie wyrobić zdanie. Chciałbym celować do pracy przy obsłudze sklepu internetowego firmy. Wiecie czy nie potrzeba kogoś na stanowisko? Może znajdzie się etat?

Walenty Nowy wpis

Sytuację do jakiej doprowadza kierownik a raczej zbior absurdów nazwałbym jedynie Graja (usunięte przez administratora). Typ z kosmosu jak jego Ukraińcy od okienek i nie tylko . Zima na rondzie w Lipianach i takie tam. Do dziś nie rozkminil zegarka który podarował mu szef. Albo kupil sobie z koperty lepszy. Nawet za (usunięte przez administratora) tej firmie nie chce sie płacić to braciszek zabiera na lewo jak leci w tym kierunku. (usunięte przez administratora)firma . W zime maja zalaczona klime na halach bo jest po 3 stopnie. Ale kiero zalozy czapke jak smerf i jest git

Gal Nowy wpis

Z tej firmy to nawet gruzini uciekli czym prędzej takie zarobki o.

Pavlo Nowy wpis

Dawałem z siebie wszystko robiłem starałem się ale dostałem wypowiedzenie.(usunięte przez administratora)Żałuję tego epizodu w tej firmie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPHU Sewd Pietrzak sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zawsze uśmiechnięty ????

No widzę same pozytywne opinie ???? Zaczynałem jako jeden z pierwszych. Na początku było fajnie, wszyscy trzymaliśmy się razem a było nas 8-9 na dwóch zmianach. Wyłoniono liderkę i lidera. I zaczęło się (usunięte przez administratora)na uznanie. Liderka biegała jak poparzona żeby tylko być najlepszą haha a rok później uciekła bo ledwo żyła. Ja mimo że nie byłem liderem to zarabiałem więcej od nich bo poprostu szef doceniał moją ciężką pracę. Wiele z liderem tworzyliśmy nowych wzorów, skrzyń i ogólnie było by dobrze gdyby ktoś zmechanizował odbieranie podestów i skrzyń bo wszystko ręcznie robiliśmy.(usunięte przez administratora) To ciężka praca oprócz piły haha bo tam się nigdy nie narobili. Wspominam całkiem spoko. Kierownik mógł by tylko wyluzować i czasami kupić nowy sprzęt.

Zawsze uśmiechnięty

Za moich czasów piła to miała robić i nic nie miała do gadania ???? Lżejszej pracy nie ma niż podawanie deseczek i obsługa piły. Jak kierownik mnie tam dał to był cud i mogłem odpocząć ????. Piła ma ciąć wymiar i ładnie poukładać więc co mogą się czepiać?

Witam, czytając te komentarze jestem w szoku, że tak ludzie potrafią za przeproszeniem walić w swoje gniazdo. Negatywne komentarze tylko z ostatnich paru dni? A gdzie reszta lat? Było wszystko dobrze, a teraz zmiana jakaś naszła? Moja opinia wygląda tak iż zarobki są bardzo dobre. Atmosfera jest taka jaką sobie ludzie sami zapewniają.

Abc

Mi też się spoko robi ;)

Obolała Koperta

Najlepszy w tej firmie jest kierownik. (usunięte przez administratora) Absurdalne pomysły i za wszystko by chciał zabierać premie ale nigdy dodawać. Brak narzędzi bo przecież on wszystko naprawi. (usunięte przez administratora)zarobki marne okrutnie

Maciek

Płaca mało praca ciężka , ciagle mało ludzi a do biura zatrudniają (usunięte przez administratora)którzy nie wiadomo od czego są . (usunięte przez administratora)

Hvycia

Pracy tu bardzo zła. Mału pieniedzu płacą a gonią do roboty. Szybko szybko a kasy mało.

(usunięte przez administratora) Właściciel posiada kompletny brak szacunku do ludzi którzy pracują na jego zachcianki oraz lokalny sukces.

Praca ciężka. Zero docenienia pracownika. Warunki spartańskie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Sewd Pietrzak sp.j. - Barlinek

• Jak się pracuje w PPHU Sewd Pietrzak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Sewd Pietrzak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Sewd Pietrzak sp.j.?

PPHU Sewd Pietrzak sp.j.
  • Wojciecha Kossaka 3A