Opinie o Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j. w Warszawa

Klientka

Ja również jestem bardzo niezadowolona z tych usług. A co najgorsze - uwiążą Cię do siebie na rok kusząc niskim abonamentem i tak naprawdę nie masz opcji zrezygonować z ich usług polubownie. Bo przecież otworzyłaś jakiegoś pdfa i "oni zawsze są do Twoich usług". Brak ułożonego jadłospisu, ciągły nacisk na dietę keto, dodasz sobie do jadłospisu bułkę albo kromkę chleba (nie keto) to od razu, że niedobrze. Bardzo uboga baza przepisów. Próbowałam tego używać przez 2 tygodnie, ale kompletnie się w tym nie odnalazłam. Zupełnie inną dietę otrzymałam od "normalnego" dietetyka, czuję się na niej super, kilogramy lecą. NAWET JAK ZJEM ŚNIADANIE Z PIECZYWEM albo gdzieś przewinie się inny produkt mączny, wyobraźcie sobie. Ja będę szukać drogi prawnej, aby się od nich uwolnić. Pieniądze wyrzucone w błoto. Skoro klient jest niezadowolony z Państwa usług, zapłacił jakąś część za dostarczone usługi (już pomijając ich jakość) i dalej z tych usług już nie chce korzystać - zamiast robić sobie taki zły PR, naprawdę lepiej jest po ludzku odpuścić. Ale nie, to jest biznes. Super marketingowo, ale w wykonaniu z perpsketywy klienta - mierny.

Klient

Jestem niezadowolona z usług tej firmy. Marketingowo oczywiście super, badania do analizy, doradztwo, jadłospisy itd. Niestety w praktyce nie wygląda to tak kolorowo jak jest przedstawiane. Po pierwsze nie wiem kto analizuje te badanie, ale chyba osoba, która nic z dietetyką nie ma wspólnego. Na początku klient, który takie badania dostarcza powinien zostać poinformowany o czynnikach, które uniemożliwiają korzystanie z diety lub wpływają krzywdząco na organizm osoby, która wykupuje to (usunięte przez administratora) i za to płaci co miesiąc. Doradztwo - śmiech na sali. Pisanie z osobą (nie wiadomo z kim i nie wiadomo czy ta osoba ma w ogóle cokolwiek wspólnego z tym aby świadomie przeprowadzać konsultację z klientem, który chce schudnąć). Wsparcie mentalne na plus (zrobiłaś trening, wypiłaś dużo wody TO ŚWIETNIE OBY TAK DALEJ/ nie zrobiłaś treningu, jadłaś fasty TEŻ DOBRZE, ALE SIĘ POPRAW) Spersonalizowane treningi - nie powinnam tego tak nazywać bo to nie ima się w ogóle treningów. Codziennie te same bez żadnej zmiany krótki filmik dosłownie 5 minut i 2 ćwiczenia. Dla mnie to żart. Przepisy - hahaha dobre. Na jakiego ja płacę za usługę? skoro sama sobie ustalam menu i mogę sobie dać tam obojętnie co. Przepisy dostępne na necie i inspirowane innymi osobami. Reklamacja - raczej brak reklamacji. Reasumując Panie Bartku nadaje się Pan do tego, aby zostać przy marketingu i ładnym mówieniu to by było na tyle. Nie bierzecie pod uwagę żadnych badań do analizy i nie dopasowujecie do tego diety. Oczywiście osoby, które mają badania w normie schudną trzymając się diety. Każdy (usunięte przez administratora) to wie, że aby schudnąć potrzebny jest deficyt kaloryczny a nie magiczna gadka Pana Bartka. Żałosne jest wasze zachowanie i sciąganie ogromnej kasy za brak profesjonalizmu i brak pracy z klientem. Jestem zażenowana waszym postępowaniem. Nie życzę wam źle, ale dobrze też nie. Mam po prostu nadzieję, że spotka Was to co wyrządzacie innym ludziom w odpowiednim dla was czasie. Nie polecam nikomu. Proponuje skorzystać z wykwalifikowanych usług specjalistów którzy na prawdę będą w stanie pomóc a nie amatorów którzy skończyli wyższą szkołę żonglowania kaszą i udało im się wybić w Internecie. + polecam przyjrzeć się Pani Ani i jej "ZDROWEMU" trybie życia :)

Mira
@Klient

Tak dokładnie w punkt ja mam identyczne doświadczenie co pani/pan. Dieta ketogeniczna nie powinna u mnie w ogole zaistnieć z powodu stanu zdrowia i wieku. Kolejne sprawy jak nietolerancje nie sa brane pod uwage i wszystko masz sama sobie dobierac, opiekunka oczywiście jest dostepna ale nic z tego nie wynika. No żal ale naprawde to amatorszczyzna nie majaca nic wspolnego z dietetyka, która to pan Bartek dopiero co zaocznie skończył... Bardzo żałuję, ze tez się nabralam na te piękne gadki w necie a nie poczytalam opinii tutaj. Nic się nie zmienilo od czasu pani wpisu w SP.

Klientka

Jak wykupywałam pakiet był jeszcze dostępny numer telefonu, potem tylko mail. Jeżeli się nie prześlę raportu to nie ma że są nowe zestawy ćwiczeń do tych samych parametrów, tylko nie ma nic, więc kasują za kolejne miesiące ale nic od siebie nie przygotowują. Jak przez dłuższy czas nie odeślesz raportu to oprocz przypomnienia o płatności to cisza, czyli jednym zadaniem: motywacja najwyższej jakości. Dieta to tragedia- sam sobie wybierz i ułóż- równie dobrze mogłam wziąść przykładowe przepisy z internetu i gotowe, już o przeliczeniu czegokolwiek pod konktetna osobę nie mówię, zgodnie z ich filozofią facet 190 cm wzrostu ma jeść tyle samo co kobieta 160 cm wzrostu

Karo
@Bartek Szemraj

Serio dostęp do jednego PDFa na parędziesiąt stron wyceniacie na ponad 700zł? No chyba, że doliczacie do tego też filmiki instruktażowe, które są dostępne w tysiącach innych filmików na yt. No to to trzeba mieć naprawdę wygórowane zdanie o sobie....

Sylwia

Od 3 lat jestem w Strefie przemian z Bartkiem i Ania :) Dzięki nim schudłam 30 kg ! Z całego serca polecam ! Nigdy wcześniej nie czułam się lepiej ! Lepiej sypiam, moja cera się poprawiła, mam więcej energii bo prostu czuje że żyje!

Natalia Nowy wpis

Po wpisach niezadowolonych klientów chciałabym się upewnić, czy przypadkiem nie szukają do pracy doświadczonego Dietetyka, który potrafi analizować wyniki badań i zna się na rzeczy. Wiadomo czy w ogóle jest takie stanowisko tam?

Mira Nowy wpis
@Natalia

Natalia - Bartek skonczyl właśnie zaocznie dietetykę. Natomiast stanowisko dietetyka poradnictwo oraz dobor diety i jej weryfikację ogarnia Gosia Słomka , takze wolnego wakatu raczej nie ma w tym zakresie. Ale Bartek moze niech sie wypowie bo to w sumie tutaj o tym piwinno byc. :)

Aaa
@Klient

Mam dokładnie taka samą opinie. Ta firma to marketing i nic więcej

@Klient

Dzień dobry, z przyjemnością odniosę się do zarzutów:) Na wstępie podkreślę tylko, że mógłbym usunąć negatywne komentarze ale jesteśmy w 100% transparentni więc zostawiam je aby każdy mógł je przeczytać.:) 1. “Nie wiem kto analizuje badanie” - tu wystarczy zapytać, masz swojego opiekuna. Dodatkowo na stronie wszyscy są opisani.:) 2. Dopasowujemy odżywianie do osoby i jej stanu zdrowia, tym się specjalizujemy. Nie wiem po Twoim nicku jaki dokładnie był Twój przypadek. 3. „Spersoanlizowane treningi to zart, 2 cwiczenia 5 minut” - to nie prawda, poniewaz treningi trwaja od 30 do 90 minut. Codziennie to samo - treningi mozemy przeplatać również tymi z atlasu treningów więc wystarczyło powiedzieć.:) 4. „Sama sobie ustalam menu” - u nas są dwa sposoby, albo sama albo my Ci ustawiamy, wystarczy powiedzieć zamiast siedzieć na gowork i pisać nieprawdę.:) 5. „Jestem zażenowana, nie życzę wam ani dobrze ani źle” - to wynika bardziej z tego, że sobie wyobrażałaś, że współpraca wygląda inaczej. Mamy swój model personalizacji diety wypracowany przez przeszło 7 lat - i działa świetnie, tylko trzeba współprscować a nie robić po swojemu. Przykro mi, że negstywna opinia, przyjmujemy krytykę ale tutaj nie ma nic co jest prawdą. Ja życzę Tobie wszystkiego dobrego mimo wszystko!:)

Ada
@Klient

to moze ja powiem swoj przypadek w kwestii rezygnacji - wykupilam kompleksowa opieke kilka miesiecy temu. M in dlatego ze na stronie jest napisane ze jest gwarantowana przemiana albo zwrot pieniedzy. Niestety 4 tygodnie pozniej zlamalam reke i napisalam do strefy o rezygnacje. Dostalam odpowiedz ze w zwiazku z tym, ze przez te 4 tygodnie przestrzegalam zasad strefy czyli wysylalam menu, cwiczylam itd to moge zrezygnowac do 30 dni od rozpoczecia z dowolnego powodu. I tak zrobilam i nie mialam zadnego problemu z tym wiec troche sie dziwie skad te komentarze o rezygnacji. Mysle ze w lutym dolacze znowu bo te kilka tygodni mi sie podobaly

Podopieczna
@Aaa

A ja dokładnie odwrotną i polecam!

@Bartek Szemraj

Czytając Pańską odpowiedź na początku stwierdziłam, że żałosne będzie dalsze kontynuowanie rozmowy, ale zastanawiając się chwilę pomyślałam o innych osobach tak samo naiwnych jak ja, które być może zdecydują się na wykupienie usług w Waszej firmie. Pozwoli Pan, że kolejny raz wyrażę swoją konstruktywną opinię (prowadząc działalność trzeba liczyć się z tym, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat oferowanych przez Państwa usług i nie za każdym razem ta opinia będzie pozytywna, niestety Państwo nie jesteście tego świadomi i każdą negatywną opinię traktujecie jako nagonkę na Was a nie coś co można ulepszyć/poprawić) - przykre. 1. Tak zgodzę się na waszej platformie osoba, z która piszemy przedstawia swoje imię i to tyle. Natomiast nie znalazłam żadnej informacji na temat osób, które zajmują się doradztwem lub informacji na temat ich wykształcenia w kierunku dietetyki. Być może tych informacji nie ma i za chwile je dodacie żeby nie było:))) 2. Chcemy się ścigać na argumenty? Z badań, które zostały konsultowane z kilkoma lekarzami wynikało jasno, iż m.in. wysoki cholesterol, który posiadam + kilka innych czynników (nie będę wymieniać wszystkiego bo dobrze powinniście wiedzieć ANALIZUJĄC MOJE BADANIA, że nie powinnam wdrażać diety ketogenicznej do swojego jadłospisu. Nie wspomnę o tym jakie korzyści i dla kogo oraz jakie skutki również i dla kogo przynosi ta dieta. W skrócie, ponieważ mam ograniczoną liczbę znaków na komentarz WASZA DIETA NIE JEST DLA KAŻDEGO i tego się nie wyprzecie. Nie dopasowujecie nic to jest odwrotność tego co robicie. Jest baza przepisów, które są dostępne dla każdego i nieważne czy ktoś ma insulinooporność, czy wysoki cholesterol czy choroby autoimmunologiczne zawsze ma te same przepisy. 3. Chce w takim razie dowiedzieć się gdzie na platformie na moim koncie wyświetla się trening trwający przykładowo 45 min. W czasie kiedy korzystałam z platformy na pewno nigdzie. Dodatkowo jak możecie nazywać trening spersonalizowanym skoro jest on ogólnie dostępny dla każdego? Rozumiem, że według Was treningi, które macie dodane pasują zawsze w 100% do każdej jednostki? To już świadczy o tym, że podchodzicie masowo do ludzi nie jednostkowo analizując wiele przypadków jak np. to, że ktoś może być po operacji, lub mieć jakiś uraz kręgosłupa lub inne rzeczy, które powodują, że nie wszystkie ćwiczenia może wykonać. Jeśli dodajecie już treningi dla wszystkich to nie dodawajcie informacji, że są to treningi spersonalizowane bo to jest jawne wprowadzenie w błąd klienta - i tu się kłania zamiana zapisu w regulaminie odnośnie rezygnacji. 4. Panie Bartku piszę samą prawdę, której nie jesteście w stanie zaakceptować i ją wypieracie. Tak mogłam poprosić o to, aby mój opiekun ułożył mi menu (opiekunka również proponowała mi abym robiła to sama - lepiej wtedy wychodzi współpraca), ale nie zmienia to faktu, że nadal są to przepisy z jednej bazy w ogóle niedopasowane do diety jaką powinnam mieć. Już nie skomentuje przepisów i ich proporcji bo to już wyższa szkoła jazdy. Może w ogóle powinnam dziękować Bogu za to, że opiekunka do mnie pisała raz na jakiś czas i informowała o tym, żeby wypełnić raport?:) Bo na tym jej praca się kończy. Dalej trzymam swoje zdanie, że wszystko zostaje po stronie klienta. 5. Wyobraziłam sobie to Panie Bartku dokładnie tak jak Pan przedstawia to marketingowo:)) Nie moja wina, że obiecujecie gruszki na wierzbie po czym klient wykupuje pakiet i jest zdziwiony i zdegustowany na koniec. Szczerze liczę na to, że zamiast ciągłego odpychania argumentów innych klientów i trzymania przy swoim zmienicie to co jak widać po innych komentarzach jest niewystarczające aby może tych według Pana rażąco negatywnych opinii nie było. Myli się Pan, nie przyjmujecie krytyki. Ba, nawet nie staracie się jej zrozumieć i pomyśleć, że to może po Waszej stronie jednak jest problem?:)

Mira Nowy wpis

Grzegorz Nowy wpis

Opinie klientów, pominę milczeniem, nie moja broszka. Jak się za to mają pracownicy firmy. Ponoć, jakieś PDF-y są do wysyłania? Tylko, jaki z tego zarobek i jaka umowa? Pytam, bo stan swoje konta chcę przemienić.

@Klientka

Kłaniam się Pani „Klientko”, Na wstępie podkreślę, że ja piszę z imienia i nazwiska i przykro mi, że ukrywa się Pani pod nickiem. Dodatkowo, mógłbym prosić o usunięcie wszystkich 4 negatywnych opinii jednak nie mamy w Strefie Przemian nic do ukrycia i chciałbym, aby potencjalni nasi podopieczni to przeczytali. Nawiązując do Pani wiadomości: 1. Numer telefonu, jest dostępny cały czas tak jak to było - w regulaminie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. 2. „Kasujemy za kolejne miesiące” - uprzejmie informuję, że na start otrzymujesz od nas produkty, które są warte tyle co cały okres współpracy, wybrałaś formę płatności w ratach, dlatego są pobierane co miesiąc. Dodatkowo sama Pani się przyznała, że nie korzysta mimo naszych powiadomień o tym, żeby jednak się nie poddawać. 3. Dieta - u nas to działa na dwa sposoby, albo my przygotowujemy menu albo wybiera Pani sobie sama. Wystarczy dać znać jaką opcje się preferuje. 4. Nasza filozofia - jest dokładnie odwrotna do tego, co Pani napisała. Rozumiem frustracje, przykro mi, że musiała Pani napisać tyle bzdur tylko po to, żeby próbować popsuć nam opinie. Na szczęscie opinii, którą się buduje latami nie zepsuje kilka sfrustrowanych osób. Pozdrawiam

Sandra
@Bartek Szemraj

Ten na który jak dzwonisz słyszysz "ne ma takiego numeru " kpina

@Bartek Szemraj

Nie ma tego numeru- to kpina! Sama sobie ułóż dietę, nawet te sprawdzania są powierzchowne i najgorsze że przesyłają listę suplementów, ludziom którzy mają zespół metaboliczny więc i chorą wątrobę.Nikt za nic tu nie odpowiada... jakaś "Gosia", "my " nawet nie wieadomo kto to jest Radzę czytać ten regulamin starannie że: ZA NIC NIE ODPOWIADAJĄ!!!!!! Za nic.

Katarzyna
@Ewa

Rozumiem że piszesz jako klientka? Ja zajrzałam tu żeby poznać opinie o firmie jako pracodawcy. Może ktoś napisać na jakiej umowie się tu pracuje? Wypłaty są w terminie? Od czego zależy ich wysokość? Z góry dziękuję za odpowiedź

Karo
@Bartek Szemraj

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Emilia

Fajnie, że usługi świadczone przez firmę, faktycznie pomagają :) Szukam pracy recepcjonistki. Może ktoś mi podpowie czego można oczekiwać od firmy? Zarobki na tle innych miejsc wypadają konkurencyjnie? Umowa o pracę, najlepiej na czas nieokreślony do zrealizowania?

Sylwia

Elwira 85

O strefie przemian , dowiedziałam się z neta ,ktoś poprostu polecił, myślę No dobra sprobuje z podejściem negatywnym , bo pewnie znowu jakąś lipa. Poczekałam na jadłospis i treningi i 8.05 zaczelam ...od pierwszego dnia zakochałam się w jadłospisach, trzymałam się cały tydzień. Następny tydzień, zaczelam już sama dobierać sobie posiłki. Co najdziwniejsze ĆWICZĘ ???? ćwiczenia są do zrobienia A leniuch ze mnie i daje rade ???? A co najlepsze brzuch niknie ...ten mój balon o którym myslalam , że mnie nigdy nie opuści:)))))

Jestem w strefiePrzemian dokładnie rok i 3m.ce. Zdrowe odżywianie które proponują jest na prawdę smaczne, interesujące, lekkostrawne. Bez twarogu i mozzarelli można żyć. Już po miesiącu, pozbyłam się różnego rodzaju dolegliwości, bóli stawów, głowy , które mi towarzyszyły od wielu lat. Teraz mogę spać w nocy! Mam więcej energi, lepszą cerę Nauczyłam się zdrowo odżywiać, myśleć. Utrzymuję wagę bez problemu. Komponować posiłki bez stresującego warzenia składników I liczenia kalori. BO TO TU WŁAŚNIE O TO CHODZI! Treningi są dokladnie dostosowane do moich potrzeb. Efekty Top. I co też najważniejsze - kontakt z dietetykami, czy nawet z Bartkiem I Anią, po prostu JEST! ONI SĄ, I STANIEJĄ. I jak tylko mam pytanie, problem do rozwiązania, czy potrzebuję wsparcia w trudnych dniach ONI PO PROSTU SĄ! Polecam absolutnie

marcysss

jestem u nich od stycznia tego roku ????ściągnęłam aplikacje i wykupiłam teraz pakiet metoda Kolasińskiej na płaski brzuch. od stycznia jak zaczęłam cwiczyc widzę różnicę, lepsze samopoczucie, skóra ujędrniona, sylwetka wyszczuplila, kilka cm zgubione z najważniejszych miejsc ???? aaa powiem ze nie mam żadnej diety a waga utrzymuje się taka sama od stycznia,poprostu trzymam się kilku wskazówek Bartka których udziela na Instagramie????????wszystkie ich ćwiczenia są krótkie, szybkie do wykonania nawet przy dwójce dzieci ???? polecam ich ???? bardzo pozytywni ludzie, przekazują bardzo dużo wiedzy????????

Na jakie benefity można liczyć w Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.?

Alicja

To chyba dobrze, że praca lekka i nie sprawia trudności, prawda? Co dokładnie masz na myśli odpisując poprzez kopiowanie, odpisujesz na pytania klientów czy jak, jakiego stanowiska pracy to dotyczy? Mówisz, że nie ma akurat benefitów, to w jakim razie ile płacą podstawy?

Asia P****

Cześć, tak sobie czytam te opinie i szkoda mi Ani i Bartka i Strefy…mam wrażenie że ludzie nie czytają jak wygląda współpraca w Strefie przemoan i przez to po tem sa takie pretensje. Jestem przez prawie 1,5 roku w Strefie i biorac pod uwage co dostalam za tak niska cene to jestem w szoku - pozytywnym. Bardzo, bardzo polecam!

Serio?
@Asia P****

Płacisz pieniędze za przepisy GOTOWE, treningi to sobie możesz nawet na (usunięte przez administratora) zrobić na free, a nie płacić za takie coś.. Przecież to nie jest dieta, tylko gotowy katalog przepisów gdzie wciskają ludziom

@Serio?

Widać, że totalnie nie rozumiesz naszej współpracy. Opisałem ją w innym komentarzu, w skrócie są różne opcje, najczęściej nasi podopieczni bazują na naszych przepisach i co tydzień wysyłają raport informując nas co jedli a my to sprawdzamy i mówimy co robić/zmienić aby mieć jak najlepsze efekty. Ten model współpracy działa u nas od lat i dzięki niemu właśnie zdobyliśmy dużą popularność. Niestety trafiają się osoby takie jak właśnie tutaj, które wyobrażały sobie coś innego. My uczymy zdrowego odżywiania:)

Serio?
@Bartek Szemraj

Oczywiście, że jej nie rozumiem bo gdybym miała filmik który powinien być na stronie - głównej, a tego filmiku nie było, więc.. zostałam wprowadzona błąd. To nie jest mój obowiązek, abym każdy "kanał" patrzyła i całą stronę, aby zobaczyć na czym to polega. Na stronie głównej tego nie ma, więc tutaj wina jest po "strefie przemian" a nie po stronie Konsumenta. Gdybym miała ten filmik na stronie głównej, to w ogóle bym się nie zdecydowała na zakup. Ale najlepiej kasę wziąć, udawać że to Konsument źle zrozumiał na czym to polega. Nie wiem jak Bartku, możesz jeszcze brnąć w te kłamstwa, błąd jest po Waszej stronie - strefa przemian. To przedsiębiorca ma zapewnić konsumentowi dostateczne informacje o usłudze, a nie domyślać się! Żenujące jest dalsze komentowanie, proszę się cieszyć, że kasa wpadła przynajmniej. Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie w związku wykształcenia dietetyk która jest na strefie przemian. Na stronie piszę że główne wykształcenie to (magister) Technolog żywności i żywienia, jeśli chodzi o ten kierunek to głównie jest to: wyroby, procesy i maszyny technologii produkcji, co się dzieje z produktem. Pytanie: Jak to ma się do układania jadłospisu do osób pod konkretne jednostki chorobowe, gdzie osoba nie na wykształcenia kierunkowego? Czy osoba która ma studia podyplomowe - 2 letnie, może nazywać się dietetykiem która ma pojęcia o dostosowaniu diety pod konkretną osobę i jednostki chorobowe? Czyli wystarczy 2 lata zrobić studiów podyplomowych i być dietykiem świetnym, do tego układać indywidualną dietę? Oczywiście, w świetle prawa, nie ma odgórnych przepisów, ale mam wątpliwości co do osoby która jest dietetykiem i nie mam zaufania co do takich osób, które mają 2 letnie studia i są ekspertami w dietetyce, a główny kierunek to Technolog żywności i żywienia, to jest całkiem inny kierunek!

Izabela

Widzę tu wiele opinii klientów, no ale co z pracownikami? Chciałabym dowiedzieć się więcej o stanowisko Asystent / Asystentka biura. Tam napisane jest, że wymagana jest znajomość języka angielskiego. I czy na rekrutacji rekruter w jakiś sposób sprawdza znajomość tego języka? Czy wystarczy mieć certyfikat i tyle?

Asystentka
@Izabela

Żeby osobom odpisywać kopiuj-wklej, typu odsyłamy do regulaminu.. i tak każdej osobie?!! To tego nie potrzeba asystentki!

Izabela
@Asystentka

O, wygląda na mało wysiłkową pracę. A ciekawi mnie, jaka jest pensja za taką pracę? Ile miesięcznie można zarobić? Szczególnie chodzi mi o pensję na start?

Klient

Jestem w Strefie Przemian już od dłuższego czasu i jak czytam komentarze poniżej, to nie mogę przejść obojętnie. Ewidentnie osoby niezadowolone to te, które nie rozumieją zamysłu Strefy i jej sposobu działania. Oczywiście, że nie jest to dieta, jak każda inna w Internecie. Ale właśnie dlatego szukacie dalej dietetyka, prawda? Gdyby tamte były skuteczne, wystarczyłoby iść do pierwszego lepszego dietetyka. Strefa ma inne podejście i stąd takie efekty. Jeżeli oczekujesz, że ktoś wykona robotę za Ciebie, a Ty nie będziesz musiała wdrożyć żadnych zmian w swoje życie to nie idź do Strefy. Niestety efekty ma się dopiero wtedy kiedy wykona się kawał ciężkiej pracy, w której Strefa pomaga tak, jak nikt inny. Ciągłe wsparcie, motywacja, zrozumienie i empatia, ale jak trzeba kop w (usunięte przez administratora) Potrafią pochwalić, ale i zwrócić uwagę wtedy kiedy trzeba. Są jak prawdziwi przyjaciele - szczerzy, oddani i chcący dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. Ja polecam z całego serca, bo to pierwszy dietetyk i trener, który zmienił moje podejście do diet i pozwolił na długo utrzymujące się efekty. Strefo przemian- dziękuje za wszystko :)

Jasiek

Polecam bo: - moge pytac ile chce i mam odpowiedz zawsze w ciagu 1-2 dni - jest full przepisow i nie misze sie ograniczac i liczyc kalorii, - rozpisuja mi trening co 2 miesiace(normalnie wczesniej u trenera placilem za kazdy 150 zl) a tu juz w cenie wiec roznica ogromna a treningi nawet lepsse!

Kaja

Jestem bardzo zadowolona: + Ukladam sobie menu wedlug tego, na co mam ochote. Widze, ze niektorym to nie pasuje, ale przeciez sa gotowe zestawy, wystarczy kliknac badz porozmawiac z konsultantem + zrzucilam w miesiac 3kg i wyraznie spadl mi obwod bioder i nog + dobry kontakt z konsultantami, sa dostepni i odpowiadaja na kazde pytanie. Prosze, zrobcie wiecej researchu zanim zakupicie produkt, ktory nie jest dla Was i nie narzekajcie..

Neszka

Witam, dla mnie no poprostu MEGA opcja z tym wyborem jedzonka, właśnie czegoś takiego szukałam i znalazłam to na strefie przemian ! Jestem bardzo zadowolona ! Polecam !

Haha
@Neszka

Płacisz 59 zł za GOTOWE przepisy, które można sobie za free na internecie znaleźć?

Gabi

Witam, Mysle ze Strefa Przemian nie jest dla wszystkich. Są ludzie którzy się tutaj odnajdą i będzie im podobała się "opieka". Wiadomości od osoby która miała się mną opiekować były zawsze milutkie ale tak naprawdę żadnego kontekstu. Kompletnie nie dla mnie. Menu- ok rozumiem ze mam układać sama ale jakoś mi te przepisy nie pasowały. To jak strona jest ułożona... po prostu nie dla mnie. Dlaczego pisze, ponieważ w zeszłym roku w Maju wspaniały marketing Strefy Przemian sprawił ze wykupiłam roczny abonament. Mój błąd ALE już po tygodniu napisałam z prośbą o zmianę na miesięczny. Oczywiście odpwiedz była negatywna, ponieważ otworzyłam niektóre wykłady czy kursy. Wiadomości w tych kursach są podobne do tych które znajdują się na (usunięte przez administratora) (nie tylko u Bartka) Ale dobrze... Teraz mamy Luty - nadal place a od zeszłego roku- Maja - nie logowałem się na ich stronę. Więc pisze jeszcze raz do mojej "opiekunki" z zapytaniem czy może teraz mogę się uwolnić od tego. Odpowiedz oczywiście negatywna. Mam czekać do Maja. W tym momencie to jeszcze 100ka, może nie bardzo dużo ale miałam nadzieje ze dostanę inna odpowiedz. Tak jak mówiłam- mój błąd ale chciałam się tym podzielić bo myślę ze Bartek i jego team powinni trochę inaczej podejść do sprawy.

Prawda
@Gabi

Mnie też ciągle do regulaminu odsyłają, nie dla każdego dieta jest. Wszędzie blokują i niektóre komentarze usuwają negatywne, mnie zablokował Bartek i NIE mogę komentować jego postów, również jak i strona na f.. nie mogę nic napisać na tych stronach. Tak zachowuje się "uczciwa" firma? Pogratulować im jedynie szybkich odpowiedzi i odsyłania do regulaminu, ciągle te same teksty.

@Gabi

Powołaj się na punkt w regulaminie, napisz reklamacje że nienależycie została wykonana usługa. Napisz mi swojego maila, zbieram osoby poszkodowane na drogę sądową.

mon

Nie dostałam wiadomości niestety.

Monicaedi

@Niezadowolona Nie dostałam żadnej wiadomości niestety .

@mon

Napisałam już 10 razy do Ciebie, musisz wejść po prostu w spam bo tam mogą być te wiadomości, a jak nie będzie, to wpisz nazwę firmy i wyskoczy wiadomość. Nic innego nie mogę już zrobić.

Niezadowolona

Napisałam przed chwilą, zobacz nawet spam. Napisałaś w wyszukiwaniach nawet "strefa przemian" jako wszystkie wiadomości na Gmail?

Strefa przemian, nie polecam w ogóle abonamentu, diety. Dieta nie jest układana pod twoje preferencje, spośród wielu przepisów w bazie, dodają je do jadłospisu/planu. Trening personalny to są 10-15 sekund z każdego ćwiczenia pokazanie + kilka filmików takich i to jest wg nich trening personalny. Wiele rzeczy nie lubię, nie jem mięsa, dużo wykluczeń mam, pomimo tego cały czas osoba układa te same diety, nie modyfikuje. Tam jest taka cała baza przepisów i z tej bazy dają do twojego jadłospisu, oczywiście, jakiejś zamienili są, ale słabe. Żadne posiłki mi nie smakowały, napisałam konkretnie co lubię a czego nie, oraz że nie jem mięsa, ciągle w przepisach indyk, kurczak z winogronami (gdzie przy insulinooporności, nie wolno jeść). Jeśli nie lubisz dużo warzyw, owoców, masz uczulenie na gluten, laktozę,i inne jednostki chorobowe.. nie jesz mięsa, to NIE polecam, serio, nie ma dla Ciebie indywidualnej diety, tylko z pośród katalogu dobierają dietę. Sama przejrzałam wszystkie przepisy, niestety, ale nie pasowały mi.. Kontakt z opiekunem jest i to chyba jedyny plus jest. Proszę nie wchodźcie w to, serio

Bartek Szemraj

Hej:) proces personalizacji u nas polega na cotygodniowych optymalizacjach diety, na podstawie raportów, które nam wysyłają podopieczni. MY UCZYMY zdrowego odżywiania. Co do przepisów - wszystkie można modyfikować właśnie w zależności od upodobań, dlatego też dajemy dużą wolność wyboru. Przykro mi, że nie obejrzałaś filmu „Jak korzystać ze Strefy Przemian” bo to by Ci wszystko wyjaśniło, a tak jesteś zdenerwowana, że było inaczej niż myślałaś.

Komentar

Bubel mam na myśli to że ładnie jest tylko napisane a w rzeczywistości nie pokrywa się to. Zatem nie oczekujcie dopasowanej diety pod siebie, bo jej nie będziesz mieć, a jaka kolwiek rozmowa z nimi to udają jakby nic nie widzieli, jakby to mój błąd, że źle zrozumiałam co oznacza "indywidualne" podejście, w sumie "personalizacja". Reklama nie uwzględniona w ogóle, jeśli chcesz płacić za coś co nie spełni twoich oczekiwań, preferencji żywieniowych, to jak najbardziej, polecam, może jakoś lepiej marketingowo by ulepszyli, haha

• Jak się pracuje w Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.?

Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Warszawa

Strefa Przemian Szemraj Kolasińska sp.j.