Opinie o Kapa-Group Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kapa-Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kapa-Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kapa-Group Sp. z o.o. w Komorniki

Mam problem w sprawie możliwości współpracy w firmie Kapa-Group Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje premie? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Ktoś Nowy wpis

Proszę Cię, jakie premie? On ledwo wiąże koniec z końcem. Premie roczne wypłacał nam na raty. Policzył do nich koleżankę, której zawdzięczał największe przychody (ona odeszła, nie wytrzymywala psychicznie - z reszta nie tylko ona), miał jej wypłacić premię, do dnia dzisiejszego do niej nie zadzwonił i pieniądze wziął dla siebie. To jest (usunięte przez administratora), nieprzyjemny gość, a ta firma to jego 3, czy 4 działalność, bo poprzednie upadły. Ścigają go ZUS-y, jest zadłużony. Gdyby nie jego prawa ręka, która wyciąga go ze wszystkich sytuacji, już dawno zamknął by sauny.

Były pracownik Nowy wpis

Hahahaha, a to dobre! Dostaniesz umowę z najniższa krajową - reszta pod stołem. Premie? Ktoś niżej dobrze napisał. Poczytaj sobie. Nabawisz się nerwicy, bo szefu wszystkich szefów ma talent do mieszania Twoich umiejętności i Twojej osoby z błotem. Odkąd odeszłam z firmy okazało się, że na rynku pracy jestem dużo warta, a moje umiejętności prowadzą do sukcesów. Polecam szukać pracy gdzie indziej. Naprawdę są lepsze firmy w okolicy :)

Jeleń Nowy wpis

Pan Paweł - szef to manipulant matacz (usunięte przez administratora). Jeżeli coś nie idzie po jego myśli to zwala winę na pracownika. Jest niemiły do klientów sam kiedyś przyznał że nie lubi kontaktu z nimi. Jest nieprofesjonalny gdyby nie jego prawa ręka to już dawno byłoby po biznesie. Nie placi na czas za towar, ZUS itp. Pracownicy to głownie przyjaciele i rodzina. Inni odeszli lub zostali zwolnieni. Wielkie obietnice tego czlowieka a tak naprawdę nic nie robi. (usunięte przez administratora) z premiami rocznymi. Ma swoją ekipę wazeliniarzy którzy gdy go nie ma jadą po nim równo. Jeżeli Pan Paweł ma długi i do niego dzwonisz z regulacją nie łudź się ze odbierze telefon. Toksyczny człowiek. Po jednego pracownika przyjechało pogotowie bo dostał ataku paniki a on nawet się nie zainteresował. Druga osoba odeszła sama z takimi samymi objawami. Od innych pracowników też słyszysz ze szukają pracy. Praca nigdy nie jest zrobiona na czas być może dlatego ze ekipa na magazynie ma inne rozrywki ktorych jest swiadomy pan Paweł. Najlepsze hasło szefa wszystkich szefów "naraziles/łaś firmę na straty" ma swoje własne statystyki i obliczenia. Trzeba bardzo na go uwazac. Nie polecam tego miejsca ze względu na niego. Umowy i wynagrodzenia to też jedno wielkie matactwo. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kapa-Group Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Kapa-Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kapa-Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kapa-Group Sp. z o.o.?

Kapa-Group Sp. z o.o.
  • Poznańska 150