Opinie o Splendid Fleet Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Splendid Fleet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Splendid Fleet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Splendid Fleet Sp. z o.o. w Kraków

Kamil

Pracuję tutaj od 2 lat, nigdy nie było problemu z wypłatą, a z biurem zawsze można się dogadać. Polecam

@Kamil

Jest tam kilku pracowników którzy są tu długo. I widziałem jak są traktowani.... Specjalnie. Więc dobrze się wbili w firmę lub poprostu znajomi ... Za pewne i Ty jesteś jednym z tych. Albo znajomy, albo dużo siedzisz w aucie.... Widać że zaczęły się nagle pojawiać dobre opinie o tej firmie, po tym jak sama firma się odezwała. To jeszcze bardziej świadczy o tym że jesteście " posłani ????"

Pracowałem na początku roku, fajna praca aby dorobić sobie jeszcze do wypłaty przy pracy na pełnym etacie. Nowe samochody, przyjemna praca i można poznać dużo osób.

(usunięte przez administratora) unikać z daleka. Od grudnia nie dostałem pieniędzy za swoją pracę. Nie mam z czego zapłacić zobowiązań bo mimo tego, że wypłatę powinno się dostawać raz w miesiącu to uzależnia się ją czy ustalisz grafik na przyszły miesiąc. do tego bez przestawienia żadnych argumentów szef aka (usunięte przez administratora) Piotr P. Szantażuje mnie i nie wypłaca uporczywie moich pieniędzy a jest tego ok 4500 zł Unikać jak ognia. Jutro idzie przedsądowe wewzwanie do zapłaty..... Plus do tego zostali dziś zgłoszeni do kontroli ZUS bo przez 2 miesiące jeździłem na czarno bez żadnego ubezpieczenia. Zgłoszony do ZUS byłem do końca stycznia 2022 Poszukaj sobie innej firmy do pracy bo szkoda nerwów. nie pozdrawiam - Michał

Niki

Również nie polecam. Począwszy od zarobków i złodziejstwa, poprzez organizacje firmy kończąc na tym, że prosisz się o swoje pieniądze. Przychodzi 15sty, musisz coś zapłacić? Mieszkanie, ratę? Daruj sobie pracę tutaj bo wynagrodzenie na CZAS to wymysł, dostajesz je grubo po fakcie i terminie. Urlop? Wolny dzień? Pewnie że tak. Ale najpierw zapłacisz 200zł kary za to, że nie pojawiłeś się po auto. Nic nie może Ci wypaść, nie możesz nic sobie zaplanować, bo nawet jak chcesz zgłosić UŻ to nie ma komu go zgłosić, więc i tak wychodzisz na minus. Przypominam tylko, że to gów%iana praca o umowę zlecenie, więc nie dajcie traktować się jak parobki do jeżdżenia. W biurze kompetencje są zerowe... to aż śmiech, bo oczekujesz fachowej i rzetelnej pomocy a dostajesz nie powiem co na co. Nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) kłamią, obgadują. Zastanówcie się czy warto zacząć z kimś pracę jeśli na dzień dobry jesteśmy oklamywani i skubani ze swojego czasu i pieniędzy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Splendid Fleet Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
8zł/h

Zarobki 8zł/h! Obiecują 300zł na zmianę... Z czego ok.150zł to prowizja dla nich 50-70zł to koszty paliwa, za które płaci kierowca I dla kierowcy za 12h zostaje 80-100zł :) Przy dobrych utargach w średniej (rzeczywisty zarobek kierowcy ok.25% z 300-350, czyli grubo poniżej mininalnej)

zone

Firma mydli oczy pracownikom. Na każdy miesiąc nowa umowa. Wypłaty są realizowane tylko gotówką, często wydawane z opóźnieniem. Nie szanują Twojego czasu. Ogólnie nie polecam :/

@zone

Potwierdzam

@zone

Kto teraz płaci gotówką? Podejrzewam że pewnie nie odprowadzają żadnych składek jak nie ma umowy i przelewów. Dowiadywałeś się w kadrach czy zatrudnienie w ogóle jest legalne???

Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Splendid Fleet Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Splendid Fleet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Splendid Fleet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Splendid Fleet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 24 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Splendid Fleet Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wielicka 181A lok. 33
    30-663 Kraków
  • NIP: 6793190204 REGON: 384437759 KRS: 0000805362

Splendid Fleet Sp. z o.o.