Opinie o Enbotic Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Enbotic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enbotic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enbotic Sp. z o.o. w Tarnów

Kamila Nowy wpis

Firma Enbotic to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta oraz wykazujących zaangażowanie, rzetelność i terminowość w świadczeniu swoich usług. Firma posiada potencjał, ciagle się rozwija oraz profesjonalne podejście do pracy. Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Stawiają na dobry kontakt z klientem i funkcjonalność projektu. Doceniając walory firmy mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom jak i osobom ubiegającym się o zatrudnienie.

Krystyna Nowy wpis

Kiedyś jeszcze pisali o braku pracy ale z tego co widzę na stronie szukają na dwa stanowiska. Przybliży ktoś warunki jakie w praktyce wchodzą Konstruktorom tutaj? I jakie stawki, bo nie podali?

Obecnie firma Enbotic Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Kierownik. Czy ktoś składa CV?

Mariusz Nowy wpis

Nie mają zleceń jak na ten moment. Głównie działają jako podwykonawca.

Arek

Co możemy napisać, teraz jak pracy brak a niedługo będzie gorzej. Lekkie problemy, lecz nie często się to zdarza.

Mariusz
@Arek

Możesz rozwinąć tą myśl ? Czy to znaczy, że są problemy z wypłatą wynagrodzenia ? Tak to wyłoniło się z firmy Auspol to udało się wyszukać - ten sam budynek i adres.

Krystyna
@Mariusz

A co chodzi z tym całym Auspolem, bo nie wiem?

Alina
@Krystyna

w tym samym budynku są obie firmy i to samo nazwisko

Lidia Nowy wpis
@Alina

A czemu dwie firmy są w jednym budynku? Wyjaśnisz, bo nie jestem w temacie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Enbotic Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
lasior

Firma szuka konstruktora, Jakie warunki pracy? Jak wygląda praca w firmie? Firma to odłam auspol-a?

Krystyna
@lasior

A po czym wnioskujesz tego auspola?

adam

jak wam się pracuje ? czy firma nie ma problemów z płaceniem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Enbotic Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Enbotic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enbotic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enbotic Sp. z o.o.?

Enbotic Sp. z o.o.