ALMA MARKET S.A.

Katowice

Opinie o ALMA MARKET S.A.

ekstra

szkoda tylko, że na tego zastępce kierownika nie piszą kompletnie, co Alma oferuje w zamian. Rozumiem, wymagania nie są wygórowane i tak naprawdę mogą mieć na pęczki chętnych, ale mogliby chociaż w ofercie określić jaką umowę oferują człowiekowi.. :)

GOĆ

...jest to kolejny market, który "bawi się" czyimś kosztem, a wielce zorientowany jest na potrzeby klienta. Kolejna "marketingowa ściema". Praca w tym "pseudo-markecie" musi być bardzo frustrująca, skoro co ok. 3 miesiące ten "pseudo-market" przeprowadza, albo "ściemnia"-"pseudo-rekrutacje". Nie będę ani pracownikiem tego "pseudo-marketu", ani jego klientem, bo cenię sobie jasne sytuacje, a nie udawanie i fałsz......

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy ALMA MARKET S.A.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o ALMA MARKET S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMA MARKET S.A.