Opinie o Premium Sales Group Sp. z o.o. w Niemodlin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premium Sales Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Premium Sales Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Sales Group Sp. z o.o. w Niemodlin

Jeśli już ktoś o to szkolenie się pytał to wiem, że szukali kiedyś kierownika sprzedaży i w zakresie obowiązków właśnie one się znalazły, tak samo jak coaching i tym podobne. Nie wiecie może czy nie będą jeszcze potrzebować kogoś na to stanowisko? chce się dowiedzieć jakie są szanse na pracę oraz jak się zarabia, bo spełniam wymogi

Tymon

Na pytanie o zarobki padła tu na początku odpowiedź, że wszystko zależy od doświadczenia i negocjacji. Czy więc nie ważne jakie doświadczenia, ale ważne żeby był papier, że gdzieś się było, coś się robiło, czy może faktyczne umiejętności na tu i teraz liczą się przede wszystkim? Co konkretnie brane jest pod uwagę w kontekście zatrudnienia i ustalania pensji zasadniczej dla montera instalacji fotowoltaicznych? Bo z forum wiem już, że praca jest od pon - piąt., i na UoP na czas nieokreślony.

Były pracownik Nowy wpis
@Tymon

W PSG masz dwie wypłaty, jedna pod stołem a druga na konto. Liczy się co wypiszesz w CV bo zarząd tej firmy zupełnie nie zna się na tym co robi.

A.B. Nowy wpis

To nie PRL, żeby takie rzeczy się działy, zwłaszcza przy pełnej ksiegowosci i rozliczaniu z przedstawicielami. Nidy nikt mi nie zaproponowal czegos takiego, wiec uznalbym to jako wredny komentarz

Cześć, czy nadal młodszy specjalista ds. wsparcia windykacji ma możliwość pracy hybrydowej, tak jak pisali w ogłoszeniu z września? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć, czy firma zapewnia narzędzia do takiej pracy z domu. Może być problem, nie mam tutaj biura domowego :D Ale perspektywa takiej pracy mnie kusi, bez codziennego dojazdu.

Krzysztof Fotowoltaiczny

Praca bez wskazanego zakresu obowiązków, żadnej ustalonej struktury wewnątrz firmy. Jedna osoba odpowiedzialna za wszystko. Brak możliwości podejmowania samodzielnych decyzji.Wypłaty pod stołem, praca na czarno i brak BHP to codzienność w PSG. Jakość montaży to absolutne (usunięte przez administratora). Po zwolnieniu nie wypłacają pieniędzy. Szef stosuje (usunięte przez administratora)na pracownikach. Omijajcie szerokim łukiem.

Marko
@Krzysztof Fotowoltaiczny

Pracuje jako monter instalacji fotowoltaicznych około 1,5 roku w PSG i czytając ten wpis wydaje się ,że ten kto to pisze chyba firmy pomylił :-) lub ma coś za uszami:-) - wypowiem się jako monter bo innych pracowników to w sumie mało znam i nie wiem jakie warunki mają Moja wypłata zawsze na czas!!!! jasne warunki premii, mam umowe o pracę na czas nieokreślony, wolne soboty, zapłacone za obiady w zimie i delegacji. Dodam że jest to moja 3 firma fotowoltaiczna i wcześniej trafiałem gorzej. BHP- się nie wypowiem bo się nie znam ale kierownik montaży bardzo mocno naciska na szelki, kaski itd. A jakość montaży każdy kto ma trochę oleju w głowie sprawdzi w googlu.a nie będzie czytał opinii kogoś kto się wypowiada bez nazwiska. Podaje zatem link do opinii od klientów firmy PSG można poczytać i wyrobić sobie zdanie https://www.google.com/search?q=psg+ekoenergia+opinie&sxsrf=AJOqlzXyZjV8JfhR4kuFAINbv_FYrDTWWA%3A1673904312495&ei=uMDFY_vcHZKQ9u8P2NKemAg&gs_ssp=eJzj4tVP1zc0LMzLKbSwzDA0YLRSNagwMTc0TDJNSkwxNzYxskhMszKoMEs2TDY1NzNPTjIzMDOyNPUSLShOV0jNzk_NSy1Kz0xUyC_IzMtMBQBHkhcH&oq=psgekoenergia&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQARgCMgcIIxCxAhAnMgcIABCABBAKMg0ILhCABBDHARCvARAKOgoIABBHENYEELADOgcIIxCwAhAnOg0ILhCABBDHARCvARANOgYIABAeEA1KBAhBGABKBAhGGABQuAdYvQ9g3T5oAXABeACAAdgCiAH7CpIBBzAuMy4xLjKYAQCgAQHIAQjAAQE&sclient=gws-wiz-serp

Hani
@Marko

Jestem klientem, mam pompę ciepła od PSG - wszystko jest ok. fajny kontakt z Panem Sebastianem - polecam usługi!!! Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, widziałem że rekrutują teraz na handlowców, wie może ktoś ile możne zarobić tam handlowiec ?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Premium Sales Group Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Specjalista d.s. wsparcia windykacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Byłam na rozmowie

W sumie to jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko księgowej i przyznam szczerze jestem pozytywnie zaskoczona spotkaniem które odbyło się w fajnej atmosferze, w czystym biurze w Niemodlinie. Spotkanie było z dwoma Paniami - chyba właścicielka, i kadrowa. Z tego co pamiętam to chyba mają biuro księgowe i ze względu na rozrost firmy szukają kogoś na stałe ze znajmością Optimy. Nic więcej nie umiem powiedzieć, chodź wrażenia z samego spotkania mam pozytywne. A>L

@Byłam na rozmowie

Właśnie jestem ciekawa pracy w dziale kadr. I mnie interesują, jakie konkretnie pytania padały podczas tej rozmowy kwalifikacyjnej? Czy pytali lub testowali znajomość konkretnego programu do księgowania itd.? Było zadanie rekrutacyjne jakiekolwiek?

W firmie Premium Sales Group Sp. z o.o. podobno płacą nawet 12000 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na projektant? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: projektant.

Jacek

Skąd w ogóle takie informacje mielibyście? Trzeba na rozmowę pójść i zobaczyć. wszystko w zależności od doświadczenia i negocjacji

Wiktoria

Ktoś tu pisał, że praca podobno bez umowy a ja na stronie widzę, że szukają samodzielnej księgowej i nawet opcja b2b jest... Ma ktoś jakąś opinię na temat pracy w księgowości w firmie? Ile osób aktualnie jest na dziale? Szukają ze względu na rotację czy się rozrastają?

Przykra prawda
@Wiktoria

Szukają bo chcą zrezygnować z biura księgowego - jedna osoba jest w księgowości Sa ostre braki kadrowe Ostatnią Ksiegowa zwolnili bo jest taki (usunięte przez administratora) i brudy, ze nikt takich brudów na siebie nie weźmie Powiedzenia

Luki
@Przykra prawda

Miałem przyjemność współpracować z firmą jako niezależny doradca B2B, sprzedawałem instalacje fotowoltaiczne. Już w sumie nie współpracuje z powodu zmian w prawie w 2022 roku i już mniej wtedy mi się to opłacało. Moja wypłata zawsze była wypłacana na czas, ceny instalacji konkurencyjne a montaże zupełnie poprawnie wykonane i były polecenia. Widzę, że znów zmiany w prawie maja ponownie się zmienić na lepsze - wchodzą pompy ciepła - być może pewnie wrócę do współpracy. Klienci których obsługiwałem dzwonią pytają czy ja mam też pompy z tego co wiem to firma weszła też w pompy. Polecam tą firmę jako sprzedawca i były współpracownik.

@Przykra prawda

Oooo, czyli jakby tworzą nowy dział księgowości w firmie, tak? Super. A czy będą jeszcze jakieś rekrutacje do tego działu? Mnie chodzi o posady juniorskie, aby zdobyć doświadczenie. Wiecie czy będą szukać kogoś takiego?

A.W.
@Anna

Widziałam na ich stronie www informacje o rekrutacji, ale najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy, może jest jakaś opcja juniora czy stażu. Ja brałam udział w procesie rekrutacji, było super ale jednak nie wyszło przez moje sprawy prywatne.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Sales Group Sp. z o.o. - Niemodlin

• Jak się pracuje w Premium Sales Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Sales Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Premium Sales Group Sp. z o.o.
  • Opolska 39
    49-100 Niemodlin

Premium Sales Group Sp. z o.o.