Opinie o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Konsmetal-Szg Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsmetal-Szg Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Konsmetal-Szg Sp. z o.o. na część etatu?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@konsmetal.pl.

KONSMETAL Nowy wpis

Zarobki w firmie Konsmetal są bardzo dobre w porównaniu do średniej rynkowej. Z tego względu wydaje się, że w wyjątkowych sytuacjach warto było poczekać na wynagrodzenie nieco dłużej. Jeśli taka sytuacja się zdarzyła, to pracownicy byli zawsze informowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie zdarzyła się sytuacja, aby pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia.

Wplatomat

Firma, która jak się pomyli to zapłaci na czas, a niestety myli się rzadko. Niepoważne zarządzanie. Jak ktoś lubi pracować za darmo jak najbardziej polecam.

sejf Nowy wpis
@Wplatomat

potwierdzam powyższe, trzeba się prosić o pieniądze, nie polecam współpracy zarówno jako współpracownik jak i klient.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konsmetal-Szg Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.