Opinie o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Konsmetal-Szg Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsmetal-Szg Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. w Warszawa

klient Nowy wpis

Polecam ten sklep do udanych zakupów. Wysoki profesjonalizm obsługi. Towar wysokiej jakości. Zakupiliśmy szafę do przechowywania dokumentów niejawnych. Na pewno wrócimy tam na inne zakupy Wysoka jakość produktu, profesjonalna obsługa, precyzyjna informacja, uprzejmość i życzliwość w stosunku do klienta - czego można chcieć więcej. Polecam wszystkim.

Ex pracownik Nowy wpis
@klient

A to dobre ;) Nie ma jak autoreklama! Polecam opinie google - tam cała prawda czarno na białym! I nie jest problem w ludziach, którzy obsługując klientów robią wszystko co mogą - problem w tym, że firma (usunięte przez administratora) i własnych pracowników i klientów. Pracownikom nie płaci wynagrodzeń, a klientom nie wysyła opłaconego towaru. Naprawdę wstyd, że ktokolwiek napisał, że poleca tę firmę.

Pio Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. !!!!!!!!!!!!!! Po zakupie towaru firma nie przesłała we wskazanym terminie towaru. Towar nie został również wysłany w innym wskazanym przez firmę terminie. Po wypowiedzeniu umowy zakupu na odległość sklep anulował zamówienie i zobowiązał się do zwrotu pieniędzy w terminie 14 dni. Po upływnie 1,5 miesiąca sklep w dalszym ciągu nie zwrócił pieniędzy oraz nie odpowiada na wezwania do zwrotu w związku z czym zostały podjęte kroki prawne wobec sklepu. W podobnych przypadkach polecam gromadzenie korespondencji ze sklepem

Były Nowy wpis
@Pio

Firma wykorzystuje ludzi , nie płaca za wykonaną usługę Brak kontaktu Banda (usunięte przez administratora)

goltras

nie płacą przewoznikom brak kontaktu unikać szerokim łukiem

Witam. Miałam nieprzyjemny zaszczyt pracować w tej firmie. Potwierdzam, wynagrodzenia nie były wypłacane wcale lub szły i dalej idą w połówkach. Co na to PIP? Chyba tam ręka rękę myje. Dział HR? To porażka, ten dział, nazwijmy ten dział Pani (usunięte przez administratora), informował mailowo o takich działaniach od wielu miesięcy. Powtarzające się maile o tej samej formule. Lub nawet czasami ich brak. Moje próby kontaktu z tą firmą mailowe jak i listowne zostały bez odzewu za to Pani Dorotka lubi dzwonić i straszyć. Wiele pracowników odeszło, karą za odejście było niewypłacenie ostatniego wynagrodzenia. W tej firmie toczy się nie jedna sprawa, a parę set postępowań o niewypłacenie wynagrodzenia czy brak zwrotów za nie wyprodukowane szafy lub sejfy. Firma wyłudza pieniądze. Czy to kredyty czy sprzedaż w sklepie internetowym. Wszyscy o tym wiedzą tylko gdzie jest Policja?! Wystarczy przesłuchać pracowników. Konsmetal to kilka powiązanych spółek, które są bardzo zadłużone. Komornik czy Policja w tej firmie jest traktowany jak coś normalnego. W mojej sprawie wygrałam. Ale co z tego, skoro jest nakaz zapłaty, a nowa Pani Prezes (Chyba tylko w KRSie) nie szanuje wyroków Sądowych. Można poczytać w Internecie jak Pan Jerzy Kowalewski puścił na dno wiele wspaniałych firmy. Moja rada? Unikać współpracy z tą firmą. A Klientom radzę poszukać gotowych wyrobów u konkurencji. Tu stracicie swoje pieniądze. Co do przyszłości tej firmy? Nie widzę jej. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Oraz osobę która miała odwagę napisać "Dla właściciela i pseudo zarządu czyli jego dzieci"

Były pracownik 2

Wszystko co poniżej to sama prawda. Sprawy w PiP, sprawy w sądach i innych urzędach z powodu niepłacenia. Niepłacenia pensji, faktur, generalnie wszystkiego. Wynagrodzenia płatne w ratach z wielomiesięcznym opóźnieniem - to norma Konsmetal. Brak płacenia wynagrodzeń pracownikom, którzy w rozpaczy finansowej szukają innej pracy - to też norma Konsmetal. Poczytajcie komentarze na google - naiwni klienci zamawiają sejfy w ich sklepie internetowym. Terminy wysyłki wydłużane są w nieskończoność, a anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy graniczy z cudem. (usunięte przez administratora) Mają również swoich żołnierzy, którzy pracują tam od kilkunastu lat i nie potrafiliby się odnaleźć na normalnym i uczciwym rynku pracy. Tych też polecam omijać, a szczególnie szefową tak zwanych (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Konsmetal-Szg Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
KONSMETAL

Zarobki w firmie Konsmetal są bardzo dobre w porównaniu do średniej rynkowej. Z tego względu wydaje się, że w wyjątkowych sytuacjach warto było poczekać na wynagrodzenie nieco dłużej. Jeśli taka sytuacja się zdarzyła, to pracownicy byli zawsze informowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie zdarzyła się sytuacja, aby pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia.

sejf
@KONSMETAL

nie prawda, wystarczy zapytać byłych pracowników którzy w sądzie muszą walczyć o swoje należne wynagrodzenie

@sejf

Szanowna Pani/Szanowny Panie, wszyscy nasi Pracownicy otrzymują wynagrodzenie za wykonaną pracę i żaden z Nich nie walczy i nie musi walczyć w sądzie o swoją pensję. Nie jest więc prawdą Pani/Pana komentarz. Szanując naszych obecnych, jak i byłych Pracowników oraz dbając o dobry wizerunek naszej firmy, nie chcielibyśmy pozostawić tej sytuacji bez wyjaśnienia, dlatego uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem HR.

Elżbieta
@sejf

Hej, a skąd masz takie info? Pracujesz tam teraz, albo pracowałeś? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej walki w sądzie - udało się wywalczyć wynagrodzenie?

Iza

To w takim razie skąd oni biorą pomysły, żeby pisać takie rzeczy? Kontaktowali się może i sprawa jest wyjaśniona?

***** ***
@KONSMETAL

Niestety to co tu zostało napisane nie jest prawdą. Ta firma od wielu miesięcy nie wypłaca wynagrodzenia ani na czas ani w całości - dzieli po pol i płaci kiedy chce. Ikt nic nie mówi, nie odpowiada na pytania kiedy będzie płatność. Pracownicy odchodzą i zgłaszają to przestępstwo do PIP ale nikt sobie z nakładanych kar nic nie robi. Czas odejść a firmę radzę omijać szerokim łukiem!

@***** ***

Naprawdę zakładane były tutaj jakieś kary z pipu? Jakie konkretnie i za co jak już?

***** ***
@Iza

Tak, w ostatnim czasie przynajmniej 2 sprawy w PIP za notoryczny brak płatności na czas i wypłaty połowy wynagrodzenia, a druga połowa jak firma uzbiera na pensje... tak jest co miesiąc, z tego powodu zwolnili sie tez niektórzy pracownicy z efektem natychmiastowym. Ile można czekać na swoje pienidze? Zero informacji od właściciela czy pani prezes, zero przepraszam - zwyczajny brak szacunku do pracownika.

Magdalena
@***** ***

A napiszesz, o jakich stawkach jest mowa? Żebyśmy się zrozumieli, przy pensji 10K brutto otrzymanie połowy pozwoli przetrwać miesiąc. Przy najniższej krajowej - wiadomo. A firma tu utrzymuje, że na pensje "warto poczekać". Poznam konkret?

Sznowny klijent

Ponad pol roku czekałam na zakupiony sejf, zwykły, z regularnej produkcji, zmówienie miało być zrealizowane w max 8tyg. O kolejnych oddalających mnie od posiadania zamówionego produktu terminach dowiadywałam się dopiero gdy pisemnie upominałam się o zamówiony towar po wcześniej wskazanym przez firmę terminie. Pisano do mnie "szanowny kliencie" i odsuwano date realizacji o kolejny miesiąc zapewniając ze teraz to już na pewno i na 100%. Ostatecznie po ponad pol roku odstąpiłam od umowy ze względu na nie wywiązanie się z niej prze firmę Konsmetal wzywając do zwrotu środków, oczywiście termin na ich zwrot minął i będzie trzeba o nie walczyć przed sadem. Wiec absolutnie jestem w stanie uwierzyć w opinie o nie płaceniu pracownikom.

Jak wygląda ścieżka kariery w Konsmetal-Szg Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

W tej firmie? Nie ma szans nie tylko na karierę ale także na wynagrodzenie. Nie płacą już chyba nikomu, ani na etacie ani na zleceniu. Uciekać i trzymać się z daleka. Firma zadłużona, wykorzystuje naiwność ludzi.

Iza

Jak mogą nie płacić? Tzn., że w firmie jest pusto i nikt już nie pracuje czy o co chodzi? Faktycznie się zamykają?

Jakie wartości są cenione w Konsmetal-Szg Sp. z o.o.?

Wartości? Dla właściciela i pseudo zarządu czyli jego dzieci nie ma żadnych wartości. Wykorzystywanie pracowników, notoryczny brak płatności pensji, zadłużenia w ZUS, sprawy w PIP, naciąganie klientów którzy naiwnie płaca i po kilka miesięcy czekają na swój towar bo pieniądze się „rozpływają”. Z daleka od tej firmy.

Czy jest możliwość pracy w Konsmetal-Szg Sp. z o.o. na część etatu?

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@konsmetal.pl.

Wplatomat

Firma, która jak się pomyli to zapłaci na czas, a niestety myli się rzadko. Niepoważne zarządzanie. Jak ktoś lubi pracować za darmo jak najbardziej polecam.

sejf
@Wplatomat

potwierdzam powyższe, trzeba się prosić o pieniądze, nie polecam współpracy zarówno jako współpracownik jak i klient.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsmetal-Szg Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Konsmetal-Szg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsmetal-Szg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsmetal-Szg Sp. z o.o.?

Konsmetal-Szg Sp. z o.o.
  • Konwiktorska 4