LTG Cargo Polska Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LTG Cargo Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!
LTG Cargo Polska Sp. z o.o. należy do litewskiego operatora transportu kolejowego AB „LTG Cargo“, który jest częścią największej w krajach bałtyckich grupy kolejowej AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) i zajmuje 10 miejsce pod względem wolumenu transportu ładunków w Unii Europejskiej (UE) Jesteśmy bliżej naszych klientów, dzięki czemu szybciej reagujemy na zmiany na rynku.
Cieszymy się, że dołączając do społeczności GoWork będziemy mogli rozwijać się dzięki Waszym uwagom i podziękować za każdy miły komentarz. Wszelkie komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Śledząc nasze konto będziecie informowani na bieżąco o nowych rekrutacjach oraz ważnych wydarzeniach w naszej firmie.
Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszej strony:
Pozdrawiamy
Zespół LTG Cargo Polska Sp. z o.o.

@SPOWNIK

Jak najbardziej! Zachęcamy do przesłania swojego CV poprzez portale ogłoszeniowe lub bezpośrednio na rekrutacja@ltgcargo.pl.

Bogusia Nowy wpis

Witam. Tak jak zostało już wcześniej wspomniane warunki pracy ustala się indywidualnie na rozmowie. Ale czy przed nią mógłby mi ktoś opisać jak wygląda praca spedytora intermodalnego i czy warto aplikować na to stanowisko? Zainteresowała mnie oferta ze strony i chce się upewnić

Ciekawy Nowy wpis

Witam chciałbym się dowiedzieć czy przyjmujecie rewidentów ustawiaczy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w LTG Cargo Polska Sp. z o.o.?

Czy do dziś ten wspomniany dynamiczny rozwój trwa? Od paru miesięcy nie pojawiały się opinie a zastanawiam się czy od kolejnego roku będzie można przyjść na przyuczenie? Czy Pracodawca pomoże wyrobić licencje przyszłym maszynistom?

Obecnie prowadzimy rekrutację Maszynistów, którzy posiadają zarówno licencję jak i świadectwo.

@LTG Cargo Polska Sp. z o.o.

Właśnie widziałem ofertę pracy. Napisano, że oferujecie atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne oraz inne dodatki. Istnieje szansa na podanie tutaj widełek płacowych? Co kryje się pod słowami inne dodatki?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w LTG Cargo Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. angielskiego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Z jakich przyczyn na pięć wystawionych teraz ofert podane są widełki jedynie przy recepcji? Parę miesięcy temu nawiązywano do procesu rekrutacyjnego dla specjalisty ds. logistyki i jak widać ponownie wystawiona została oferta na to stanowisko. czy przedziały płacowe są wam znane?

Ze względu na dynamiczny rozwój Spółki, na większość stanowisk dla których prowadzona jest rekrutacja jesteśmy otwarci na różny poziom doświadczenia kandydatów, rozważamy zarówno osoby bez doświadczenia jak i z wieloletnim stażem w branży - poziom wynagrodzeń jest więc różny i omawiany jest indywidualnie z każdym kandydatem.

Matfly

Czy LTG będzie mieć swój oddział utrzymania taboru?

Krzysztof

Mam zapytanie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem przyszłych maszynistów z licencją po kursie na licencję maszynisty ?

@Krzysztof

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój poszukujemy przede wszystkim Maszynistów posiadających już wcześniejsze doświadczenie zawodowe, jesteśmy jednak otwarci również na kandydatów bezpośrednio po zdobyciu licencji maszynisty - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@ltgcargo.pl.

Dzień dobry; Czy są Państwo zainteresowani zatrudnieniem dyspozytora?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Specjalista ds. transportu i logistyki w LTG Cargo Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Bartek

Witam czy szukacie Państwo ludzi do pracy na stanowisku dyspozytora bądź kierownika zmiany? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest on - line?

Joanna
@Bartek

Z tą rozmową faktycznie ciekawe pytanie, widzę że szukają obecnie speca od logistyki i niestety nic nie widać na temat rekrutacji zdalnej... Za to jest wzmianka o rozwoju oraz o dofinansowaniach do kursów i szkoleń. Ktoś omówiłby bardziej szczegółowo ich zakres? a przede wszystkim wrażenia po ich zakończeniu, czego można się nauczyć?

@Joanna

Rozmowy rekrutacyjne na stanowisko dyspozytora oraz specjalisty ds. logistyki przeprowadzane są stacjonarnie, ponieważ na tych stanowiskach praca realizowana jest w trybie stacjonarnym/hybrydowym.

Joanna
@LTG Cargo Polska Sp. z o.o.

Dziękuję. Jak jest ona realizowana w takim razie podczas trybu hybrydowego? I co konkretnie w zakresie obowiązków tu w firmie blokuje możliwość przejścia na prace w 100% zdalną?

@Joanna

Tryb pracy na tym stanowisku zdeterminowany jest zakresem obowiązków oraz sposobem organizacji pracy. Na życzenie kandydata pierwsza rozmowa może odbyć się w trybie online, jednak w ramach ostatniego etapu rekrutacji spotkanie odbywa się zawsze w formie stacjonarnej.

Lidia

Cześć, patrzyłam na ogłoszenie Spedytor intermodalny akurat i mam pytanie w sprawie tej umowy. Bo piszą tylko, że umowa o pracę. Czy jest szansa na umowę na czas nieokreślony jakoś w miarę szybko czy niezbyt, jak to wygląda?

@Lidia

Warunki zatrudnienia są zawsze ustalane indywidualne i są zależne od doświadczenia kandydata oraz specyfiki stanowiska, zawsze pierwszą umową jest jednak umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy.

Aktualność
Dzień dobry!
Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszej strony:
Pozdrawiamy
Zespół LTG Cargo Polska Sp. z o.o.
SPOWNIK

Szanowni Państwo, czy szukacie jeszcze osoby na stanowisko Junior Helpdesk Specialist lub pokrewne?

@SPOWNIK

mechanik

Witam, dlaczego LTG Cargo nie poda choćby widełek jeśli chodzi o zarobki dla maszynisty... patrząc po innych ofertach to raczej standard. To nie zachęca. LTG nowa jakość czy takie samo (usunięte przez administratora) jak na całej kolei ?

@mechanik

Widełki dotyczące wynagrodzenia na stanowisku Maszynista nie są przez nas publikowane, ponieważ poza wynagrodzeniem bazowym istotnymi elementami pensji są również premie i dodatki, których wysokość jest zależna od wielu indywidualnych czynników. Monitorujemy, także konkurencyjne oferty pojawiające się na rynku i nie zaobserwowaliśmy aby publikowanie zakresu wynagrodzeń dla stanowiska Maszynista było powszechną praktyką. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego!

Witam. Jakieś opinie konkretne o firmie. Jaka atmosfera w lracyy, jakie relacje tabor. Czy są jeszcze przyjęcia czy idzie zarobić.?

@Nowy

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje, są dostępne na portalach ogłoszeniowych oraz na naszej stronie internetowej ltgcargo.pl, w zakładce Praca. Zapraszamy do aplikowania!

Lolo

Witam czy ktoś może napisać jak pracuje się w LTG? Zastanawiam się czy nie złożyć papierów ale z drugiej strony jest to nowy przewoźnik i jeszcze nie ma opini na temat atmosfery w LTG. Kolejna sprawa która mnie interesuje to tabor słyszałem że same nowe lokomotywy mają być, ktoś potwierdzi?

Barbara

Hejka jestem świeżo po kierunku logistycznym. Chciałabym podpytać czy osoby bez doświadczenia mają szanse na jakiś staż w spedycji? Będę wdzięczna za jakieś info i czy w ogóle warto :)

@Barbara

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji w ramach programów stażowych, jednak zachęcamy do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@ltgcargo.pl - gdy tylko pojawią się w przyszłości na pewno się odezwiemy!

Chętny do pracyWW

Witam. Czy spółka szuka pracowników na stanowisko Maszynisty pojazdów trakcyjnych. Mam kategorie B2 A1,A2,A4

@Chętny do pracyWW

Jak najbardziej! Zapraszamy do aplikowania poprzez ogłoszenie o pracę zamieszczone w serwisie lub bezpośrednio poprzez email: rekrutacja@ltgcargo.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o LTG Cargo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LTG Cargo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LTG Cargo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

LTG Cargo Polska Sp. z o.o.