Opinie o Florence Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Florence Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Florence Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Florence Service Sp. z o.o. w Warszawa

Firma zaczęła wywiązywać się z umów między pracownikami. Wszystko wraca do normy nareszcie.. wypłaty na czas.. trochę to trwało, ale na razie nie mam zastrzeżeń.

@kandytat
@pracownik

Jaka umowa stawka godzinowa i czy posiada pani numer telefonu do firmy bo na stronie internetowej nie ma aktualnie firma zmieniła nazwę na Cristal clean.

Jak długo trwa proces awansu w Florence Service Sp. z o.o.?

Firma zawiesiła działalność wg wpisów w rejestrze. Czy faktycznie doszło do zmiany szyldu na Crystal Clin, jak ktoś wcześnie napisał, czy też możliwe, że obie firmy będą funkcjonować równolegle?

Miśka Nowy wpis

Ci pracodawcy zmieniają firmy jak rękawiczki zawieszają je w momencie kiedy mają problemy potem odkupują lub tworzą kolejną firmę udając że prowadzi to zupełnie inna osoba tak było z wcześniejszymi firmami ale proszę nie dać się oszukać to są nadal wszystko co ci sami pracodawcy i ci sami ludzie pozdrawiam

@Miśka

A pracownicy też przechodzą z jednej firmy do drugiej? Czy za każdym razem od nowa prowadzona jest rekrutacja na te same stanowiska? Bo w sumie nie wiem, czy takie rozwiązanie byłoby opłacalne dla firmy (koszty wyszkolenia pracowników).

Ja Nowy wpis

Chyba pomylił pan nazwę to : Crystal Clean

PracowniK
@pracownik

Na którym obiekcie są aż tak wielkie zmiany ? Bo u nas dalej po staremu . Śmiechu warte pozdrawiam

Koordynator
@pracownik

Cześć wam wszystkim To super to daj znać w którym to mieście to może się do was przeniosę . W naszym magazynie nic się nie zmieniło pensje są jeszcze później niż były tylko dużo nowych osób z Ukrainy zostało przyjęte Ale na umowy w realu nie mają co liczyć szkoda .

Urszula
@pracownik

A czemu wcześniej tego nie robili? I co się działo. Żeby przypadkiem znowu nie wrócili do starszych nawyków.. żeby ludzi zgarnąć przyjmą się i będzie to samo

Koordynator
@Urszula

Witam serdecznie Urszula A jak myślisz czemu się tego nie robi - dla pieniędzy I większych własnych zysków - A jeżeli komuś dali jakiekolwiek umowy to zapewne tylko do czasu Aż skończą się kontrolę z państwowej Inspekcji pracy i sprawy w sądach pracy choć może jest jakaś szansa że ludzie ich czegoś nauczyli I Pracodawcy wreszcie zaczną doceniać pracowników i ich prace byłoby miło

Mirosław
@Koordynator

Serio pracujesz bez umowy? Nawet zlecenia nie masz? To na jakiej podstawie dostajesz kasę? Bo przecież bez umowy mogą ci nic nie zapłacić i nie masz żadnej podkładki że w ogóle pracowałeś.

Hanna

To ironiczne wskazanie, że pod stołem wlatywało a co do pewności kwoty trzeba było zaufać? :( Zdarzało się, że nie wypłacali?

@Mirosław

Skoro wydaje wam się że coś jest niemożliwe i tak nie może być to po co zadajecie te durne pytania Firma z miłą chęcią przyjmie każdego z was przekonacie się jak to wszystko funkcjonuje a dopiero będziecie się wypowiadać dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemożliwych pieniądz rządzi

@Miki

Każdego? To nie ma tu kompletnie żadnych wymogów co do pracownika? Bo jednak po coś do firmy jest przyjmowany jednak

Pan
@Hanna

A jakie wymogi według ciebie są potrzebne do sprzątania np. obiektów magazynowych pokażą ci co masz robić i albo ci się to podoba albo nie A jeśli chodzi o wykształcenie to nikomu to nie przeszkadza jeśli masz wyższe lub nie masz żadnego czy jesteś Polką czy Osobą z Ukrainy emerytką czy rencistka która może sobie dorobić lubisz sprzątać to sprzątaj to nie jest żadna Przeszkoda decyzja należy do ciebie czy chcesz pracować

@Pan

A to nie wiedziałam, normy w firmach są różne, dobrze że klarujesz, że w firmie wiek czy narodowość nie mają znaczenia. No i jeszcze chyba jedna przeszkoda jest, czy faktycznie zapłacą? Bo widzę, że z wątku wynikają co do tego wątpliwości

@kandytat
@pracownik

Czy kandydat na stanowisko Pracownik utrzymania czystości w firmie Florence Service Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Elżbieta

Szukałam w internecie pracy i natrafiłam na ich starą ofertę dla pracownika utrzymania czystości. Niestety z waszych opinii widzę, że były to problemy z wypłatą wynagrodzenia. Czy wszystkim udało się uzyskać zaległe pensje? Obecnie zdarzają się jakieś opóźnienia lub brak umowy?

Lena

Prezes Wiesław jest spoko tak naprawdę tylko on interesuje się pracownikami tej firmy zawsze pojawia się na danym obiekcie kiedy jest jakiś problem pogada po żartuje Jak są jakieś problemy z płatnościami to zawsze powtarza że to jego pracowniczki są nieogarnięte wiec pewnie coś w tym jest bo mało kto ma dobre zdanie na temat tych pań Z tych osób co je zna

Lila
@Lena

Oczywiście że zawsze pojawia i pojawiał się prezes Wiesław W tej czy w innych firmach W końcu musi dbać o własne interesy A obydwie panie bardzo rzadko pokazują się na jakimkolwiek obiekcie głównie wszystko załatwiają telefonicznie lub esemesowo założę się że tylko Garstka nielicznych ludzi widziała je kiedykolwiek na oczy tak było kiedyś i jest teraz Ważne że na koniec miesiąca pieniądze się zgadzają co będą się zbytnio przemęczać od tego jest Wiesiek !!!!-;)

podwykonawca

odradzam współpracę z firmą Florence Service Sp. z o.o. pomimo licznych zapewnień przez Pana Wiesława do dziś nie otrzymałem zapłaty za usługi wykonane w I kwartale 2021 roku, sprawa przekazana do windykacji

@podwykonawca

Nie jest Pan jedną jedyną osobą która została (usunięte przez administratora) przez tych ludzi na pieniądze jak widać nic się nie zmieniło czy to ta czy poprzednie Firmy żałosna Trójca dalej Brnie w te (usunięte przez administratora) i manipulacje ich problemem jest to że (usunięte przez administratora) w danym momencie kiedy i jak jest to im wygodne nie zastanawiając się nad konsekwencjami W przyszłości wiele błędów popełnili które mogą się na nich odbić tym bardziej że raz już mieli nauczkę jak widać niczego ich nie nauczyła Ale cóż głupota ludzka nie zna granic

A największą bzdurą pod słońcem jest wmawianie wszystkim że Firma Florence nie ma nic wspólnego z prezesem Wiesławem te dwie panie są żenujące jakby nikt nie wiedział że wszystko do czego w życiu doszły to dzięki Wieśkowi Ale mam nadzieję że niebawem wszystko się wyjaśni i dojdziemy kto gdzie z kim i jak -:) pozdrawiam

Powiem prosto... Nie żałuję osób które nadal pracują dla tych firm wiedząc że nie otrzymali zaległych pensji. Cały czas piszemy ze firma kantuje ze nie płacą i Pan Wiesław wspaniały dyrektor... Nie macie kasy... Fajnie... Dalej pracujcie

Wypłaty na czas dla osób z FlorenSerwis a co z HR. Vip... Gdzie są wypłaty to są duże kwoty... To są ci sami pracodawcy.... Zalegle pensje podarowane w prezencie dla firmy. Widać że jeszcze ślepo widzicie.. Nie pisze tego żeby oczerniać bo Zostali wywaleni z obiektów za brak wypłat... I nie pisze żeby szkodzić ale pokazać wam że firma oszukuje ludzi.. A czy będziecie pracować i zostać pewnego dnia bez pensji to już wasz będzie problem... Ja wiem jedno pieniędzy nie mam od roku

Miki

Podkreślam oczywiście że umowy o pracę mają tylko nieliczni dotyczy to również umowy zlecenie Z większością pracowników dalej się nie zmieniło ile Nazw firm ci pracodawcy by nie zmieni to stosunek do ludzi ich się nie zmieni. Na pewno nie ma co liczyć na Cud uczciwości z ich strony pozdrawiam

@Miki

A Ty to jaką masz umowę u nich, bo widzę, że pracujesz?

Miki

W florence service też wcale nie jest tak kolorowo płacą ale z miesięcznym opóźnieniem pensje za maj otrzymaliśmy dopiero koło 20 czerwca I tak jest od wielu miesięcy z każdym kolejnym miesiącem nawet jeżeli ktoś ma umowę to i tak dalej nie wywiązują się z terminami a Zaznaczam że umowy są do trzydziestego każdego miesiąca.

Pracodawca, w jednym się z tobą zgodzę rzeczywiście z każdej normalnej firmie tak jest że nie ma pracy bez umów oraz niedopuszczalne jest żeby firma nie wypłacała pieniędzy za przepracowane miesiące, ale nie u was w waszej firmie Wszystko działa tylko na waszą korzyść ale nie będziemy tutaj roztrząsać kto ma racja wszystko wyjaśni się w niedługim czasie w sądzie pracy prawda jest tylko jedna i bez względu na to co Pani pisze odbiega to daleko od rzeczywistości

Dziękuję za wyrażenie własnej opini jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie ale proszę mi uwierzyć jesteśmy pod stała kontrola Urzędów i nic nam nie brakuje naszym pracownikom Florence Service Sp z o.o również Pozdrawiam serdecznie

Maria
@Florence Service Sp. z o.o.

Z niczego te kontrole się nie biorą.Jesli by było wszystko ok, to i urzędnicy by nie mieli co robić.

ktoś

wypłaty czasami małe opóźnienia ale da rade wyżyć stawka jak wszendzie indziej

Nikoś
@ktoś

Jasne nie ma sprawy stawka 14 zł na godzinę z opóźnieniami o dwa trzy miesiące da się wy żyć rewelacja tylko żyć nie umierać i bez umowy oczywiście albo na umowę zlecenie na której będzie napisane że zarabiasz 100 zł na miesiąc wymarzona praca

ktoś
@Nikoś

Orientowalem sie szukajac pracy w sprzataniu i w wiekszosci tak jest jak sie sprzata zobacze co bedzie tutaj a umowe dostalem zlecenie

Nikoś
@ktoś

Piszesz że da się wyżyć Że mają lekkie opóźnienia w płatnościach Ale z drugiej twojej wypowiedzi wnioskuję że dopiero tą pracę podjąłeś więc czytając to co piszesz jest to dla mnie jedna wielka ściema a na pewno nie masz pojęcia co w tej firmie się dzieje Ale miło z twojej strony że próbujesz wspierać pracodawców Jako początkujący pracownik to bardzo dobra zaleta i na pewno w niedługim czasie czekacie awans I być może nawet dostaniesz umowę o pracę jest mi tylko bardzo przykro że spośród tylu zatrudnionych osób tobie jednemu szczęście dopisało a inni pracują (usunięte przez administratora) albo mają w mówione że mają umowy zlecenia których w teorii nie widzę na oczy również nie mogą się o mnie doprosić a ci co mają umowę o pracę nie mają wypłaconych pieniędzy w terminie w terminie tylko z dużymi zaległościami A nie znam w tej firmie żadnej osoby która miałaby umowę zlecenie a w niej zaznaczone że pracuję na pełne 8 h dlatego serdecznie ci gratuluję być może jest jakaś szansa że pracodawcy przejrzą na oczy i wreszcie docenią ludzi którzy dla nich pracują ale miło byłoby gdyby docenili również tych którym są winni pieniądze i Je wypłacili pozdrawiam I życzę ci powodzenia

Roch

Wszyscy maja umowy

R
@Roch

To proszę na wszystkie obiekty Przywieźć osobą z Ukrainy ich umowy i pokazać od kiedy te umowy są i czy w rzeczywistości są zarejestrowani a w szczególności tym osobą które pracują już parę lat albo wiele miesięcy Dużo osób już was oto prosił o jakąś doprosić się nie możne

@R

Każdy z naszych pracowników posiada przełożonego który posiada wszystkie niezbędne dokumenty do przyjęcia pracownika Każdy z pracowników wie gdzie zostaję zatrudniony i kontakt do kadr posiada a jeśli nie numer do kadr jest na naszej stronie zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy Dział Kadr Florence Service Sp z o.o P.s to jest jedyna nasza prawidłowa i prawdziwa strona

@Roch

Nie ma firmy bez pracowników Nie ma pracowników bez umów Nie ma wynagrodzeń bez umów Jedna prosta zasada !!! pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy Prezes Zarządu Florence Service Sp z o.o.

Joanna
@Nikoś

Stawka to 14zł za godzinę? Ale to dla wszystkich, czy dla studentów? Może coś poza tą stawką, jakaś premia?

A jeżeli chodzi o umowy to bardzo łatwo jest udowodnić od kiedy podjęta jest praca..Na każdym obiekcie na wejściu czy to był Carrefour czy Eurokesz podpisywaliśmy listy wejść i jak wychodzilismy i kantu w tym nie ma bo wszędzie godzin pilnowała ochrona...A papiery trzymane są długo u ochrony..

Nasza firma nie posiada i nie posiadała obiektów Carrefour Pozdrawiamy Florence Service Sp z o.o.

Zgadza się nie ma kasy bez umów....haha miałam umowę o pracę i papiery i wypłaty za lipiec nie dostałam ..pierdolety proszę pana

Przykro mi bardzo ale nie w naszej firmie każda umowa o pracę została wyplcona czy to lipiec czy październik ... Pozdrawiam Florence Service Sp z o.o.

Święta

Witam serdecznie właśnie w tym rzecz Firma posiada dokumenty niezbędne do zatrudnienia pracownika ale pracownicy nie otrzymują tych dokumentów do ręki W tym jest rzecz że my nie wiemy od kiedy zostaliśmy zatrudnieni ani na jakich zasadach ponieważ nie otrzymujemy tych umów do ręki tylko i wyłącznie są pobierane od nas dane z paszportów nawet ci co wyjeżdżają na Ukrainę nie są w stanie od was tych umów się doprosić

@Święta

Każdy z pracowników podpisuje dwie umowy jedna jest dostarczana do kadr druga zostaje dla pracownika inaczej nie ma. Pracownik po podpisaniu umowy powinien jeden egzemplarz zabrać ze sobą dla Siebie Pozdrawiamy i dziękujemy za kontakt Florence Service Sp z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Florence Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Florence Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Florence Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Florence Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Florence Service Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Florence Service Sp. z o.o.