Opinie o Fast Drive Logistik & Service Gmbh w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Fast Drive Logistik & Service Gmbh, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fast Drive Logistik & Service Gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Drive Logistik & Service Gmbh w Berlin

Xyzxyz

Witam! Całkowicie odradzam każdemu pracy w tym miejscu. Firma to jeden wielki żart. Wynagrodzenia nigdy nie są na czas, a jak już są to są śmiesznie niskie jak za taką pracę. Pracownicy są złe traktowani i (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Pracodawca potrafi podczas zwolnienia lekarskiego wezwać pracownika do pracy by wyjaśnił opinie klienta… Bardzo żałuję podjętej pracy w tej firmie. Pracodawca potrafi groził innym pracownikom konsekwencjami oraz zmusza ich do pracy ponad 10godzin dziennie co tutaj nie jest legalne. Obecnie jestem byłym pracownikiem, jednak nie otrzymałem jeszcze nawet wypłaty za zaległy urlop. Telefony nie są odbierane a pracodawca zablokował każdy możliwy sposób kontaktu. Jeżeli macie wybór, dla swojego dobra nie idziecie do tej pracy, strata czasu pieniędzy i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Drive Logistik & Service Gmbh - Berlin

Fast Drive Logistik & Service Gmbh