Opinie o Green Leaf Energy Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Green Leaf Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Green Leaf Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Leaf Energy Sp. z o.o. w Białystok

Dusia Nowy wpis

No niestety na pytania, odnośnie pracy konsultanta telefonicznego nie padły żadne odpowiedzi. A szkoda, bo ja sama weszłam na forum żeby poczytać o tej pracy. Ja chciałam dopytać głównie o zarobki, jak bardzo zmieniły się na przestrzeni lat? Wtedy podawali 3.5 - 6k, teraz te maksimum wynosi dużo więcej niż 6k?

Jack Nowy wpis

Zaskoczyły mnie te wpisy u mnie firma wykonała wszystko extra i na czas za rozsądną cenę, instalacja 4 KW hula drugi sezon.

Ktoś Nowy wpis
@Jack

A czy posiada Pan jakiś aktywny kontakt do nich u nas również wszystko sprawnie zamontowane jednak nie możemy skontaktować się w sprawie przeglądu gwarancyjnego

Wercia Nowy wpis

W jakiej formie aktualnie jest praca jako konsultant telefoniczny? Po pandemii w sumie widzę, że sporo firm przeszło na zdalną pracę, a jak patrzyłam na takie oferty jak ta sprzed 2 lat, to nawet nie podawali, czy stacjonarnie czy z domu można pracę wykonywać. Szukam czegoś w trybie home office, sytuacja życiowa pozwala mi tylko na taką pracę, a skoro to na słuchawce to pomyślałam, że podpytam.

Czy w Green Leaf Energy Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Onaaa

A czy Czytasz komentarze? Współpraca że złodziejami nikomu na dobre nie wyszło. (usunięte przez administratora) ludzie i brać kasę to 1 gorzej z realizacja po podpisaniu umowy.

@Onaaa

Czyli jest coś na rzeczy w słowach, że nie płacili wynagrodzenia i nie wywiązywali się ze zobowiązań wobec klientów? To Ty pisałaś o sprawie sądowej, jaki to już jest etap i co z odzyskaniem należności?

Aplikowałeś do firmy Green Leaf Energy Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ona

Ja nie muszę przedstawiać argumentów. Sprawa jest w toku w sądzie w końcu ktoś się zajmuje partaczami i złodziejami. Nie wypłacili wynagrodzenia i wpakiwali w kredyt ludzi którzy fo tej pory nie nie mają instalacji a raty płacić trzeba. Wąsik to gówniarz z mlekiem pod nosem zero szacunku dka pracowników i klientów. Jak zobaczysz nazwisko wąsik omijać z daleka.

Olga

Ale co dokładnie ci zrobili i czym zawinili, że postanowiłeś napisać taki komentarz? Jestem zdania, że nie zawsze jest co wierzyć na słowo, zwłaszcza jak argumentów nie ma, a tutaj niestety w Twoim komentarzu tego brakuje.

Olga

Skoro się wziąłeś za załatwienie tej sprawy, to ciekawa jestem, czy wiesz, w ogóle dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Myślisz, że może się zdarzyć ponownie?

UWAGA NA TE FIRMĘ ! Kontakt utrudniony, nie wywiązują się z zobowiązań z premedytacją !! Oddali dopiero po działaniach kancelarii dziękuje wam raz jeszcze i zostawie namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.3I8. Polecam! Od dawna wam zalegają??

Helena

Długo zajęło odzyskanie pieniędzy u Ciebie?

Mm

Dziękuję za namiary na kancelarie . Mnie te potwory okradli na 22000 i też instalacji nie mam i ratę muszę płacić. Też proszę uważać na bank AS inbank który z tą pseudo firma współpracują

Anonim 1

Jak szybko po podpisaniu umowy z tą firmą co podaję pan numer odzyskał Pan pieniądze od tych (usunięte przez administratora)

@Mm

To nie można przy kredycie wybrać swojego banku?

Ona

Polecam zajechać do Hryniewicz gdzie mieszka Pan Jakub Wąsik właściciel tej nieszczęsnej firmy. Zawsze jakiś sąsiad podpowie który dom. Może wtedy odechce się okradania ludzi. W razie czego Żona Pana Jakuba to Ewelina Wąsik może to też wam pomoże. Takie gnidy trzeba tępić !

on
@Ona

Wzieli kasę i się zwineli, oto lokalna firma

@on

Serio? I poważnie planujecie zrobić temu Panu jakiś wjazd na chatę? Są chyba inne formy odebrania należność?

Onw
@Ona

Henrykowo 41 tam mieszka Wąsik

@Onw

Czy to na pewno dobry pomysł brać na siebie odpowiedzialność za tak publiczne podawanie osobistych danych człowieka, do którego wiele osób może mieć dość ostre pretensje?

@Hanna

Dane spółek z o. o. (z krs) są dostępne publicznie w internecie... Adresy, nazwiska...

@Marcin

No niby tak, ale jakby ktoś się uwziął to jeszcze by mógł oskarżyć o jakieś podjudzanie... Ludzie są różni.

klient

spłacamy kredyt a instalacji brak

Wzięli pieniądze nie wykonali instalacji fotowoltanicznej i teraz nawet nie odbieraj telefonów tak zrobili człowieka na straty

@Andrzej

A masz dowód na to, że wzięli? Wystawili paragon czy coś czy dałeś bez żadnej umowy w łapę?

@Hanna

spłacam kredyt który był zaciągnięty na załozenie fotowoltaniki

@Andrzej

O matko, a ile tego kredytu wyszło? To oni jakoś poręczali czy coś, że dowód wskazuje akurat na ich usługę?

@Hanna

Podpisana umowa na wykonanie instalacji fotowoltanicznej

@Andrzej

Nie wiem czy ta sugestia nie zostanie odebrana za (usunięte przez administratora) ale skoro nie chcą telefonu odebrać to może trzeba uderzyć do nich osobiście?

jestescie zwykłymi złodziejami okradacie ludzi z pieniędzy za nie wykonaną pracę tel. tez nie odbieracie

Mm

Ta firma to zwykli (usunięte przez administratora) Pani Karolina Martyniuk meil dotej pani karolina.martyniuk@leafenerigy.pl tel 786823665 nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości .druga osoba pani Tatiana kuzmich tel 889719089. Żadnej wiadomości od firmy kiedy zostanie zwrócona pożyczka nic zero kontaktu totalna olewka nie polecam tej firmy. Człowiek nie ma już siły pisać meil i prosić o jaka kolwiek konkretne odpowiedź z ich strony

zlikwidowali numer telefonu zeby nikt nie dzwoni

bm

Brak kontaktu z firma, nikt nie odbiera telefonu.

Nie polecam tej firmy naciągają ludzi na panele biorą pieniądze i nie wykonują a się nie mozna się dodzwonic nie odbierają telefonów po prostu naciągaą ludzi

Lkijent

Nie polecam tej firmy mnie (usunięte przez administratora) pan który przyjechał z ofertą i podpisał z nami umowę chwilę potem nie pracuje w tej firmie na telefony które mam nie mogę się dodzwonić zwrotu pożyczki też nie chcą zrobić po rezygnacji z paneli na meile nie odpisują mają totalna olewke na klijenta. Radzę się dobrze się zastanowić przed podpisaniem umowy z tą firmą ja do dzisiaj żałuję że nawiązaliśmy z tą formą współpracę. To są numer tel z których dzwoniona do mnie a ja jak chcem zadzwonić i dowiedzieć się czegoś kolwiek nie mogę się dodzwonić 889719089 , 519314150, 786823665, 883843253, 797667887.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Green Leaf Energy Sp. z o.o.?

Sylwia S

Witam, Pracowałam w tej firmie ponad rok. Super atmosfera, mili ludzie. Wypłaty zawsze na czas. Nie jest to typowe call center. Wszyscy gadaliśmy po swojemu jak kto chciał co było mega super bo też nikt nie stał nad głową i słuchał czy klepiesz jego formułki. Ogólnie polecam dla tych co są wygadani i chcą mieć luzy w robocie.

Małgorzata
@Sylwia S

Kiedy tam pracowałeś? Na jakieś stałe pieniądze można liczyć czy tylko prowizyjne? Jakaś umowa?

Sagitario

Przestrzegam wszystkich . Firma ma chyba problemy finansowe gdyż Nie wywiązuje się z umów zawartych z współpracownikami. Nie płaci za faktury.

@Sagitario

I od jak dawna tak jest? Może to przejściowe macie jakiś kontakt w ogóle? Powiedzcie jak to minie

andy_jaroszówka

Polecam tą firmę, ponieważ wykonała instalację fotowoltaiki solidnie i zgodnie z zawartą umową.Brygada wykonawcza super. Jeszcze raz polecamm/

Zostaw merytoryczną opinię o Green Leaf Energy Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Green Leaf Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Leaf Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Leaf Energy Sp. z o.o.?

Green Leaf Energy Sp. z o.o.
  • Pińska 2
    15-379 Białystok

Green Leaf Energy Sp. z o.o.