Geo-Wiert Wojciech Zamierowski

Białystok

Opinie o Geo-Wiert Wojciech Zamierowski

Ariel

GEO-WIERT ZAMIEROWSKI TO LENIWY PARTACZ 1. Wykonanie 12 metrów odwiertu zajęło mu tydzień. Codziennie przyjazd około 9.30 i wyjazd przed godz. 14. Ruchy wyjątkowo powolne. 2. Zakończył wiercenie w wodach gruntowych pomimo mojej sugestii, żeby wiercił głębiej. 3. Nie dowiercił się do pokładów wodonośnych. (To podobno łatwo określić obserwując tzw. „urobek”) 4. Nie wykonał próby wydajności studni, bo on nie ma swojej pompy 5. Nie obsypał żwirem rury z zewnątrz. (to ma działać, jako dodatkowy filtr) Zapłaciłem mu, bo zapewniał, że wykonana studnia będzie miała wydajność minimum 1, 5 m 3 na godzinę. W tej chwili studnia może dać na godzinę max 300 litrów mętnej wody (takiej o mlecznym zabarwieniu) Pan Wojtek od 2 miesięcznie odbiera mojego telefonu no i nie oddaje pieniędzy

@Ariel 30.04.2016 14:25

proszę o kontakt na e-mail Ariel1961@wp.pl lub tel 691592265

Ariel

Aż się ucieszyłem po przeczytaniu tej odpowiedzi. Chwila radości trwała do momentu sprawdzenia stanu konta. Wygląda to tak: do dnia 01.03.2016 p. Zamierowski miał oddać mi pieniądze w kwocie 1.292 zł. (wspólnie ustaliliśmy koszt zużytych materiałów). W dniu 29.03.2016 dostałem przekaz na 400 zł i kolejną obietnicę wpłaty reszty w ciągu następnego tygodnia.

@dariusz328 28.05.2016 18:18
Miłe zaskoczenie ww. firma wykonała mi poprawkę. Wywierciła nowa studnie, wiec w moim przypadku tematu nie ma :)...

u mnie też się trochę zmieniło: pan Zamierowski oddał znaczną część ustalonej kwoty. Na dzień 11 lipca 2016 jest mi winny tylko 192 zł. (próbował też trochę mnie straszyć - niestety nie wszedł w tzw "groźby karalne")

Wojtass 33
@Ariel 11.07.2016 21:15

Człowieku,przestań wreszcie oczerniać ludzi.Zazdrość że u ciebie nie ma wody przelewasz na fora internetowe.Sąsiedzi są zadowoleni z wykonanych przez nas prac a tobie ciężko przełknąć porażkę.I nie kłam ludziom że ktoś cię straszy. Pozdrawiam Wojciech Zamierowski.

wojtass33

Za oczernianie ludzi spotkamy się w Sądzie. A odnośnie studni to była wiercona trzy dni nie tydzień.W sumie pięć studni wiercili różni wykonawcy,żadnemu nie zapłacił. Pieniądze zostały zwrócone zgodnie z umową. Więcej nie będę się rozpisywał ponieważ szkoda czasu na taki element,który oczernia wszystkich dookoła.

Zostaw opinię o Geo-Wiert Wojciech Zamierowski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo-Wiert Wojciech Zamierowski