Opinie o Tica Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tica Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tica Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tica Poland Sp. z o.o. w Warszawa

KLIENT Nowy wpis

Witam Próbowałem nawiązać współpracę z TICA POLAND. Po kilku miesięcznych rozmowach firma beton brak chęci współpracy. Brak dokumentacji ( zgodnie z wymogami polskimi ) koszty po stronie klienta - Brak serwisu - Brak urządzeń na stanie ( czas oczekiwania 150 dni po wpleceniu 70 % zaliczki ) - firma z BIAŁORUSI wieczne problemy z płatnościami Ściema Ściema Ściema Po odejściu polskiego przedstawiciela brak kontaktu nikt nie odbiera telefonu ze strony internetowej

PIOTR

Zacząć należy iż firma niewiadomego pochodzenia BIAŁORUŚ lub ROSJA, kapitał zakładowy 5000zł, czyli zero odpowiedzialności za powstałe szkody. Kierownictwo to Tatiana K. ( ponoć z Białorusi) niekompetentna jeśli chodzi o wiedzę na temat branży, jak sama się często przechwala rozwijała rynek bram Hormanna w Rosji i Białorusi. Brak znajomości z jej strony branży pomp ciepła, oraz brak kultury współpracy, na każdego byłego pracownika ma negatywną ułożoną historię, oraz pomówienia na temat jego zdrowia psychicznego jak było np z Andrzej H. gdy domagał się z tego co przekazała wynagrodzenia. Pani Tatiana K. nazywa się dyrektorem. Nie jest słowna i uczciwa przed czym przestrzegam potencjalnych klientów lub pracowników. Na dzień dzisiejszy nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie w kwocie prawie 40tyś z umowy b2b. Wymyśla rożne przez siebie powody by nie rozliczyć się za poświęcone przeze mnie 3 miesiące pracy nad pokazaniem kierunku by wejść na rynek i wytknięciu braków w porównaniu do konkurencji, by moc w ogóle myśleć o sprzedaży pomp. Brak cześć, brak serwisu, brak katalogu ( te co są są zlepiane z kilku pomp o innych parametrach) brak instrukcji do pomp, brak schematu, który byłby faktycznym schematem z możliwością podłączeń i funkcji pompy, Wszystko bez wsparcia producenta, a robione na zasadzie papier wszystko przyjmie stąd pełno błędów na stronie www i w katalogach czy informacjach o pompach. Ogólnie na dzień dzisiejszy firma krzak z pochodzeniem wschodnim Rosyjskim lub Białoruskim. Nie ma pieniędzy na wydruk broszur czy teczek firmowych, Tatiana K. czasami płaci ze swoich lecz jest bardzo skąpa co do podstawowych kosztów związanych z działalnością. Dlatego pewnie mija się z prawą i nie wywiązuje się z wypłat wynagrodzenia. Przestrzegam przed Panią Tatianą K. i firmą założoną na nie wiadomo kogo i niewiadomego pochodzenia. Prawdopodobnie wiedząc, iż będzie problem z gazem przez wojnę wschód chce wykorzystać sytuację i zarobić na Polakach, i może nie było by to nic dziwnego, ale oszukując i wykorzystując ludzi raczej daleko nie zajadą. Na dzień dzisiejszy po terminie fv na zapłatę ze współpracy B2B. odradzam jakąkolwiek współpracę, same kłamstwa i brak wiedzy branżowej. Pompy mają jednofazowe, z jednym obiegiem, ale bez żadnego wsparcia, popsuje się to można szukać wiatru w polu, bo serwis i gwarancja to fikcja z kapitałem 5000zł sp. z o.o.. Zakup jednorazowy nawet tanio to wyrzucone pieniądze w razie awarii lub złego montażu, a części i serwisu szukać trzeba w Chinach. ODRADZAM !!!! nierzetelna i nie wypłacalna firma

Sebastian Nowy wpis

Witam zainstalowałem sobie pompę TSCA/I 169 FHL w wrześniu 2022 dostałem fajną cenę jak do tej pory działa zgodnie z tym co opisuje producent . Ja polecam Sebastian w. Pomorskie

Sebastian Nowy wpis
@Sebastian

Przepraszam za wprowadzenie w błąd Pompy przestały działać brak serwisu brak kontaktu Nikt nie chce się podjąć naprawy ( muszę kupić coś nowego byle nie tandetę TICA ) Numer na stronie nie odpowiada na emaila nikt nie odpisuje

Podwykonawc Nowy wpis

W maju roku 2022 zakupiłem od Firmy TICA POLAND Pompy ciepła wpłaciłem zaliczki i towaru nie otrzymałem nikt nie odbiera telefonu. To jest jakieś (usunięte przez administratora) Wszyscy siedzą na Białorusi . OTSRZEGAM (usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Bardzo Słaba ( firma bez kompetencji i wiedzy o polskim Rynku ) nie daje żadnych narzędzi tylko wymaga zysków

To ja zadawałem pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Xyz

Kierownictwo firmy wyzyskuje pracowników odmawiając zapłaty za wykonywaną pracę. Odradzam jakikolwiek kontakt z firmą Tica Poland. Zarówno w kwestiach pracowniczych jak i zakupowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Tica Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tica Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tica Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tica Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tica Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tica Poland Sp. z o.o.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133