Opinie o The Digital Bunch Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Digital Bunch Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w The Digital Bunch Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Digital Bunch Sp. z o.o. w Warszawa

Aleksander

Firma usuwa negatywne opinie płacąc portalowi. W TheDigitalBunch jest robione pełno nadgodzin w dodatku darmowych, osoby nie pracujące dodatkowo za darmo są gorzej traktowane. Finanse są ujemne a mowa o podwyżce zostaje tylko rozmową bez żadnych zmian. Jeżeli chodzi o atmosferę jest toksyczna a pracownicy odchodzą w bardzo szybkim czasie ze względu na to jak działa firma. Jedyny plus tej firmy jest taki że jest blisko do metra więc można szybko zapomnieć o niej.

Moje doświadczenie w tym miejscu pracy jest pozytywne. Atmosfera panująca w firmie i w zespołach jest raczej przyjacielska i luźna. Godziny pracy są elastyczne, firma organizuje różne wydarzenia i spotkania integracyjne co też jest fajne. Nie mogę podpisać się pod negatywnymi komentarzami na forum, w moim przypadku nie mam nic do zarzucenia pracodawcom. Polecam to miejsce każdemu, kto szuka pracy, w której ma możliwość się rozwinąć lub jako pierwsze miejsce do zdobycia doświadczenia.

qwerty
@Michał

A było kiedyś zapytanie o jakaś integracje u was. To napiszesz o jakie spotkania konkretnie chodzi? na jaka skale są organizowane, nie macie przy tym jakichś dalszych wyjazdów? CO do tych pierwszych doświadczeń to czego się w praktyce nauczysz po pierwszych trzech miesiącach?

Bogdan

Robiłem jeden projekt z ta firmą, domki takie, kilka wizualizacji. Współpraca była w sumie całkiem spoko, ale na poczatku sie troche naczekałem na odpowiedź, ale jak juz sie doczekalem to zrobilismy fajny projekt. Fajne studio, mozna sie nauczyc rzeczy od innych grafikow, ktorzy tu pracuja. Tak dosc intensywnie i najciekawsze to jest to jak czesto wysylaja wizki klientom do komentowania.

@Bogdan

Hej, ktoś tu chyba sam sobie pisze pozytywne komentarze żeby był chociaż jeden pozytywny :) A czas 20 minut na odpowiedz dla pytające to rzeczywiście realna sprawa. A co do projektu też kiedyś robiłem jeden projekt z tą firmą, samoloty takie, ale dosyć mocno bujali w obłokach i nic z tego nie wyszło. Średnie studio i mało można sie nauczyć od grafików, którzy tu pracują.

Ilona Nowy wpis

Dzień dobry. jak oceniacie poziom rotacji w biurze? w ofercie dla asystenta jest napisane, że mile widziany byłby student kierunku finansowego lub pokrewnego. Zastanawiam się czy to szansa na dłuższą karierę? Są awanse?

kandydat Nowy wpis

odradzam. Najpierw dostaję email z prośbą o dodatkowe informacje na temat mojego doświadczenia a potem po wysłaniu długiego maila cisza, nic. brak szacunku do czasu kandydata

Hej, kiedyś w ofercie dla asystentki księgowej pisano o elastycznych godzinach pracy. podobno można zacząć od 8 lub 10. A czy do dziś wprowadzono może także model hybrydowy?

Karolka

To te wspomniana niewiedze, z której wynikają jakieś nadgodziny, o których ktoś tu pisał to jak nadrobić? O szkolenie padło zapytanie lecz bez odzewu, nie ma ich? A co ze starszymi kolegami z działu? Jaka jest atmosfera? pisali kiedyś ze przyjacielska, wiec czy ludzie sobie pomagają?

Adam Nowy wpis
@Karolka

Co najwyżej to dostaniesz (usunięte przez administratora)z kategorii jakim prawem śmiesz pytać o cokolwiek i tego jeszcze nie wiesz będąc na stanowisku stażysta/junior, po czym zarzuci ci się brak samodzielności i poczucie winy, że pracujesz tutaj za niewiele ponad najniższą krajową zamiast za darmo :)

The Digital Bunch Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Salesforce Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie The Digital Bunch Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Martyna

Na początku usłyszysz odpowiedz że możesz odebrać nagodziny ale z czasem będzie ich coraz więcej a terminy projektów takie same więc nie będzie kiedy ich odebrać, usłyszysz że jeżeli się nie wyrabiasz to robisz coś źle. A nadgodziny nie wynikają ze złego kierowania projektami przez menadzerki tylko twojej niewiedzy. I tak będziesz robił 2 razy więcej godzin za darmo.

Ktoś jeszcze uczył się od pracujących tu grafików? Chce się upewnić co do tej poprzedniej opinii, gdzie ktoś napisał, że mało co można się od nich nauczyć a ciekaw byłem czy tu jakieś szkolenia prowadza. Pracownicy maja tez te zewnętrzne?

Bogdan

@Bogdan

Hej ta współpraca była zdalna? Są teraz właśnie trzy oferty na stronie i dwie z nich mają taką opcję. Myślę o modelowaniu (usunięte przez administratora) te opóźnienia czy ostatecznie były spowodowane? Cos z organizacja pracy wtedy było nie tak? lubię jak wszystko jest raczej na spokojnie poukładane

qwerty
@Michał

Aleksander

Mam doświadczenie w pracy jako Asystent / Asystentka. Myślicie, że firma The Digital Bunch Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Renata

nieznanego, bo nie spytałeś wprost skąd pochodzi? wprowadzenie co do tego oprogramowania jak przebiega i o jakim konkretnie mowa? co do rozwoju to jakiego oczekujesz, wspominasz o dłuższej mecie czyli z jakim max doświadczeniem można stąd wyjść? co dopiszę w cv i po jakim czasie?

The Digital Bunch

* Nasza firma stawia na rozwój pracowników i długoterminową współpracę. Zdecydowana większość naszych pracowników ma ponad 4 letnie doświadczenie w branży. Rekrutujemy stażystów i juniorów sporadycznie, i nawet tutaj priorytetem jest jakość portfolio i konkretne cechy charakteru. * Regularnie realizujemy innowacyjne projekty, na styku software i grafiki, AR, VR, konfiguratory, projekty NFT czy intensywnie rozwijamy działania w Unreal Engine przy naszych animacjach. * Możliwości rozwoju jest wiele i warto najpierw zapytać o możliwą dla siebie ścieżkę rozwoju, zanim się założy, że jej nie ma. * Dostawcą naszego oprogramowania jest m.in. firma Arkance lub bezpośrednio producenci.

Gall Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie i jestem zdziwiony, że klienci chcą z nimi współpracować. Wszystko zawsze robione na szybko i w stresie. Firma bierze zlecenia z nierealnym czasem produkcji, a potem zrzuca odpowiedzialność dostarczenia zlecenia na szarego pracownika. Ponadto masa kłamstewek wokół firmy typu zmyślone lokalizacje firmy na instagramie (Londyn, Seul?) gdzie ta firma nie ma nic wspólnego z tymi miejscami wg mojej wiedzy.

The Digital Bunch
@Gall Anonim

Pragniemy wyjaśnić, że: * nasze projekty różnią się między sobą, niektóre z nich wymagają pracy pod presją czasu, niektóre są planowane zawczasu. Ilość pracy jest zawsze konsultowana z grafikami. Mamy dużą dynamikę pracy, co jest typowe dla naszej branży. Mamy natomiast opracowany proces produkcji, który pozwala nam planować każdy etap projektu, w razie czego włączać dodatkowe osoby do pracy w grupie, co usprawnia cały proces. * mamy solidne podstawy do podawania lokalizacji jak Seoul czy Londyn na naszym Instagramie, mamy tam stałe partnerstwa - można się skontaktować aby dowiedzieć się więcej.

Mateusz

Atmosfera i relacje są jak najbardziej wporządku w firmie, jezeli potrafisz sie komunikować i współpracować z innymi ludzmi to praca jest znacznie łatwiejsza i przyjemna. To samo tyczy sie przy rozwiązywaniu problemów, niejasnosci itd. Krótko mowiąc jezeli jestes fair wobec firmy czyt.(pracownicy,właściciele), to firma jak i zarząd, potrafi to docenic.

Renata
@Mateusz

dobra praca = dobre docenianie? a w jaki sposób to robili w Twoim przypadku, że tak piszesz? co z jakąś integracją, starają się ludzi trzymać ze sobą czy raczej nie muszą organizować tego typu inicjatyw?

Sonja

Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i pomyślałam, że dobrze mi poszło, ale niestety kilka dni później dowiedziałam się, że nie dostałam pracy Ale bardzo podobała mi się przejrzystość zarobków i zadań, które opisał mi właściciel. Nie zostałem zatrudniony, ponieważ nie mam jeszcze wystarczających umiejętności - dostałam informacje, co musze jeszcze popracowac, żeby spróbować jeszcze raz.

Bartosz

Widzę, że poszukiwany jest Node.js Developer. Może mi tu ktoś napisać, jakiego mogę oczekiwać wynagrodzenia na starcie i dlaczego ważna jest płynna znajomość angielskiego?

Edyta
@Bartosz

Bartosz, widełki 8-24 tys. zł, negocjowane na rozmowie. A angielski jest potrzebny, ponieważ pracujesz z zagranicznymi klientami, a w biurze mamy międzynarodowy zespół i często sami rozmawiamy po angielsku. :)

S

Radzę unikać tej firmy, właścicielka Pani D ma nie równo pod sufitem

Kazimierz
@S

Nie bardzo cię rozumiem. Miałeś jakiś konflikt z szefową że tak piszesz. Napisz coś więcej, bo jakbym chciał aplikować to warto żebym wiedział jaką atmosferę zastanę w firmie.

Miki
@Kazimierz

Jak umiesz się dogadać to dobrą.

Olga
@Miki

No to w czym problem? A są grupy, które mają jakieś konflikty tam między sobą? To by mogło wyjaśnić te niektóre wpisy…

Zostaw merytoryczną opinię o The Digital Bunch Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Digital Bunch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Digital Bunch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Digital Bunch Sp. z o.o.?

The Digital Bunch Sp. z o.o.
  • Finlandzka 10 lok. 1
    03-903 Warszawa
  • NIP: 1133040074 KRS: 0000919623

The Digital Bunch Sp. z o.o.