Opinie o Danko-Trans Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Danko-Trans Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Danko-Trans Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danko-Trans Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Maciej23 Nowy wpis

robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, (usunięte przez administratora)

Mariusz Nowy wpis

nie zapłacone naleznosci za transport faktura na prawie 14000zł

Próbowaliśmy się kontaktować w kwietniu z przypomnieniem za płatność za trzy transporty ale totalnie nas olali. Wezwania również nie pomagały. Od maja prowadziliśmy sprawę przeciwko firmie Danko i w końcu odzyskaliśmy całość. Dziękuję Pani Moniko za przykład, jakich firm unikać. Jeżeli ktoś poszukuje jeszcze jakiegoś kontaktu w sprawie płatności 573985388, to zostawiam namiar.

Ewelina
@Michał

No to słabo jak nie można się skontaktować. Po jakim czasie udało się odzyskać pieniądze?

magda Nowy wpis
@Michał

taaaa, tez mam jedna fv u nich nie oplacona i nie uwierze ze odzyskaliscie calosc- nie wierzcie w takie pisanie- sprawa byla zgloszona do prokuratury- i sprawa w sadzie, jak ktos mysli ze to co czyta ze tak szybko i latwo udalo sie odzyskac kase to niech sie obudzi- takie sprawy trwaja latami i nic sie szybko nie dzieje a druga sprawa- przeciez zaraz wykaze wlascicielka ze nei ma kasy wiec niby z czego dostaniecie swoja kase? ludzie myslcie co ci ludzie pisza ze tak szybko udalo im sie odzyskac- to pisza ci z pseudo kancelarii odzyskiwania kasy- strata kasy i czasu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Danko-Trans Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

iwona

przeciez oni nie istnieja ? nie popłacili faktur i sie zwineli

Danuta
@iwona

iwonko a te wiesci skad masz? nr krs nadal aktywny jest i nic przy nim nie ma ze firma w likwidacji ?

magda Nowy wpis
@Danuta

oczywiscie ze to (usunięte przez administratora) dobrze pisze iwona ze nie poplacili fv i sie zawineli- mnei tez nei zaplacili prawie 8 tys zlotych za fakture i sie zawineli wiec danuta nie rob z siebie glupiej i nie pisz ze krs nadal aktywny0- sprawdz sobie czy nip jest aktywny, danko trans to (usunięte przez administratora) i mam nadzieje ze wlascicielka pojdzie siedziec

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Danko-Trans Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
iwona

witam czy ta firma jeszcze istnieje ? bo mam problem z płatnoscia ?? nie płaca

Tomasz

poszukuje numeru telefonu do firmy. Pomoże ktos?

Grażyna
@Tomasz

Dlaczego szukasz kontaktu telefonicznego? Coś się stało? Ktoś nie spełnił warunków? Daj znać co się dzieje..

nodotrans

Trasa zrobiona kasy brak zero kontaktu jedynie od znajomego dostaliśmy namiar na gościa co zna sytuację. wtedy na szczęście dostaliśmy swoją kasę. polecam zadzwonić jak ktoś też nie ma kasy za fakturę 794 777 230

Sebastian
@nodotrans

Dokładnie... Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i nie chce im odpuścić to polecam zadzwonić

Nikola
@nodotrans

Pieniądze na koncie, dziękuję

@Nikola

Serio? A z czym konkretnie miałaś z nimi problem?

Krzysztof

Firma pod koniec kwietnia zapadła się pod ziemię zostawiając nas z nieopłaconymi fakturami. Już wcześniej pojawiły się problemy z płatnością ale przynajmniej odbierali połączenia.

Agnieszka Drozd
@Krzysztof

Nam dopiero termin faktur upłynął na początku maja. Aktualnie tak jak piszesz nikt nie odbiera. Ma ktoś może namiar do kogoś z księgowości albo do prezes? Są jakieś szanse, czy to kolejna firma, która ulotniła się ze wszystkim?

@Agnieszka Drozd

jedyny kontakt aktualnie w sprawie płatności to ten: 573985388. Z księgowością i z Leśniak nie ma żadnego kontaktu, zapadli się pod ziemię. Trzymam kciuki!

Agnieszka Drozd
@Michał

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że teraz zapłacą.

Dorota

Jedyne co tu widzę to jakieś dziwne przekazywanie kontaktów chyba do windykacji z dopiskiem, że firma zostawiła nieopłacone faktury po sobie. Serio tak jest czy to tylko durny spam? Orientuje się ktoś jak teraz wygląda sytuacja firmy?

Dorota

Sporo tzn., ile w sumie? Bo to naprawdę wygląda bardzo poważnie

Łuki

Też się kontaktowałem z Panem Wiktorem, odzyskał nam już połowę faktury, więc polecam.

Zola

Firma się zwinęła w czasie gdy trzeba uregulować swoje zobowiązania wobec swoich wierzycieli już jest na giełdzie wierzytelności proszę na zabrali innym kasę i poszli w długą nie ma z nimi kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Danko-Trans Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Danko-Trans Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danko-Trans Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danko-Trans Poland Sp. z o.o.?

Danko-Trans Poland Sp. z o.o.
  • Domaniewska 37 lok. 2 .43
    02-672 Warszawa

Danko-Trans Poland Sp. z o.o.