Opinie o Westa Tre Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Westa Tre Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Westa Tre Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westa Tre Sp. z o.o. w Zielona Góra

Maja Nowy wpis

Gdy teraz jest poszukiwany inżynier projektu. nie ma wpisanych żadnych widełek płacowych. Nie jesteście może zorientowani w stawach? Piszą, że doświadczenie byłoby wymagane ale nie określają też przy okazji wprost jak dużo. Może tu ktoś by wiedział?

KM Nowy wpis
@Maja

Nie podajemy widełek, ponieważ w obecnej rekrutacji jesteśmy otwarci na osoby z różnym doświadczeniem i wiedzą, a to one determinują stawkę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, po wstępnym wywiadzie będziemy mogli przybliżyć proponowane warunki. Z pozdrowieniami!

Alicja Nowy wpis

Hej, ostatnio widziałam, że szukano dwóch osób na stanowisko specjalisty ds. realizacji projektów. zastanawiam się nad powodem. To bardziej rotacja czy rozwój? pytam, bo jeśli drugi wariant to myślę czy by też nie spróbować. jak rozmowa jest prowadzona?

Karolina Nowy wpis
@Alicja

Zdecydowanie rozwój i potrzeba fachowych rąk do pracy. Rozmowa jest dwuetapowa. Pierwszy etap odbywa się z osobą kierującą danym działem oraz przedstawicielem HR, drugi etap z P.Prezes.

Mam nadzieje ze chociaż kogoś uda mi się uratować. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą a szczególnie podwykonawców, firma jest niewypłacalna i żeby dostać pieniądze za swoją prace trzeba w to angażować prawników, wysyłać listy i wezwania. Nie polecam z całego serca chyba że ktoś ma zapędy (usunięte przez administratora):)

Ale jednak firma coś tam zdradza, bo mają ofertę (usunięte przez administratora) specjalisty ds. realizacji projektów podała widełki 5 000–10 000 zł brutto / mies. Tylko gdyby firma, lub ktoś z dwóch przyjętych do (usunięte przez administratora) specjalistów zechciał napisać, ile w obrębie tego przedziału wynegocjował? Na jaki okres opiewa pierwsza umowa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Westa Tre Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier budowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hieronim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

A jak firma wypowie się na temat wypłacalności jeżeli chodzi o podwykonawców np. Geodeta, murarze, prace związane z pracami ziemnymi, beton bo słyszałem ze jeden Pan czeka już 4 miesiące na opłacenie faktury za prace ?

Cześć, wiecie o co chodzi z tematem tego braku płynności finansowej? macie jakieś opóźnienia w zapłacie czy jak? nie widzę bezpośredniego stwierdzenia w tym zakresie, dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Szukają teraz koordynatora brygad, w przedziałach placowych widać rozbieżność w postaci 4 tys. z czego wynika?

Robert

Poziom wynagrodzenia jest uzależniony od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania pracownika. Nie mamy żadnych opóźnień w wypłacaniu wynagrodzeń :)

Irmina

Ciekawe na jakiej zasadzie ktoś komuś mógłby nie zapłacić jeśli zatrudnienie występuje na umowie o prace a przynajmniej tak widzę w tej aktualnej ofercie dla specjalisty ds. zakupów produkcyjnych. Nie ma za to wskazanych widełek płacowych w treści, może tu je ktoś zna i przytoczy? Chce wiedzieć czy dalej się interesować

@Irmina

Tak, zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, a wypłaty zawsze są na czas. Można spytać o to dowolnego z pracowników. Nie ma w ogłoszeniu widełek płacowych, ponieważ na to stanowisko poziom wynagrodzenia jest wynikiem rozmowy i zależy od wiedzy oraz doświadczenia kandydata.

Jaką umowę oferuje Westa Tre Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Koordynator Zespołu.

K

Jest to taka umowa ze ty pracujesz a oni w zamian ci nie zapłacą

@K

Wypłaty dla pracowników są zawsze w terminie. Nigdy nie było z tym najmniejszego problemu.

KM

Jest to umowa o pracę na cały etat, na okres próbny. Ta zasada jest stosowana niezależnie od obejmowanego stanowiska.

Ta firma to tonący statek nie płacą za prace sam zostałem wyrolowany brak kontaktu ze strony szefostwa ludzie się zwalniają a budowy stoją w miejscu. Daj sobie spokoj z tą firmą i szanuj swoj czas i energię

Ocena Wrocławia? Mnie akurat oferty dla specjalistów ds. realizacji projektów się wyświetlały ale na Zieloną Górę. Dwie osoby były wtedy potrzebne, a moja uwagę w tym wszystkim zwróciły te zarobki liczone do 10,000 zł. jak je oceniacie? na ile są możliwe? Trudno je wyrobić?

Janusz

Firma w powijakach , boryka się z brakami kadrowymi . Które są spowodowane niedoinwestowaniem firmy ( jedna z wielu spółek) . Pracownicy odchodzą ze względu na bardzo słabą płynność finansową.

Oceniam

Miasto Wrocław Brak profesjonalizmu, brak szacunku do kandydatam Nie polecam, zmarnowany czas!

Grzegorz

Aktualnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży, firma ponoć oferuje dużą samodzielność w działaniu. Rzeczywiście w praktyce tak to wygląda? Pracownik dostaje wolną rękę? Podali też, że praca 8 godzin dziennie. Wiem z doświadczenia, że różnie bywa, więc zapytam, czy zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać dłużej? Ewentualne nadgodziny są wynagradzane?

Zostaw merytoryczną opinię o Westa Tre Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Westa Tre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westa Tre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westa Tre Sp. z o.o.?

Westa Tre Sp. z o.o.
  • Gorzowska 7