Opinie o Rekruter Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rekruter Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rekruter Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekruter Sp. z o.o. w Wrocław

Margolka

Najgorsza firma na rynku.(usunięte przez administratora) Winni kasę ludziom. Zmieniają nazwiska i nazwy firm. Policja sąd siedzi im na karku. Niegodna zaufania ani polecenia. Najgorsza firma na rynku

Renata

Wyjeżdżam z tą firmą od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Dziewczyny z biura nie proponują min, zawsze wybierają te lepsze zlecenia i są pomocne.

@Renata

Mnie zalegacie 20.000 zl plus odsetki. Mam prawomocny wyrok i tyle w temaci.A gdzie inni DRAMAT

Janina

Dobre stawki i dobre zlecenia. Pozdrawiam

Przemek 607 281 237

Zapytaj Liskiewicz ,czy ma takie prawomocne wyroki ,czy nie?.Sprawy w sadach kosztują..prawnicy,sad..odsetki.itd.Skladki emerytalne nieodprowadzane od ludzi.Zadzwon do Hadynski inkaso i sam sprawdż..Walenciaka zbywały i ponizaly dwa lata.Teraz maja 20.000 zl do oddania. p.Szubert podobnie p.Korona podobnie.

Andzia Nowy wpis

Hej, szukam pracy jako opiekunka seniorów i tak przeglądam pobliskie oferty i agencje. Tutaj zastanowiły mnie te komentarze odnoszące się do zaległości. Czy to potwierdzone informacje? I czy te sprawy są już rozwiązane?

Margolka Nowy wpis
@Andzia

Andzia omijaj te firmę łukiem.Rekruter i Vitarima.to najgorsze firmy .właścicielka to Liśkiewicz ma załozone sprawy w sądzie ściga ją komornik.zakłada non stop małe firmy.jest oszustką złodziekką i osobą niewypłacalną.omijaj z daleka

Margolka

Izabela
@Renata

ostatecznie to dostajesz cokolwiek do wyboru czy z góry jest jedno zlecenie po prostu? I piszesz, że wybierają te najlepsze.. a z tymi gorszymi to co się dzieje? podasz przykładowe zlecenie i warunki jakie udało się wyhaczyć?

@Izabela

Mam kilka propozycji i wybieram, a jeśli nic mi nie pasuje, to dostaje inne propozycje... tych gorszych zleceń nigdy nie proponują, a co się z nimi dzieje finalnie? nie wiem... Trafiają do innych agencji. Ja jezdze teraz do mobilnej babci samotnej za 1800 euro, ale mam dobry niemiecki i prawo jazdy.

Jak do tego mogło w zasadzie dojść? W jakim czasie i okolicznościach? Zastanawiam się czemu właśnie niektórzy mogą mieć w porządku warunki z tego co piszą? Pan był Opiekunem czy to jakaś inna sprawa?

@Izabela

Te gorsze dają do Vitarimy.Skąd te zobowiazania w Hadynski inkaso na 3600 euro Rwkruter i ponad 1000 euro w Vitarimie?

@Izabela

Z tymi gorszymi ..hm. przesylaja do Vitarimy. Czekam z prawomocnym wyrokiem na kwotę 20.000 zł plus odsetki. A gdzie inni. DRAMAT.

Przemek 607 281 237

To juz zapytaj panie Luber i Liskiewicz .Ja mam prawomocny wyrok na kwotę 25.000 zł plus odsetki. Inni rowniez maja prawomocne wyroki. Anastazja Liskiewicz to corla pani Luber.Prezeska juz zalozyla kolejna firmę Vitarima.Strata czasu na te Good Job24,Talisy Posrednictwa Pracy..co tam jeszcze pozakladały.

Jacek Walenciak -Koszalin Nowy wpis

Janina

Dobre stawki i dobre zlecenia. Pozdrawiam

Hadymski inkaso
@Janina

Wszystko jest ok.3650 euro u nas.

@Hadymski inkaso

Ale za jaką robotę piszecie o takich pieniądzach? Możecie określić chociaż zakres funkcji? to ze jest wszystko ok mało mi mówi, fajnie ze kasa podana ale za jaką pracę?

Przemek 607 281 237 Nowy wpis

Aplikowałeś do Rekruter Sp. z o.o. na stanowisko Kelner / Kelnerka - Holandia - z Zakwaterowaniem? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Jolanta

Sprawdzone zlecenia i dobre stawki. Wszystko OK.

Jest tu ktoś, kto pracował iwie, jak wygląda praca jako opiekunka Osób Starszych?? W sieci widziałam takie ogłoszenie do firmy, praca jest za granicą i mam pewne obawy. Jestem szczególnie ciekawa, na takiem posadzie, to mieszka się razem z osobą, która trzeba się opiekować? Czy kwatera jest gdzieś indziej i do tej osoby przychodzi się tylko na określone godziny w ciągu dnia?

Czy w Rekruter Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak wygląda ta rekrutacja zdalna, gdy che się być Opiekunem osób starszych? Jak widziałam w necie ogłoszenie, to treść już wygasła, ale było jeszcze widoczne, ze rekrutacja jest właśnie zdalna. Ale jak one wygląda? Ile jest etapów, do tego jak sprawdzają, czy dana osoba jest odpowiednia na taką posadę online? Ktoś brał w tym udział i zna te realia? Ile czasu czeka się na odpowiedź po tych wszystkich etapach?

Wiecie może, czy w Rekruter Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jacek Walenciak

Szukają..teraz łowią w Dobrej Szteli w Vitarimie. Mnie są winne 20.000 zl plus odsetki. P.Luber.

qwerty

Czy do dziś możecie te zlecenia tutaj określić jako „sprawdzone”? jak na razie tylko się rozglądam po okolicznych agencjach ale zawsze już dobrze już na samym początku cos więcej wiedzieć. W ogóle było pytanie zadane o staże, ale to bezpośrednio w biurze tak? tu w ogóle pracownicy się zmieniają? Takich ofert nie udało mi się na necie odszukać

Dorota

Witajcie, szukam solidnej firmy aby wyjechać do pracy jako opiekunka. Polecilibyście ich? Jeśli chodzi o odprowadzanie składek, płatności i kontakt z koordynatorkami to jest OK? I może dziwne pytanie, ale gdzie szukać ofert? Nie mogę znaleźć nic w necie, tylko stacjonarnie można podejść?

Byłeś pracownikiem tej firmy? O co chodzi z tą sprawą? Coś nie tak ze współpracą?

Zostaw merytoryczną opinię o Rekruter Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rekruter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekruter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekruter Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rekruter Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rekruter Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rekruter Sp. z o.o.