Opinie o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. w Lubicz Górny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. w Lubicz Górny

mn

byłem u nich dzisiaj wszystko zamknięte , od Pana z firmy obok dowiedziałem się ,że splajtowali (dwa miesiące temu wpłaciłem im zaliczkę 12 tyś)

@mn

Nie splajtowali. Nachapali setki, moze mln zł od klientów w całej Polsce, którym nie wykonali instalacji. Spółka jest nadal aktywna. Nie mają zaległości podatkowych - mają tylko zaległości wobec wielu klientów. Z tego co wiem chcieli złożyć wniosek o upadłość spółki ale został on odrzucony. Dzięki temu zeszłaby z zarządu odpowiedzialność finansowa. Wiele wskazuje na to, że otwierają nowe spółki w tej branży i wyprowadzają do nich kapitał z wiscop.

Klient

Przestrzegam przed ta firma !!!!!!!!!!! Firma krzak, podpisałem umowę na dwie instalacje w dwóch domach, 19.01.2022 wpłacona zaliczka 54 700 zł w żadnym domu nie ma instalacji !!! Telefon odbiera Pani gdy chcesz zawrzeć nowa umowę ,gdy chcesz się dowiedzieć na jakim etapie jest twoja instalacja nikt nie odbiera telefonu. Omijać firmę szerokim łukiem. Sprawa zgłoszona na Policję . Zapraszam oszukane osoby do kontaktu

@Klient

Dzień dobry mam podobną sytuację proszę o kontakt telefoniczny. mój numer 515108508

@Klient

Proszę o kontakt. Umowa z wiscop podpisana, wpłacona zaliczka w 2021 r. a brak realizacji. mamajaromania@gmail.com

Piotrek 24
@Klient

Mam dokladnie to samo wpłacona cala kwota za panele fotowoltaiczne i cisza jakas masakra

@Piotrek 24

Słabo. :/ To czemu właściwie aż całość wpłaciłeś? Nie dało rady negocjować, żeby jakąś zaliczkę dać?

@Klient

Witam. Poproszę o kontakt Proponuję zgłosić temat dla uwagi.... Lub zrobić pozew zbiorowy.

@Klient

Proszę o kontakt do Pana.

@Mamaja

Mój mail pozew.zbiorowy.wiscop@gmail.com. Proponuję żebyśmy wszyscy wymienili się tu mailami to będzie nam łatwiej prowadzić w grupie korespondencje, wymieniać się informacjami i podejmować działania przeciw wiscop. Od kliku dni firma na fortecznej jest zamknięta.

MK

Uwaga na firme krzak. Nie odbieraja telefonow, doslownie nikt w tej firmie. Glowny telefon zglasza sie od dawna tylko poczta glosowa. Nr tel podany na stronie nie istnieje. Drzwi firmy zamkniete a na klamce zawiniete awiza. Firma najwyrazniej przestaje istniec razem z pieniedzmi, ktore wzieli jako zaliczki. Instalacja miala byc w polowia marca na starych zasadach a do dzis jej nie ma. Stare zasady rozliczania przepadly. Pieniadze rowniez. Prosze wziac poprawke na pozytywne komentarze bo ta firma z moich obserwacji w zasadzie nie istnieje, klamali od poczatku i nie bylo jakiejkolwiek woli dochowania terminu montazu. Czy organizuje sie jakis pozew zbiorowy? Dotyczacy zwrotu zaliczki z odsetkami, kosztem rachunkow za prad za miesiace kiedy powinny byc panele. Bede dochodzil rowniez odszkodowania za straty wynikajace z utraty przyszlych oszczednosci wynikajacych z braku mozliwosci rozliczania na starych zasadach jak bylo to obiecane. Nowe zasady nie sa oplacalne. Firma potrafi tylko wziąć zaliczke, o montażu można zapomnieć na długo jeśli nie na zawsze. Termin instalacji minął dawno temu i cały czas tylko zbywanie, brak kontaktu, klamsta i ściemnianie przez pracowników. Zaplacisz i od tego momentu jestes ignorowany i nigdy nie dodzwonisz sie do czlowieka odpowiedzialnego za montaze. Nigdy tez nikt nie oddzwoni ani nie odpisze na sms czy maila. Pseudo prezesa wlasciciela nigdy nie ma w pracy a panie w sekretariacie nic nie wiedza. Całkowity brak profesjonalizmu. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą pseudo firmą. Oceny pozytywne chyba sami sobie wystawiają.

@MK

Poproszę o kontakt lukaszfranelak@gmail.com. Jestem w podobnej sytuacji.

Mamaja

Wiscop: umowy podpisane, zaliczki pobrane, a klienci skarżą się na brak wykonania usługi. Czyżby #TEMATDLAUWAGI ?

@Mamaja

Takich firm jest masa. Myślisz że serio mogliby się zainteresować akurat tą?

@Dominika

Podaj nazwy kilku poza Wiscopem, o których wiesz, że tak działają

@Mamaja

Nie chciałabym z nazwy wymieniać z obawy o oskarżenie o jakieś pomówienia czy coś, jednak nawet w necie trzeba być przezornym wobec tego co się pisze. Czyli serio chcecie to tak daleko zgłaszać?

Czy Pan jest świadomy że pisząc takie rzeczy naraza się na pozew o zniesławienie? Dodatkowo proszę o sprawdzenie kodeksu spółek handlowych, za zobowiązania firmy odpowiada zarząd a nie właściciele....

Oczywiście, nie ma co darować. Trzeba wykorzystać wszystkie możliwości prawne. Tylko uważałabym na dane, które Pan podal bo to podpada pod zniesławienie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Podobno znalazł się jeden, co odzyskał swoje pieniądze, przyjechał z 3 "karkami" i od razu mu wypłacili.

SB

Jestem kolejną osobą oszukaną przez firmę Wiscop, umowa podpisana w lutym, zaliczka wpłacona i na tym koniec, pozostaje zgłoszenie sprawy na Policję....

@SB

Policja nic nie zrobi..byłem ostatnio z policją u nich..bo nie chcieli otworzyć. Oczywiście w asyście policji Pani raczyła otworzyć.

Pani

Czy ktoś otrzymał zwrot wpłaconych zaliczek ?

Xxx

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. PRZESYRZEGAM WSZYSTKICH NIE PODPISUJCIE ŻADNEJ UMOWY. Podobnie jak Państwo podpisałem w grudniu 2021 umowy na PV i PC. Do chwili obecnej nic nie jest zrealizowane. Absolutnie żadnego kontaktu po podpisaniu umowy. Nie wierzcie nikomu kto dobrze ich ocenia. Mogę przesłać smsy bo tylko taki jest czasami kontakt na dowód słów. Dla chętnych moj nr 605-841-455

Dzień dobry, Mam kilka pytań pod kątem charakteru współpracy z firmą Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje umowe B2B? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Tak. Oferuje.

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.?

OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
  • ul. Widokowa 8
    87-162 Lubicz Górny

OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.