Opinie o Catering Team Sp. z o.o. w Reda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Catering Team Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Catering Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering Team Sp. z o.o. w Reda

Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Pracownicy są wyzyskiwani, nie ma żadnego podziału obowiązków (Każdy robi wszystko) Zero jakiegokolwiek docenienia ze strony pracodawcy tudzież chociaż kierownika za wszystkie dodatkowe zadania, nie wspominając już o pieniądzach. (usunięte przez administratora) Gdyby nie to ze mają znajomych w sanepidzie dawno by ich zamknęli. Szczury, zepsute lodówki.. czubek góry lodowej. Kompletny brak jakiejkolwiek organizacji pracy na każdym dziale. Zadłużeni po uszy, nie oddają ludziom kasy i obarczają tym pracowników. Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Catering Team Sp. z o.o. - Reda

Firma Catering Team Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POMOC KUCHENNA, Reda - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Catering Team Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Catering Team Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.