Opinie o Ipmb Management Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ipmb Management Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ipmb Management Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipmb Management Sp. z o.o. w Kraków

Ania Nowy wpis

Pracowałam w IPMB 1,5 roku, a współpracę zakończyłam niedawno. To było moje najbardziej rozwijające, poszerzające wiedzę i perspektywy, inspirujące doświadczenie zawodowe. Team zgranych osób, które pomagają sobie nawzajem, wspierają się i nigdy nie zostawiają człowieka z problemem, samemu sobie. Zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Tyczy się to zarówno współpracowników, jak i szefów. Ci ostatni wykazują bardzo dużą elastyczność, jeżeli chodzi o potrzeby pozapracowe/osobiste. A w pracy zapewniają wsparcie na poziomie, takim, jakiego potrzebuje pracownik i ogromną wiedzę poprzez spotkania 1to1, szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy online i co tam jeszcze ktoś wymyśli. I jeszcze jedna, ważna rzecz - nie doświadczyłam chamstwa, ani szowinizmu, to bzdura, albo pisała to superdelikatna osoba, która żyje w jakiejś bańce ;-) „praca do 20:00, bo trzeba (usunięte przez administratora) Ja tam dawałam z siebie 100% do 15:30, bo życie prywatne wzywało, także da się też inaczej ;-) Po krótce: polecam pracę w IPMB.

Dante Nowy wpis

widzę że tutaj większość ocen to oceny ludzi przy których rekrutacji IPMB pomagało, czyli nie opinie o pracy w samej firmie IPMB a smutki z rozmów rekrutacyjnych przeprowadzanych nawet nie dla ipmb a dla innych firm. Moje własne doświadczenie z pracą z IPMB było fantastyczne.

Justyna Nowy wpis
@Dante

No to super :) A co takiego fantastycznego Cię dokładnie spotkalo? To kwestia atmosfery, zarobków czy czegoś innego?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako przedstawiciel handlowy można liczyć na 4500 . Czy to prawda?

...

Wynagrodzenie jest sprawą indywidualną. Po drugie to nie oni cie zatrudniają tylko ich klient . Po trzecie przestrzegam żeby dokładnie sprawdzić co się podpisuje, nie ufać, nie liczyć na wsparcie,

Justyna
@...

Dzięki za informację, a czemu tak przestrzegasz? Podpisałeś coś i potem żałowałeś ? Możesz jakoś konkretniej to opisać, bo nie wiem na co zwracać uwagę.

Zofia

Jaka część dokładnie pod stół idzie? I jakie dodatki w to wchodzą?

Aśka
@Zofia

To co powyżej najniższej krajowej to dostaniesz pod stołem, będzie tego jakieś 200-300 zł. Dodatki? Obietnice ...

@Aśka

Obietnice? :/ To dobrze, że chociaż pod tym stołem cokolwiek jest, bo bez tego już serio lipa. A tak z ciekawości US jeszcze tym całym stołem się nie interesował ani nic? Wszyscy tu są na umowie?

żart
@Zofia

"To dobrze, że chociaż pod tym stołem cokolwiek jest" Chyba pani żartuje ...

żart

Jeśli ludzie akceptują standardy tyłu "pod stołem" to powodzenia. Co to znaczy "pod stołem"? Jest 21. wiek gdyby ktoś zapomniał.

@żart

No tak ale to zależne od preferencji lub nawet niestety sytuacji osobistej. Wielu się na to godzi i w taki sposób pracuje i co poradzisz?

żart Nowy wpis
@Zofia

Oczywiscie, masz racje. Tylko firma od dawna nie jest w stanie obsadzic pewnych stanowisk, ciagle poszukuja. Do tego rotacja duza. To daje do myslenia.

Stevie

Kiedy zakończyl Pan tę współpracę? Komentarz jest z początku marca a tym czasem początkiem maja w rozmowie chwalili się, że mają w swoim portfolio dużego gracza z branży mebli ogrodowych zachęcając mnie do współpracy. Zgodze się, pozoranci i kombinatorzy, nie szanuja nikogo i niczego poza samymi sobą,nawet dziewczyn z biur,obserwacja zaważyła o moich decyzjach.

Edyta

Na jakim stanowisku pracowałeś i czy wiesz czy ten brak przygotowania wynika tez z braku szkoleń firmowych?

Pracownik Biurowy

Panowie w trakcie bez przeprosin wstają i wychodzą odbierać telefony. W międzyczasie wyśmiewanie pracownicy, która przyszła o coś zapytać, chamskie szowinistyczne uwagi. Teksty "tu trzeba zapier...albo cię wywalimy". (usunięte przez administratora) śmiech "szefa" trzymającego się za brzuch podczas opowieści o "tępych klientach". Bez mrugnięcia okiem padały informacje, że pracownicy często wychodzą o 20, bo robota ma być zrobiona, ale nadgodzin nie ma, płacą za 8 h, a to twoja sprawa czy ci się chce pracować i wyrabiasz.

Padło wszystko co warto byłoby nagrać: - czy masz dzieci? - planujesz dzieci? - czym zajmuje się mąż? - ile jesteście po ślubie? - który jesteś rocznik? - czy jesteś wierząca?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
A jak

się pracuje z teamem niemieckim firmy - zlokalizowanym w DE?

Starata czasu

Jedna z najgorszych rozmów o pracę na jakich byłam - wyśmiewanie kandydata i robienie sobie z niego żartów. Mało profesjonalne.

@Starata czasu

A co tam takiego zrobiłaś, że Cię wyśmiano? :( Po tym wszystkim czekałaś na wynik czy olałaś temat?

Byqu
@Zofia

Zosiu,a skąd wiesz,że kobieta?Sztuczny ruch

@Byqu

Przecież napisała czasownik "być" w formie żeńskiej liczby pojedynczej - byłam. Czytaj ze zrozumieniem. ;)

Witam wszystkich. Chcę zapytać o waszą ocenę w odniesieniu do możliwości współpracy w firmie. Czy pracodawca wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy istnieje szansa podjąć pracę na 1/2 etatu? Dziękuje bardzo za wskazówki.

Współpracowałem

Szczerze odradzam jakiekolwiek działanie z ipmb. 0 pojęcia o wsparciu. Będziesz robił/robiła wszystko za nich , a oni cie pogrążą. Brak słów. Strata czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Ipmb Management Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ipmb Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipmb Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ipmb Management Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ipmb Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ipmb Management Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ipmb Management Sp. z o.o.
  • Bartosza Głowackiego 4 lok. 14
    30-085 Kraków

Ipmb Management Sp. z o.o.