Opinie o Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Zgodnie z polityką naszej firmy, nie mamy w zwyczaju komentować agresywnych wypowiedzi osób, które nie potrafią podpisać się z prawdziwego imienia i nazwiska. Pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Lucy

Witam, jesteśmy w trakcie rekrutacji nowych pracowników, tym razem Wałbrzych i Kłodzko. Zapraszamy do kontaktu :)

Zadowolony .

Pierwszy wyjazd z tą firmą,brak zastrzeżeń.Zlecenie bez ukrytych niespodzianek.Doskonały kontakt z miłą koordynatorką.Pani Julia prowadzi i służy pomocą.Klarowne przejrzyste warunki zatrudnienia.Liczę na długą z obopólnym zadowoleniem współpracę.

@Anka - NIE POLECAM

Pani Anno, tak chronimy drzewa i dbamy o środowisko. Poza tym ktoś kto dziennie wydzwania po 64 razy, bez powodu nie może być pracownikiem w naszej firmie. Pozdrawiam.

Halina B Nowy wpis

Dzień dobry Nie polecam firmy Dobraopiekawdomu. Pracowałam w firmie od 30 11 2023r. Opiekowałam się 83 letnią kobietą z silną demęncją [np. syna uważała za brata].po kilku dniach dostałam telefon z firmy że z mojej finy podopieczna nie chce się kąpać i jest podenerwowana . Zdziwiło mnie to ponieważ to nie ja zajmowałam się kąpaniem tylko niemiecka pflege która także podawała leki ,i to ona powinna robić tak żeby ją wykąpać Po za tym raczyłam upomnieć się o wolne które miałam w umowie z czego rodzina była nie zadowolona . 9 12 2023 r. dostałam telefon z firmy że rodzina chce wymiany i na inną opiekunkę i ja już mam busa zamówionego na 10 grudnia. Ja nie robiąc żadnych problemów do końca wypełniałam swoje obowiązki ,nie okazując złości do rodziny ani podopiecznej . Jak się okazało firma od ciągła mi 200 euro z wypłaty ,podczas rozmowy tel. usłyszałam wiele zarzutów i oskarżeń nie zgodnych z prawdą. Usłyszałam też że oni nie są firmą przewozową żeby mi busa opłacali. Skoro rodzina chciała wymiany to dlaczego moim kosztem .? Nie szanuje się w tej firmie pracowników. a to dzięki nam zarabiają. dlatego NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!! Chciałam dodać że przed wyjazdem syn podopiecznej bardzo mnie przepraszał że całą tą sytuację Widocznie pracownicy tej firmy nie znają objawów tej choroby.

Myśląca Nowy wpis
@Halina B

Zgadzam się z Panią we wszystkim. Jest to pseudo firma,która krzywdzi opiekunki. Z Niemcami podpisują kontrakty niekorzystne dla opiekunek i w każdej chwili nawet za złe spojrzenie mogą NAS wyrzucić z domu. Z tą (usunięte przez administratora) trzeba walczyć bo przy okazji zabiera się pieniądze opiekunkom. Nie jest Pani pierwsza w tej firmie i nie tylko w tej firmie. Ten problem to ich sposób na robienie kasy naszym kosztem. Trzeba zgłaszać w Niemieckich urzędach jak rodziny i firmy NAS traktują. Oni z urzędu dostają pieniądze na mycie podopiecznych przez wykwalifikowany personel. My nie jesteśmy od mycia etc. To (usunięte przez administratora) !!!!

@Myśląca

Mnie nawet nie powiedziano dlaczego mam zjechać Teraz mi zarzucają że nie dotrzymałam warunków . umowy Rodzina ani słowem nie wspomniała mi że coś źle robię . Skoro rodzina chcę wymiany to oni ponoszą koszty podróży.Dlaczego mi od razu nie powiedziano że będę placić za podróż. .Ciekawe czy rodzina płaciła za mój przejazd .❓To firma nie dotrzymała.. warunków umowy .Ja nie piję alkoholu ,nie palę papierosów i nie używam wulgarnej mowy A po za tym na profilu ukazała się oferta pracy na moje miejsce zanim ja się dowiedziałam o wymianie.Poprostu mieli opiekunkę której babcia zmarła zaraz po jej przyjeździe do pracy i chcąc zapewnić jej dalszą pracę wyrzucili mnie a ją na moje miejsce przysłali .To był mój pierwszy i ostatni raz w tej firmie Mogę jeszcze dodać że dostałam informację z ZUSu że firma nie odebrała druku A1 na moje pozwolenie o pracę. To wszystko Dale do myślenia.

Halina B Nowy wpis

Kilka razy czytałam załącznik nr. 5 ,i z pełną odpowiedzialnością i z czystym sumieniem stwierdzam że nie dopuściłam się niczego co jest wykazane w załączniku nr 5 w mojej umowie.

Zadowolony .

@Zadowolony .

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszmy się, że jest spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia.

Barbara
@Zadowolony .

Nie polecam tej firmy nikomu. Większość zleceń do Niemiec jako opiekunka jest niezgodnych z opisem. Przez telefon robią dobre wrażenie ale niestety nie są uczciwi. Liczy się kasa i brak szacunku do opiekunek.

Anka - NIE POLECAM
@Zadowolony .

Pierwszy i ostatni raz wyjechałam z firmą dobraopiekawdomu. pl., gdyż była niespojnosść co do tego zastałam na zleceniu - a z - opisem koordynatorki Pani Edyty. Poza tym, od 3 miesiecy (3 miesiące już nie pracuję z tą firmą) bezskutecznie nie moge sie doprosic zaświadczenia o zatrudnieniu. Otrzymałam ten dokument ale na maila, a prosiłam o wysłanie go wraz z oryginalnymi pieczątkami i podpisami pocztą tradycyjną! Poprzednie agencje nie robiły z tym żadnego problemu i wysłały mi owe zaświadczenie pocztą tradycyjną. Ponadto, kierownik biura - jest bardzo bezczelna. Powiedziała do mnie, że: nie będzie marnować papieru i drewna i trzeba chronić środowisko. Nie odbierają ode mnie również telefonów, nie odpowiadająna SMS-y orazbwiadomości na WhatssApp'ie (być może zostałam przez nich zablokowana). Poprosiłam osobę, ktora pracuje w związkach zawodowych w Niemczech o pomoc. Owa osoba wysłała maila w mojej sprawie, a kierownik biura odpowiedziała (oczywiście) bezczelnie... , grożąc przy tym, że gdy owa osoba jeszcze raz wysle maila - utratą pracy owej osobie.

@Anka - NIE POLECAM

Widziałem, że rok temu dawali koordynatorowi ds. rekrutacji 3-6 tysięcy. Teraz coś się zmieniło w stawkach? Jednak powiem szczerze, że bym oczekiwał czegoś więcej. A nie widzę niestety w sieci żadnego nowszego info.

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, A czy jest Pan zainteresowany podjęciem współpracy? Jeżeli tak, to która lokalizacja (mamy 3 biura)? Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie. Pozdrawiam,

@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Czyli jest praca aktualnie, bo ja też byłbym chętny? Stała w jednej lokacji czy są jakieś delegacje, że tak wspomnieliście też o tych biurach? Proszę o informacje, czy trzeba mieć prawo jazdy i własny samochód.

@…

Witam, mamy 3 biura - Jelenia Góra, Wałbrzych i Kłodzko. Praca stacjonarna w jednej z tych 3 miejscowości. Nie trzeba posiadać samochodu i prawa jazdy. Zapraszamy do kontaktu :) Pozdrawiam,

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 22 listopada kilka ogłoszeń.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Aplikował ktoś do Verden? Widzę ze wymagane jest prawko, to trzeba podopiecznego np wozisz na badania czy tam do lekarza ? I czemu proponują tylko umowę zlecenie? Jednak w takiej pracy wyjazdowej wolałabym umowę o prace :(

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, prawo jazdy potrzebne, aby jeździć na zakupy i do lekarza. Zatrudnienie tylko w oparciu o umowę zle cenie (taki jest standard). Pozdrawiam

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, prosimy posługiwać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem ;) Na zleceniach nie mieliśmy i nie mamy żadnej "Barbary" ;) Pozdrawiam!

Co ci się nie zgadzało z tym co miałaś w zleceniu? W praktyce warunki są inne niż te zaproponowane w umowie? Prócz prawa jazdy trzeba mieć też własne auto czy rodzina do które się jedzie zapewnia samochód?

Ula

Bardzo lekceważą opiekunów. Jesteśmy od zarabiania pieniędzy na ich utrzymanie nic poza tym. Byłam na zleceniach,gdzie ŁAMANE były prawa człowieka. Korzystają z usług agencji niemieckiej,w której koordynatorzy mają Nas za przedmioty. Zabiera się opiekunom wolność i prawo do snu w warunkach zmuszając ich do mieszkania w warunkach jak dla bezdomnych.

@Ula

Większych bzdur nie czytałam. Nie przypominam sobie, żeby była pani na naszych zleceniach, więc prośba o rzetelne opinie poparte stanem faktycznym. Pozdrawiam

Witam, tak, jak najbardziej. Rekrutujemy cały czas. Pozdrawiam serdecznie,

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

A na jakie stanowiska? Wszystkie są dostępne te w Polsce jak i w Niemczech?

@Hanna

Zatrudniamy opiekunki i opiekunów osób dorosłych, starszych, a także dzieci. Na chwilę obecną na terenie PL skupiamy się na powiecie jeleniogórskim, natomiast w DE Hamburg, Hannover i Bremen. Pozdrawiam serdecznie.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

Zatrudniacie dzieci ? W jakim wieku?

@Kamila

Pani Kamilo, zatrudniamy osoby od 18-go roku życia. Pozdrawiam serdecznie.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

Dość zabawne nieporozumienie wyszło. ;) Rozumiem, że skoro zatrudniają Państwo jak młode osoby to niepotrzebne jest żadne doświadczenie, żeby móc się tu zatrudnić?

@Hanna

Pani Hanno, zatrudniamy opiekunów osób dorosłych, chorych, starszych jak i opiekunów do dzieci, na terenie powiatu jeleniogórskiego, jak i w Niemczech. Doświadczenie w tej branży jest istotne. Aby zostać naszym pracownikiem, trzeba mieć ukończone 18 lat. Pozdrawiam serdecznie.

Franciszek
@dorota_dobraopiekawdomu.pl

A czy znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym wystarczy do pracy w Niemczech? Czy język niemiecki trzeba znać w wyższym stopniu?

@Franciszek

@Franciszek, jak najbardziej wystarczy. Nasi klienci określają w jakim stopniu dany opiekun powinien się komunikować. Czasami wystarczy nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego :) Organizujemy również kursy językowe od podstaw, tak więc liczą się chęci, ponieważ języka można się nauczyć. Pozdrawiam serdecznie.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

Kursy odbywają się stacjonarnie?

@Hanna

Tak, kursy odbywają się stacjonarnie. Pozdrawiam serdecznie.

Gabriela
@dorota_dobraopiekawdomu.pl

Poza wiekiem to czy wymagacie tej ksiązeczki sanepidowskiej lub jakiś badan lekarskich podczas zatrudniania?

@Gabriela

Nie, nie wymagamy. Każda osoba podpisuje oświadczenie o swoim stanie zdrowia. Pozdrawiam serdecznie

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

A tak jeszcze, bo to pytanie mnie zainteresowało. Co ze szczepieniem na covid?

@Hanna

Witam, jeżeli życzeniem Klienta, jest aby opiekunka była zaszczepiona, to staramy się, spełnić taką prośbę. Jednakże nie jest to obowiązek konieczny. Posiadamy zlecenia, gdzie wystarczy tylko negatywny wynik testu. Pozdrawiam serdecznie.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

To dobrze, że aktualnie są tego typu ogłoszenia. Ale w sumie to chyba niestety dość duża restrykcja. Zdarzyło się może żeby kiedyś właśnie z tego powodu nie było zlecenia dla osoby niezaczepionej?

@Hanna

Do tej pory nie mieliśmy takiego przypadku. Ale pewnie wszystko przed nami. Można to porównać do zlecenia dla osoby niepalącej ;) Czasami naprawdę jest ciężko obsadzić takie zlecenie;) Pozdrawiam serdecznie.

Nata

Witaj,pracuje juz w tej firmie pol roku Jestem bardzo zadowolona.Wyplaty na czas nie ma problemów, Firma rzetelna i uczciwa .Szefowostwo ,jak i pracownicy służą rada oraz pomocą. Napewno moja współpraca z firmą szybko nie zakończę,ponieważ czuje się z nimi bezpośrednie Pozdrawiam moja kochana p.Dorotke ????

Zofia

Na stronie widzę tylko opcje pracy w innych krajach. Widzę tez se firma zakończyła rekrutacje. Czy ktoś się orientuje jak często takie rektutacje firma prowadzi? Bo jeśli dobrze zrozumiałam, praca jest zdalna na call Center ? Właśnie by mi to odpowiadało bo mam małe dziecko

@Zofia

Witam, oferty pracy na naszej stronie, skierowane są dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Jeżeli chodzi o pracę w biurze, to rekrutacja została zamknięta i w najbliższym czasie nie przewidujemy nowych stanowisk pracy. Dodatkowo zaznaczę, ze jest to praca stacjonarna. Pozdrawiam

Ja w sprawie naboru na stanowisko telefoniczny doradca klienta. Czy 3.600 to podstawa właśnie, a resztę stanowi premia? Można być jej pewnym, będąc osobą ze znajomością niemieckiego, doświadczoną w komunikacji z klientem on-line, telefonicznie i osobiście?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, rekrutacja na stanowisko telefonicznego doradcy klienta została zakończona. Pozdrawiam,

Jak w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, jak w każdej firmie jest taka możliwość. Wszystko zależy od zaangażowania i wyników. Pozdrawiam.

Kris
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Przy awansie jest też podwyżka? Częściej na wyższe stanowisko są brane osoby które już pracują w firmie czy są też rekrutacje zewnętrzne?

@Kris

Witam, rekrutacja zewnętrzna prowadzona jest na konkretne stanowisko w danym dziale. Jeżeli chodzi o wyższe stanowisko, to brane są pod uwagę osoby, które pracują w firmie ;)

@dorota@dobraopiekawdomu.pl

A jest jakiś minimalny okres zatrudnienia, po którym można awansować? Jeśli nie znajdziecie nikogo w rekrutacji zewnętrznej to jest wtedy szansa na kogoś z firmy?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, wszystko zależy od wyników ;) Natomiast minimum to 3 miesiące. Pozdrawiam.

@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Nawet nowy pracownik może już po 3 miesiącach dostać awans? Niestety nie znalazłam odpowiedzi odnośnie podwyżki przy zmianie stanowiska, mogą Państwo to doprecyzować?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, jeżeli są wyniki to dlaczego by nie zaproponować wyższego stanowiska? Podwyżki są jak najbardziej przewidywane, a na ich wysokość wpływ mają różne składniki. Pozdrawiam,

Jaka umowa obowiązuje w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, pracownicy biurowi - umowa o pracę. Opiekunowie - umowa zlecenie. pozdrawiam,

Dawid
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Na ile są podpisywane umowy zlecenie? Co miesiąc są odnawiane czy można ja zawrzeć np. na rok?

@Dawid

Witam, umowa podpisywana jest na rok czasu. Pozdrawiam,

Pani
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

A jest szansa aby zawrzeć z opiekunek kontrakt B2B, czy nie bardzo? No i chciałabym wiedzieć jakie są widełki płacowe na stanowisku opiekunki są stałe, czy może zależą od posiadanego doświadczenia?

@Pani

Witam, obecnie mamy jeden model zatrudnienia. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, stawki zaczynają się od 1500 Euro (podstawy znajomości języka i małe doświadczenie) do 2000 Euro ( bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, duże doświadczenie). Pozdrawiam,

Angelka
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

to spoko płatna praca - przynajmniej jak dla mnie. A czy wsparcie koordynatora jest dla opiekunek? No i pytanie czy z tych kwot wynagrodzeń, coś jest odtrącane pracownikowi, mam na myśli jakieś składki, kwatera?

@Angelka

Witam, każdy pracownik będący na zleceniu ma kontakt z koordynatorem. W pilnych sytuacjach poza godzinami pracy, jest podany numer alarmowy. Kwoty na umowach to kwoty netto, wszystkie potrącenia są od kwoty brutto. Pozdrawiam,

@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Dzień dobry :) Mam pytanie dotyczące pracy na stanowisko Koordynatorki. Czy nie szukają państwo kogoś do pracy? Lub czy w najbliższym czasie nie sa planowane rekrutacje na to stanowisko? Firma jest nastawiona na konkretne umiejętności/kwalifikacje czy doświadczenie u pracownika? Pozdrawiam ;)

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Dzień dobry, w planujemy otwarcie kolejnego biura, więc zapraszam do wysłania swojego CV. Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży opiekuńczej, oraz znajomością języka niemieckiego. A przede wszystkim chęcią do pracy :) Pozdrawiam,

Lucy
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Na kiedy planowane jest otwarcie kolejnego biura? :) Zależy mi na tym, aby jak najszybciej podjąć pracę, a ta firma bardzo mi się podoba. Kiedy najwcześniej można spodziewać się rozpoczęcia zatrudniania nowych pracowników? :)

@Lucy

Czy w firmie Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Koordynator, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, tak jak najbardziej mamy system premiowy. Pozdrawiam,

@dorota@dobraopiekawdomu.pl

Można się dowiedzieć jak on wygląda? Premie są raz na kwartał czy co miesiąc? Ile wynoszą procent od stawki podstawowej? Dodatkowe pieniądze są wypłacane obligatoryjnie dla każdego czy na zasadzie uznaniowej?

@Adam

Panie Adamie, z racji tego, że jest to firma rodzinna system premiowania jest uznaniowy (premia zespołowa). Gdyż za dobrym wynikiem, czy to miesięcznym, czy kwartalnym stoi kilka osób ;) Pozdrawiam,

Justyna

Są tu jacyś pracownicy? Firma świetnie odpowiada na wszystkie pytania - co bardzo mi się podoba - ale chętnie poznam opinię pracowników. Zadowoleni jesteście z warunków? Szukam spokojnej pracy, jak tu z kwestią atmosfery wygląda sprawa?

@Justyna

Dzień dobry Pani Justyno, bardzo dziękujemy za tak pozytywną wiadomość. Jeżeli mogłabym odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego 502 225 228. Miłego dnia!

Leszek
@dorota@dobraopiekawdomu.pl

O znowu firma odpowiada :) Piątka za tak sprawne krzątanie się po forum. Ciekawe, czy uzyskam odpowiedź na pytanie, jak kształtują się zarobki w pracy opiekuna na terenie Polski?

@Leszek

Witam Panie Leszku, oczywiście, że uzyska Pan odpowiedź na swoje pytanie. Otóż, stawka godzinowa netto wynosi min. 20 zł do 35 zł. Wszystko w zależności od danego zlecenia. Wynagrodzenie uwarunkowane jest ilością godzin w danym miesiącu. Jeżeli mówimy o pracy opiekunka z zamieszkaniem, to wynagrodzenie wynosi od 2000 - 2,500 zł netto (plus wyżywienie i nocleg). Ps. tak, firma odpowiada, bo szanujemy człowieka po drugiej stronie ekranu ;) Pozdrawiam,

Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Koordynator w mieście Jelenia Góra. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

dorota@dobraopiekawdomu.pl

Witam, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynator ds. rekrutacji. Można aplikować wysyłając CV na adres mailowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu umawiamy się na spotkanie on-line, kolejnym etapem jest spotkanie w biurze. Tym samym proces rekrutacji składa się z dwóch etapów. Zapraszamy :) Pozdrawiam,

Jaki jest styl zarządzania w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.?

dorota_dobraopiekawdomu.pl

Witam, styl zarządzania naszą firmą: demokratyczny w połączeniu z liberalnym ;) Pozdrawiam serdecznie

Renata

Na jakim poziomie trzeba znac język niemiecki, aby aplikowac do firmy? :)

@Renata

Witam, zatrudniamy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pozdrawiam,

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.?

dorota_dobraopiekawdomu.pl

Witam, atmosfera w naszej firmie pozytywnie wpływa na relacje pomiędzy pracownikami, zaangażowanie w wykonywane zajęcie, efektywność działań. Dobra, przyjazna atmosfera miejsca pracy sprawia, że wzrasta zadowolenie, ludzie identyfikują się z naszą firmą, a zespół osiąga wysokie wyniki. Staramy się, aby każdy pracownik czuł się jak w domu.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

No i super. Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna. A jakie są zarobki tutaj? Można wiedzieć ? Czy jest jakiś system premiowy?

@Kamila

Pani Kamilo, wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, w zależności czy interesuje Panią praca na terenie dolnego śląska, czy też Niemiec. Minimalna stawka godzinowa na zleceniu w Polsce to 20,00 zł netto. Natomiast minimalna stawka miesięczna za pracę w Niemczech to 1100 euro netto. Pozdrawiam serdecznie.

@dorota_dobraopiekawdomu.pl

A jakiś system premiowy jest? Jeśli tak, można go tutaj rozpisać?

@Kamila

Owszem posiadamy system premiowy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 225 228. Pozdrawiam serdecznie

Jolanta K.

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, rzetelna opieka na najwyższym poziomie. Pani Dorota to bardzo dobry koordynator, potrafi zdziałać cuda, zorganizowała zastępstwo w kilka godzin. Pani Małgorzata i Pani Krystyna to opiekunki z sercem na dłoni. Korzystałam z usług opiekuńczych dla swojego ojca i z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam serdecznie Jolanta z Mysłakowic! :)

@Jolanta K.

Dzień dobry Pani Jolanto, bardzo dziękuję za zaufanie, oraz życzliwość. Nasze doświadczenie, oraz odpowiednie podejście do naszych pracowników pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Cieszę się, iż miałyśmy możliwość współpracy i jak najbardziej zgadzam się z Panią, że zarówno Pani Krystyna jak i Pani Małgorzata, to opiekunki z powołania. Serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Opiekun?

dorota_dobraopiekawdomu.pl

Witam, każda osoba zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie jest zapraszana do naszego biura, aby omówić szczegóły współpracy. Bezpośredni kontakt jest dla nas bardzo ważny, ponieważ chcemy aby, każdy przyszły opiekun miał poczucie bezpieczeństwa i czuł się u nas jak u siebie. Na miejscu wypełniany jest formularz zgłoszeniowy, przeprowadzamy weryfikację języka niemieckiego, rozmawiamy o dotychczasowym doświadczeniu, preferencjach i życzeniach co do przyszłego miejsca pracy, oraz wykonujemy profesjonalne zdjęcie do CV. Kolejnym etapem są szkolenia, które przeprowadzamy stacjonarnie, dla naszych przyszłych pracowników. Pozdrawiam serdecznie,

dorota_dobraopiekawdomu.pl

dobraopiekawdomu.pl to rodzinna agencja, która pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun zarówno osób dorosłych, jak i dzieci, na terenie Niemiec i powiatu jeleniogórskiego. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce, pasję i czerpiąc radość z pracy z ludźmi możemy osiągnąć sukces. Naszym celem jest rozwój usług opiekuńczych dedykowanych osobom wymagających opieki na wysokim poziomie, nie odbiegających od standardu życia, do którego są przyzwyczajeni. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.?

Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.
  • Górna 10-11
    58-500 Jelenia Góra

Dobraopiekawdomu.Pl Sp. z o.o.