Opinie o Fastar Sp. z o.o. w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fastar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fastar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastar Sp. z o.o. w Grójec

Gdy wyświetliła mi się oferta dla spawacza to zauważyłem, że podkreślony został pełny wymiar pracy – 8 godzin. Czy to oznacza, że na nadgodziny nie ma szans?

Po jakim czasie mieliście feedback? Widzę ze mail do przeslania CV został jakiś czas temu podany i chce się zorientować. Teraz jakiegoś większego zapotrzebowania nie ma na instalatorów? Jeśli się teraz podeśle dokumenty to tylko na rozerwę czy może jednak przyjmą? Nie wiem jak z czekaniem

Fastar Nowy wpis

Proszę przesłać cv na adres mailowy: patryk@fastar.pl Szukamy pracowników na różne stanowiska, zapraszamy.

Na obsługę pod koniec października jeszcze szukali? a co z instalatorem moi drodzy? Wiem ze oferta mi przemknęła i to prawie z miesiąc od niej minął. To już będzie całkiem nieaktualne czy może jednak znajdzie się szansa na pracę? jest więcej klientów do obsługi? posiadam doświadczenie. (prawie 2 lata) na jaka stawkę w takiej sytuacji można liczyć?

Fastar Nowy wpis

Zapraszamy. Proszę przesłać cv na adres mailowy: patryk@fastar.pl

Wiktoria

Korzystam z usługi Fastar od ponad półtora roku.Do montażu miałam zastrzeżenie bo montujący niepotrzebnie zniszczyli kawałek elewacji( świeżo położonej). Później było dobrze.Jednak gdzieś od 3 miesięcy awarie są coraz częstrze a prędkość internetu słabsza

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Fastar Sp. z o.o. na stanowisko Instalator sieci światłowodowych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Podobno pracując w firmie Fastar Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4300 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Nie szukają przypadkiem dodatkowych rąk do pracy w obsłudze klienta? Ostatnia oferta chyba pojawiła się pół roku temu, i tak się zastanawiam :-) Jak wyglądają zarobki? I ta prowizja, którą firma ponoć zapewnia? Nie zmienili przypadkiem podejścia do pracy zdalnej? Nadal tylko pracujecie z biura?

Fastar

Zapraszam do kontaktu, szukamy : ) patryk@fastar.pl

Gruby

A (usunięte przez administratora) z tą firmą jeszcze nigdy nie spotkałem się żeby tak olewać klientów żeby czekać na połączenie od lipca 22roku, a dodam że to problem wielu mieszkańców mojej okolicy nie tylko mój, kable sobie wiszą na słupach i (usunięte przez administratora) Niech sobie wiszą, a jak się zadzwoni to Pani mówi to niech Pan pisze rezygnację jak nie chce Pan czekać...Oto podejście do klienta.

Arek

Ja bardzo polecam, dobry, bezawaryjny dostawca internetu. Prędkość jest zgodna z umową wiec ok. Oby więcej takich profesjonalnych firm.

Wanessa

Jestem bardzo zadowolona, nareszcie mam i ja ???? Bardzo szybki i co dla mnie najważniejsze STABILNY internet. Sam montaż bezinwazyjny, kabel poprowadzony tak, żeby nie rzucał się w oczy na czym mi zależało. Panowie punktualni, pomocni i profesjonalni, wszystko wyjaśnili, doradzili. Można przy okazji kupić dobry router i nie latać po sklepach, więc kompleksowa usługa.

Natalia

widzę, że jest oferta na instalatora światłowodów. warunki w miarę jasno są opisane tylko napisane jest, że 5000 zł oferują. Jednak nie jest doprecyzowane czy to netto czy brutto. Orientuje się ktoś?

Tadeusz

Wcześniej miałem od orange miedziany przy dobrych wiatrach 20 mbit/s , obiecywał mi od 2 lat że mi podłączy światłowód aż w końcu dostałem info że nie ma możliwości technicznych. Zdecydowałem się więc w końcu na Fastar i jest to naprawdę dobry wybór. Internet szybki, stabilny. Jestem zadowolony. Sam montaż też bardzo profesjonalny niecałe 1,5 h.

Polecam, długo czekałem na podłączenie światłowodu, z tego co wiem to czekali na jakaś zgodę, żeby mogli zawiesić kabel światłowodowy na słupach. Mam już od paru dni - wszystko zgodne z ustaleniami i umową. Nawet trochę więcej jest niż było na ulotce bo mam pakiet 500 mbits a na speed tescie wychodzi 510-520. Montaż szybki, sprawny.

Dominika
@Andrzej

To fajnie, a na ile umowa jest zawierana na ten internet?

Edek

Słabo. Biuro ma (usunięte przez administratora) w papierach. Technicy, robią na odpier... Instalacje i robią łaskę z konfiguracją sprzętu. Nie polecają sprzętu z firmy. Za konfigurację własnego 200pln.

Bolek

Spokoju Firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Fastar Sp. z o.o. - Grójec

• Jak się pracuje w Fastar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fastar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastar Sp. z o.o.?

Fastar Sp. z o.o.
  • Mogielnicka 12